Bulaşık Makinesi Servisi için lütfen şehir seçin.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

 Bulaşık Makinesi Servisi

İçindekiler

Teknolojinin nimetlerinden hepimiz fayda ve yarar gördüğümüzden dolayı bizlerinde sürekli arz ve taleplerimiz arasın da yerini almaktadır. Kömür ve çelik sanayisinden sonrası beyaz eşya sektöründe hareketlenmeler ile beraber beyaz eşyalar hayatlarımıza girmeye başlamıştır. 

Tüm beyaz eşya ürünleri aslında hayatlarımızı kolaylaştırmak üzere kurgulanmış ve ona göre tasarlanmıştır. Beyaz eşyalar hassas yüksek donanımlı cihazlar olduğundan kullanım talimatlarına uymak son derece önem arz etmektedir. Eğer bulaşık makinenizde birtakım problemler fark ettiyseniz web sitemiz üzerinden Bulaşık Makinesi Servisi ile irtibata geçmelisiniz.

Bulaşık Makinesi Yetkili Servis

Bulaşık makinenizin bakıma ihtiyacı vardır bu bahsettiğimiz bakımı yılda bir yapmanız yeterli olacaktır, bölgenizdeki su sert veya çok sertse Kireç tortusu bulaşık makinenize zarar verebilir. Artık yemek kalıntılarını, yağı ve kireci gidermek için 1 ila 2 ayda bir bulaşık makinesi temizleyici kullanılmasını önerir. 

Çok zamanınız yoksa veya 4 ila 6 ayda bir derinlemesine bir temizlik yapmayı tercih ediyorsanız, toz temizleyici de kullanabilirsiniz. Bulaşık makinenizin bakımını yapmak için web sitemizi kullanarak bulaşık makinesi yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Her beyaz eşya ya da cihaz gibi bulaşık makinesinin de dönem dönem arızaları olabilmektedir. Bulaşık makinesi arızalarını sizler için şu şekilde sıraladık:

 • Su almaması
 • Temiz yıkamaması
 • Çalışmaması
 • Su sızdırması
 • Kurutmaması
 • Isıtmaması
 • Su boşaltmaması
 • Koku yapması
 • Sigorta attırması
 • Anakart arızası
 • Gürültülü çalışması

Bu arızalarla karşı karşıya kaldıysanız kesinlikle web sitemiz üzerinden bir bulaşık makinesi tamir servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Bulaşık Makinesi Su Almama Arızası İçin Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık makineniz su almıyorsa öncelikle kapağın tam olarak kapalı olduğundan emin olmanız gerekir. Ardından bulaşık makinenize hiç su gitmiyorsa kontrol edilmesi gereken ilk şey su bağlantısıdır. Lavabonun altında yer alan su giril hortumunu dikkatli bir şekilde inceleyin. Boruda herhangi bir kıvrılma oluşmadan düzgün bir şekilde makineye bağlanmış olduğundan emin olmanız gerekir. Bunun tanında hortumun açık konumda olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Hangi konumun açık hangi konumun kapalı olduğuna dikkate ederek sorunun çözülüp çözülmediğini görmek için de makinenizi çalıştırabilirsiniz. Su giriş paneli ise, makinenizin kapağının hemen alt tarafında yer alır. Bu panel, makinenizin yeteri kadar su ile doldurulmasını sağlar. Genellikle bir yıkama programı ya da şamandıralı şalter sırasında tetikleyen bir zamanlayıcı ile kontrol edilir. Eğer bulaşık makineniz su almıyorsa kesinlikle web sitemiz üzerinden bir bulaşık teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Bulaşık makinesi temiz yıkamaması:

Bulaşıkları etkili bir şekilde temizlemek bulaşık makinesinin teknik özellik ve becerilerine bağlı bir durum olsa da bulaşıklarda etkin bir temizliği devamlı hale getirmek, bulaşık makinenizin bakımı ve doğru kullanımı ile alakalıdır. Ayrıca makinenizi doğru bir şekilde ve gerekli özeni göstererek kullanmak, bulaşıkları en iyi şekilde temizlemenin yanı sıra makinenizi uzun yıllar kullanabilmenizi de sağlar. Eğer siz de yıkamadan sonra tabaklarınızda yemek artıkları görüyorsanız ya da makinenizin içine sinmiş kötü bir koku olduğunu düşünüyorsanız birazdan bahsedeceğimiz adımları uygulayarak kolayca bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bulaşık makinem iyi yıkamıyor diye düşünüyorsanız bu sorunu detaylı bir şekilde ele almasınız. Kullanım tarzınızı gözden geçirmek, kullandığınız deterjanı değiştirmek, makinenizde bir tıkanıklık olup olmadığını kontrol etmek ve temizliğini yapmak iyi bir başlangıç olacaktır. Bulaşık makineniz temiz yıkamıyorsa mutlaka web sitemizi kullanarak bulaşık makinesi özel servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Bulaşık makinesi su sızdırması

Eğer bulaşık makinesi su akıtma sorunu yaratıyorsa, arka tarafında bulunan su giriş ve boşaltma hortumları yerinden çıkmış olabilir. Aynı zamanda bu hortumlar hasar görmüş de olabilir. Tabii diğer taraftan bulaşık makinesinin kapağının tam olarak kapanmaması da yine su akıtma sorunu ile karşı karşıya bırakabilmektedir. Bu konuda meydana gelebilecek böylesi sorunlara karşı, ele alınması gereken çözüm yöntemleri önemli bir yer tutuyor. Çözüm olarak mutlaka yetkili bir servis üzerinden profesyonel destek alınması önemlidir.

Bulaşık Makinesinin Kurutmama Arızası

En çok merak edilen konular içerisinde bulaşık makinesinin neden kurutmadığı geliyor. Bu konuda belli başlı bazı sebepler bulunmaktadır.

 • Öncelikle parlatıcısı bitmiştir.
 • Aynı zamanda parlatıcı ayarı düşüktür.
 • Yıkama işleminin hemen ardından kapağının açılması bu sorunu yaratır.
 • Yanlış program seçimi makinenin kurutma yapmasını engeller.
 • Bulaşık makinesi içerisinde yanlış yerleşim kurutmayı engeller.

Bu nedenlerden bulaşık makineniz su akıtır. Eğer bu can sıkıcı durum meydana geldiyse herşeyden önce web sitemizi kullanarak bir bulaşık makinesi özel servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Su Boşaltmama Arızası İçin Bulaşık Makinesi Tamircisi

Filtre birimini temizleyerek başlayın ve pompayı kontrol edin. Bulaşık makineniz, filtre veya pompa tıkandığı için pis suyu tahliye edemiyor olabilir. Cam parçacıkları, yiyecek veya kir gibi yabancı nesneler bulaşık makinesi filtresini veya pompasını tıkar. Ya da bulaşık makinesi suyu tahliye edemez. Silindir şeklindeki filtrenin vidalarını çıkarmakla başlayarak filtreyi dikkatlice parçalarına ayırın. Musluk suyuyla her iki filtreyi de temizleyin. Filtrenin içini temizlemek için küçük bir fırçayı yavaşça kullanabilir ve küçük kalıntıları da çıkarabilirsiniz. Herhangi bir aşındırıcı madde kullanmayın. Filtreye zarar verebilirsiniz. Filtrenin parçalarını birleştirdikten sonra bulaşık makinesine geri takın. Her iki ok da üste gelecek şekilde hizalanana kadar filtreyi döndürerek kilitleyin. Sorun devam ediyorsa mutlaka web sitemizi kullanarak bir bulaşık makinesi tamircisi ile iletişime geçmelisiniz.

Kötü Kokması Arızası

Makineyi boş çalıştırın. Kullanım sıklığınıza bağlı olarak her 4 veya 6 ayda bir makinenizi boş çalıştırmanızı öneririz. Makinenizi boş çalıştırmak cihazınızın etkili şekilde işlemesine ve kokuyu gidermesini sağlar. Cihazınızın bakımını gereğince yapmadığınız takdirde, özellikle plastik bölgelerin etrafındaki bölümler koku yapar. Bulaşık makinesi içerisindeki kokuyu gidermek için farklı çözüm yöntemleri ön plana çıkar. Bu çözüm yöntemleri hem mekanik olarak hem de doğal çözümler şeklinde değerlendirilmektedir. Öncelikle bulaşık makinesini temizlemek gerekir.

Bulaşık makinesi sigorta attırması

Bulaşıkları yıkamak üzere tüm düzenleme ve ayarlamaların yapıldıktan sonra programı başlatın. Bulaşık makinesinin elektrik tesisatında bulunan sigortalar ani ve tehlikeli voltaj probleminde güvenlik amaçlı olarak atma olarak tabir edilen otomatik şekilde elektrik akışının kesmektedir. Bulaşık makineleri kısa devre açısından sigorta attırmaya daha yatkındır. Bu yüzden Bulaşık Makinesi Servisi bu arızanın çözümünde size yardımcı olacaktır.

Bulaşık makinesi ses yapması

Bazı eski makineler çalışırken sallandığı için gürültü olur. Makineniz ister eski ister yeni olsun ayaklarının yere tam oturduğundan ve hareket etmediğinden emin olun. Buna rağmen çalışırken olmasından gereken fazla ses çıkartıyorsa makinenin içindeki bir arızadan şüphelenebiliriz. Ama bu sorunun ardında genelde aşırı ölçüde köpüğün birikmesi ve bundan dolayı makinenin zorlanması yatar. Sorun bundan kaynaklanıyorsa önlemek için bulaşık deterjanınızın özelliklerini iyi bilin. Makinenizin deterjan ayarını iyi öğrenin. Özetlemek gerekirse bu arızanın çözümü için Bulaşık Makinesi Servisi ile iletişime geçin.