Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi - Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm
0 (531) 263 12 88

Son zamanlarda teknoloji daha da hızlı bir şekilde artıyor. Bu sayede insanlar rahat ve konforlu bir hayat sürdürüyor. Evimizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamakta. Beyaz eşyalarımızdan birinde bir sorun olsa işlerimiz aksamaya başlıyor. Özellikle de buzdolabı ve çamaşır makinesi büyük işler yüklenmektedirler. Olmadıklarında ise insan gücüne dayalı işler çıkıyor ortaya. Beyaz Eşya Servisi ise burada büyük bir yükümlülük üstleniyor.

Beyaz eşyalarınız ile ilgili sıkıntılarınızı gidermek üzere ustalarımız size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Ustalarımızdan alacağınız hizmetin güvenli ve hızlı olabilmesi için her zaman son teknoloji ürünlerini kullanmaktayız. Bu da işimizi daha iyi daha verimli ve sağlam şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Son teknoloji sistemlerinden ve ekipmanlarından faydalanarak daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlamıştır. Bu da müşteri memnuniyetini arttıran bir durum haline gelmiştir. Teknolojinin hızlı şekilde işlerimize girmesiyle birlikte bizler de yaptığımız tamirat ve bakım işlerinde teknolojiden faydalanmaktayız. Bu da işlerimizde sonuca daha hızlı ve daha verimli ulaşmamız anlamına gelmektedir.

Beyaz Eşya Arızaları Nelerdir?

Sizlerin de bildiği gibi beyaz eşyalarımız dönem dönem arızalanmakta ve tamire ihtiyaç duymaktadır. Bozulan bir beyaz eşyanın tamir edilmesi ustalık ve teknik bilgi gerektiren bir iştir. Bir beyaz eşya tamircisi alanında yetkin ve deneyimli olması alacağınız hizmetin kalitesini oldukça etkilemektedir. Bu sebepten beyaz eşya tamir hizmeti alacağınız zaman tercih ettiğiniz usta oldukça önemlidir. Günümüz teknolojisinde her cihaz veya alet gibi beyaz eşyalarımız da oldukça gelişti. Her cihaz veya alette olduğu gibi beyaz eşyalarınızın da arızaları vardır. Beyaz eşyalarınızın arızalarını şu şekilde sıraladık:

 • Fırının ısıtmaması
 • Fırının soğutma yapmaması
 • Çamaşır makinesinin çalışmaması
 • Su almaması
 • Su boşaltmaması
 • Çamaşır makinesinin gürültülü çalışması
 • Buzdolabının nemlenmesi
 • Buzdolabının soğutucusunda terleme
 • Soğutmaması
 • Donma yapması
 • Buzdolabının çok gürültülü çalışması
 • Klimanın terleme yapması
 • Soğutmaması
 • Klimanın ısıtmaması
 • Gürültülü çalışması

Sizler de bu veya bunun gibi arızalar ile karşılaştıysanız veya karşılaşmak istemiyorsanız web sitemizi kullanarak beyaz eşya teknik servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabınız da diğer beyaz eşyalarınız gibi bayağı önem taşır. Buzdolabınız yiyeceklerinizin bozulmamasını, küflenmemesini, soğuk tutmanızı sağlamaktadır. Evinizde buzdolabınız bozulduğu zaman bir an önce bu sorunu çözmeniz gerekmektedir. Bozulan buzdolabınızı bir tamir servisinden yardım alarak çalışır duruma getirmelisiniz. Size en yakın beyaz eşya tamir servisi faydalanmak için web sitemiz üzerinden ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz. Buzdolabı tamirci ustamıza buzdolabınızı emanet ederseniz en kısa sürede tamirini yapıp sizlere teslim edecektir. 

Ustalarımız sizlerin mutluluğu ve rahatlığı için daima disiplinli ve harika bir sonuç için çalışır. Buzdolabınız bozulduysa, arızalandıysa web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz ustalarımız size her zaman için yardım edecektir. Buzdolaplarında yaşanan arızalar günlük yaşantımızı olmuşuz etkiler. Buzdolabı soğutma işini gerçekleştirmezse günlük işlerimiz aksayabilir, gıdalar bozulabilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için buzdolabını kullanım talimatına uygun kullanmalı, gerekli bakımları zamanında yaptırmalı ve buzdolabının arızalandığı durumlarda işinde uzman olan buzdolabı tamir servisi ustalarından yardım alınmalı. 

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri, mutfakta insanların işlerini kolaylaştıran bir diğer beyaz eşyalardan bir tanesidir. pis bulaşıkların yıkandığı bu makinelerde bozulmalar ile beraber hem su tasarrufu olmayan hem de iyi temizleme yapılamayan elde yıkama yöntemine geçilmektedir. Elde yıkanan bulaşıkların, makinede yıkanan bulaşıklara göre daha pis olmaları söz konusu olabilmektedir. Bulaşık makineleri yüksek sıcaklıklarda ve yüksek tazyikli sular ile bulaşıkları temizleyerek oldukça iyi bir sonuç göstermektedir. Bulaşık makineleri, en pis tabaklardaki veya tencerelerde ki kiri sökmektedir. Yemek artıklarının aşırı aşırı bulunduğu tencerelerin temizlenmeden makinelere koyulması ile beraber makinelerin bunu temizlemesi gerekmektedir. 

Bulaşık makineniz diğer eşyalarınıza nazaran evlerimize daha sonradan girmesine rağmen kullanımı hızlı bir şekilde artmıştır. Bu artışa denk olarak bulaşık makinesi tamircileri de artmıştır. Bulaşık makineniz günlük hayatta kullandığınız her cihaz gibi dönem dönem arızalanabilir. Bulaşık makineniz, bulaşıkları yıkarken birçok aktif parça aynı anda çalışır. Bu sebepten bozulma olasılığı en yüksek beyaz eşyalardan biridir. Bulaşık makineniz arızalandığında büyük miktarda bulaşık ile uğraşmak oldukça zor olabilir. Sizin de bulaşık makineniz arızalandıysa veya bakım yaptırmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden beyaz eşya özel servisi iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makineniz kıyafetlerinizi yıkamaya yarayan faydalı bir beyaz eşyadır. Bu nedenle çamaşır makinenizin sorunsuz çalışması gerekmektedir. Çamaşır makineniz bozulduğu zaman bu konuda işinin ehli bir ustayla iletişime geçmelisiniz. Usta aradığınız zaman Beyaz Eşya Servisi ile iletişime geçin.                   

Çamaşır makineniz çalışmayı tamamen durdurmasa bile arızalı olduğuna dair birtakım belirtiler gösterebilmektedir. Bu belirtilerden birini fark ederseniz sorunun daha çok ilerlemesini istemiyorsanız web sitemizden ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda yaygın çamaşır makinesi arızalarını sıraladık:

 • Titreme ve sallanma
 • Suyu boşaltmama
 • Kıyafetleri yırtma
 • Aşırı gürültü
 • Makinenin dönmemesi
 • Su almama
 • Kapağın açılmaması
 • Kötü koku bırakması

Göründüğü gibi çamaşır makinesinin birçok yaygın arızası bulunmaktadır. Arızalardan biri ile karşı karşıya geldiyseniz web sitemiz üzerinden beyaz eşya yetkili servisi ile iletişime geçin.

Şofben Özel Servis

Elektrikli şofbenler, insan hayatını kolaylaştıran beyaz eşyalar arasında büyük yere sahiptir. Şofbenler, her evde önemli bir görev üstlenen beyaz eşyalar arasında yer alır ve bu nedenle eksikliği hemen hissedilir. Şofbenlerin işleyişinde birtakım sorunlar yaşanabilir. Bu sorunların en önemli sebeplerinin başında düzenli olarak bakımının yapılmaması veya kullanım talimatına uygun kullanılmaması gelmektedir. Şofben kullananların beyaz eşya servisi ile iletişime geçtiğinde ilettiği en sık şikayet ettiği arızaları şu şekilde sıraladık:

 • İlk olarak aşırı gürültülü çalışması
 • Şofbenin suyu ısıtmaması
 • Rezidans ve termostat arızaları
 • Şofben su basıncının yetersiz olması
 • Şofbenin açık olmasına rağmen çalışmaması
 • Şofbenden su damlaması
 • Son olarak şofbenin elektrik kaçırması

Daha rahat bir yaşam sürebilmek için şofben arızalarında uzman şofben tamir servisinden yararlanmanız tavsiye edilir. Elektrikli şofben arızalarının tespit ve onarım işlemleri için deneyimli Beyaz Eşya Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Beyaz Eşya Bakımı İçin Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz eşya bakımı ilk olarak can ve mal güvenliği açısından çok önemlidir. Aynı zamanda bakımda her sene gelip gaz, elektrik, su kaçağı var mı kontrol edilir. Beyaz eşyaların genel kontrolden geçirilmesi, içeriğinin ve parçaların temizlenmesi, gerekli olan ayarların yapılması işlemidir. Her bir beyaz eşya kullanıcısının mutlaka yılda 1 kez yaptırması gereken bir uygulamadır. Beyaz eşyalar, yaşam alanlarımız için önemli ve bir o kadar da gereklidir. Herşeyden önce tüm işlerimizi beyaz eşyalar üzerinden yürütmekteyiz. Fakat her şeyde olduğu gibi beyaz eşyalarda da bozulma durumları yaşanabilir. Buzdolabı soğutma sorunları, çamaşır makinesinin su almaması, fırının çalışmaması gibi birçok şikayetleriniz oluşabilir. Bu veya bunun gibi bir durumla karşılaştıysanız web sitemiz üzerinden ustalarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Klima Arızaları İçin Beyaz Eşya Arıza Servisi

Günümüzde birbirinden farklı işlevsel özellikleri ve kapasiteleri bulunan klimalar mevcuttur. En çok kullanılan klima çeşitlerinde karşılaşılan arızalar da zaman zaman benzerlik gösterebilir. Marka ve model bakımından farklılık olsa da klimalarda görülen arızalar ortaktır. Klima arızaları klima cihazının yanlış kullanılması veya bakımlarının düzenli olarak yapılmaması gibi durumlarda ortaya çıkar. Klimalarda oluşan arızaları en aza indirmek için klima servislerinin verdiği klima tavsiyelerine uymanızda fayda vardır. Klima yetkili servisinin en sık karşılaştıkları arızaların listesi de şu şekildir:

 • Kapalı klimadan ses gelmesi
 • Klima kartı arızası
 • Klimadan ses gelmesi
 • Son olarak klimanın hava üflememe arızası

Özetlemek gerekirse bu durumlardan biriyle karşılaştıysanız web sitemiz üzerinden Beyaz Eşya Servisi ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz.