Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Beyaz Eşya Servisi

Servis süremiz 30 dakikadır



Onaylı


Güvenli

Hızlı
1.6 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİ



Son 7 ayda 13528 müşteriye hizmet verildi.

Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz eşya tamir servisi iletişim numaralarına ulaşmak, beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve tamirlerini yaptırmak için bu alanda profesyonel olan ustaları veya firmaları arayabilirsiniz. Burada yer alan firmalar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi cihazlarınızın hepsine hizmet sunmaktadırlar. Beyaz eşyalar evlerde veya iş yerlerinde en çok kullanılan elektronik cihazlardır. Bu cihazların hayatı kolaylaştırmasından dolayı arızalarının meydana gelmesi de kullanıcıları panikletmektedir. Kullanıcılar paniklemeden, hızlı bir şekilde firmalar ile iletişime geçerek hizmet almaları yeterli olmaktadır. Firmalar ile konuşurken makinelerinizin arızasını belirterek, cihazlarınız için alacağınız tamir hizmetlerini öğrenebilir ve buna göre hizmet alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Akıllı ev aletleri olarak geçen beyaz eşyalar, çok sık kullanımlara bağlı olarak arızalanmaktadır. Sık sık açıp kapattığınız buzdolabı kapakları, kapasitesinin üzerinde çamaşır attığınız çamaşır makineleri bazı problemler meydana getirmektedir. Çeşitli tamirler için alanında uzman firmalar veya firmalar ile bağlantı kurabilirsiniz.

Beyaz Eşya Bakım, Onarım ve Tamiri

Beyaz eşyalarınızın tamirlerini yaptırabileceğiniz, tüm beyaz eşya marka ve modellerine hizmet veren, kaliteli bir beyaz eşya servisinden hizmet almak için buradan aramalarınızı yapabilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve diğer akıllı ev aletlerinizi tamir ettirebilirsiniz. İşleriniz aksamadan, 7/24 ulaşarak tamir hizmetlerini sizlere hızlı bir şekilde sunabilecek olan firmalardan hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya kurutma makinesi gibi cihazlarınızın düzenli olarak bakımlarını yaptırarak çok daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Çeşitli arızalar meydana gelmeden önce paslanmış yerlerin tamiri, değişimi veya kapaklarda bulunan kilitlerin düzenli kontrolü ve dikkatli kullanımı ile makinelerinizdeki arızaların masraflarını azaltabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın markaları fark etmeden sizlere tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunabilecek kişilerden hizmet alabilirsiniz. Beyaz eşya tamir servisinin bakım, onarım ve tamir yaptığı beyaz eşya markalarından bazıları şunlardır;

 • Bosch
 • Vestel
 • Arçelik
 • Beko
 • Samsung
 • Hotpoint
 • LG
 • A.E.G
 • Profilo
 • Siemens
 • Altus
 • sMiele
 • Ariston

Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolapları beyaz eşyalar arasında, herkesin ihtiyacı olan ve evlerde olmazsa olmaz cihazlardır. Akıllı ev aletleri olan buzdolaplarının uzun süreli kullanım sonrasında çeşitli arızaları çıkabilmektedir. Bazı durumlarda da buzdolaplarının üretiminde bulunan sorunlardan dolayı yeni aldığınız buzdolaplarınızın arızaları bulunabilmektedir. Buzdolaplarınızın her türlü arızalarını giderebilecek olan ustalar sayesinde cihazlarınızı tamir ettirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Meyve, sebze veya et ürünlerinizin daha yavaş bozulması, buzdolaplarında daha sağlıklı kalması için buzdolaplarının doğru çalışması gerekmektedir. Derin donduruculu veya no-frost buzdolaplarını doğru çalıştırarak, sebzelerinizi daha uzun süre taze tutabilirsiniz. Kış aylarında kullanmak için buzluk kısmına koyduğunuz sebzelerin, etlerin bozulmaması için buzdolabı tamiri gerektiği zamanlarda hızlı bir şekilde beyaz eşya tamir servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Buzdolabı kapak arızası, buzdolabı alt taraf soğutmama arızası, buzluk kısmı dondurmama arızası, buzdolabı kart arızası ve daha fazlasını burada yer alan ustalar yardımıyla tamir ettirebilirsiniz.

En Hesaplı Çamaşır Makinesi Tamiri

Beyaz eşya arasında bulunan çamaşır makineleri herhangi bir şekilde arızalandığında, temiz kıyafetlerinizi elde etmek daha da zorlaşmaktadır. Çamaşır makinelerinde kapasitesinden daha ağır battaniye yıkamak, aşırı deterjan kullanmak, termostatın paslanması, kapakların hor kullanılması, çamaşırların ceplerinde veya içerisinde katı cisimler unutmak gibi durumlarda cihazlarda bir takım arızalar görülebilmektedir. Bu arızalardan herhangi birinde veya daha farklı bir sorunda çamaşır makineleri kullanılmaz hale gelerek, insanların birçok işini aksatmaktadır.

İşleriniz aksamadan sizlere haftanın her günü, her saat hizmet verebilecek kişiler ile bağlantıya geçerek, hızlı bir şekilde tamir hizmeti alabilirsiniz. Alacağınız tüm tamir işlemleri için gerekli olan tamir malzemelerini ve yedek parçayı da getiren kişiler, makinelerinize gerekli olan tüm tamirleri yapmaktadırlar. Çamaşır makinesi kapak kilitleri, termostatlar, çamaşır makinesi kart arızası ve daha fazlasında kullanılacak olan yedek parçaların hepsini temin eden kişilerle çalışabilirsiniz. Telefon üzerinden iletişime geçtiğiniz ustalara, çamaşır makinelerinizin arızalarını söylediğiniz zamanlarda bu arızalara uygun olan tamirleri gerçekleştirmektedirler.

 

Bulaşık Makinesi Bakım Servisi

Bulaşık makinelerini en çok kullanan kişiler, bu cihazlarda herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda birçok servisi arayarak fiyat bilgisi almaktadır. Fiyat bilgisi için dilediğiniz yeri arayarak en uygun fiyatlı servisleri bulabilirsiniz. Bulaşık makinelerinin bardak, tabak, tencere veya tava gibi ürünleri yıkama esnasında çizmesi ve bulaşıkların üzerinde deterjan bırakması gibi durumlarda servisler bu sorunların hepsiyle ilgilenerek, cihazlarınızı tamir etmektedirler. Gerekli tüm tamir işlemlerini yerine getirecek olan ustalar sayesinde bulaşık makinelerinizi kullanmaya devam edebilmektesiniz. Bulaşık makinesi bakım, onarım ve tamirlerinden farklı ücretler alan kişilere sizin cihazınız için sunulacak olan hizmetlerin ücretlerini sorabilirsiniz. Bulaşık makinelerini yıllık bakımlara sokarak, uzun süreler kullanabilirsiniz. Bu tür cihazların ömrünü uzatmak, çok daha iyi performansla hizmet almak için beyaz eşya servisi hizmet almaya başlayabilirsiniz.

 

En Yakın Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi ile acil olarak iletişime geçmek istediğinizde burada yer alan firmaları arayabilirsiniz. Konumunuz neresi olursa olsun size uygun ustayı yönlendirerek, beyaz eşyalarınızın tamirlerini tamamlamaktadırlar. Beyaz eşya tamir servisi yedek parça hizmeti, garanti hizmeti ve bakım, onarım hizmeti gibi pek çok hizmeti kullanıcılarına sunmaktadırlar. Bu kişiler tarafından alacağınız hizmetleri telefon üzerinden de öğrenerek, ödeyeceğiniz fiyatlardan haberiniz olabilmektedir. Beyaz eşyalarınız için yedek parça gerekli olduğunda en az 1 yıl garantili yedek parçaları takarak cihazlarınızın eski randımanına dönmesini sağlamaktadırlar. Beyaz eşya servisleri, yaptıkları her türlü bakım, onarım ve tamir işlemlerini garanti altına alarak herhangi bir sorun çıkması durumunda ücretsiz bir şekilde tamir hizmeti sunmaktadırlar. Bu kişilerden alacağınız hizmetler sayesinde, cihazınız ne zaman arızalanırsa arızalansın bu arızaları garanti kapsamı içerisinde ücretsiz bir şekilde giderebilecek servisler ile bağlantıya geçebilirsiniz. En yakın olan beyaz eşya servisleri sayesinde kaliteli ve garantili bir tamir hizmeti alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Beyaz eşyanızı yeni aldıysanız ve montajını yaptırmak istiyorsanız da yine beyaz eşya servisi ile çalışabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın montajını, kurulumunu ve tamirini yapabilecek alanında profesyonel kişiler ile iletişim kurarak, cihazlarınızın arızası için gerekli tamirleri öğrenebilir ve buna göre de bu hizmetlerden yararlanıp yararlanmayacağınıza karar verebilirsiniz. Ürünlerinizi yerinde tamir ederek, atölyelere götürmeden hızlı bir tamir yapmaktadırlar. Bu alanda eğitim almış, usta ve çıraklık ilişkileri içerisinde tecrübeye dayalı olarak müşterilerine hizmet veren ve verdikleri hizmetleri kaliteli bir şekilde sunmaya çalışan kişiler ile çalışmak burada mümkün olmaktadır. Beyaz eşyalarınızın garantisi bittiyse, tamir için gerekli teknik servislerden çok pahalı bir şekilde hizmet almak istemediğinizde, uygun fiyatlı kaliteli bir tamir için beyaz eşya tamir servisi ile bağlantı kurabilirsiniz. Size en yakın olan beyaz eşya servisi sizlere hafta içi veya hafta sonu fark etmeden, saatin önemi olmadan hizmet vererek sorunlarınızı gidermektedirler. Bakım ve onarım ücretlerini tamir hizmetlerinden sonra ücretsiz bir şekilde yapan ve bu hizmetleri kaliteli olarak yaptıktan sonra cihazlarınızı size teslim eden firmalarla çalışabilmeniz mümkün olmaktadır. Beyaz eşya servisleri sayesinde sunulan tüm tamir hizmetlerini garantili bir şekilde alabilir ve herhangi bir sorun olduğunda ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.