Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Bulaşık Makinesi Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
2.1 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 1481 müşteriye hizmet verildi.

Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Bulaşık makineleri sizleri yemekten sonra yıkanacak tüm bulaşık dertlerinden kurtararak, hızlı bir şekilde bulaşıklarınızı yıkamaktadır. İnsanların bu rahatlığa alışmasının ardından bulaşık makineleri çeşitliliği de artmaktadır. Bulaşık makinelerinin çeşitleri arttıkça arıza bakımından değişiklikleri de fazlalaşmaktadır. Bulaşık makinesi arızalarının giderilmesi için bulaşık makinesi servisi ile çalışabilirsiniz. Bulaşık makinenizin her türlü arızası için ulaşabileceğiniz kişiler, sizlere 7/24 hizmet vermekte ve her türlü arızanızın tamirini yerinde yaparak sizlere de fazla zahmet vermemektedirler. Hangi marka bulaşık makinenizin olduğu önemli olmayarak, makinelerin gerekli tüm arızaları için sizlere destek sunmaktadırlar.

Bulaşık makinesi yüksek sıcaklıktaki su ile bulaşık deterjanının dağıtılması ve daha sonrasında da yine yüksek sıcaklıktaki su ile durulanması aşamalarını gerçekleştirerek, bardak, tabak, tencere ve diğer tüm ürünleriniz için yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Bulaşık makinesi yıkama programları çok çeşitli olarak, yarım saatten 3 saate kadar olan programların birçoğu bulaşık makinelerinde yer almaktadır. Az ürününüzün olduğu zamanlarda ve aşırı yağlı olmayan bulaşıklarınız için kısa programları kullanabilir ve kaliteli bir temizleme işlemi alabilirsiniz. Makinelerinizin üretiminde bulunan programların hepsi için  farklı bulaşıklarda bu programları kullanmanız mümkün olmaktadır.

Bulaşık Makinesi Markalarına Göre Arızaları

Bulaşık makinelerinize en iyi bakım, onarım ve tamir işlemi sunabilecek kişiler ile çalışarak, bulaşık makinelerinizi çok daha uzun süre kullanmanız sağlanmaktadır. Bulaşık makinelerinize yapılacak olan tamirleri en iyi şekilde yapacak olan ve tüm marka bulaşık makinelere bakan firmalar ile dakikalar içerisinde iletişim kurarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Bulaşık makinesi servisi ile çalışarak aşağıdaki marka bulaşık makinelerinize tamir hizmeti alabilirsiniz.

 • Arçelik,
 • Beko,
 • Bosch,
 • Profilo,
 • Siemens,
 • İndesit,
 • Ariston,
 • AEG,
 • Vestel,
 • Miele,
 • Regal,
 • Gagganau,
 • General,
 • White Westing House,
 • Ferroli, 
 • Samsung,
 • Hoover,
 • Frigidaire, 
 • Hotpoint,
 • Whirpool,
 • Altus,
 • Zanussi,
 • Simtel,
 • LG,
 • Uğur.

Bulaşık makinelerinin arızalanmasının ardından, yemek sonrasında bulaşıkları yıkamak için birçok zamanınız boşa gitmektedir. Misafirleriniz geldiği zaman saatlerce mutfakta kalarak, bulaşıkları yıkamak yerine misafirlerinizle ilgilenerek gelen misafirlerinizle sohbet edebilirsiniz. Mutfakta zamanlarınızın boşa gitmemesi, çok daha kolay bir şekilde bulaşıklarınızı yıkamak ve saatlerce tencere sürtmemek için bulaşık makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz. Sizlere sunulacak olan tamir işlemlerini en kaliteli şekilde sunacak olan kişiler tarafından hizmet alabilirsiniz. Makinelerinizin markası da modeli de fark etmeden sizlere kaliteli bir tamir, bakım ve onarım işlemleri sunacak firmalar sayesinde bulaşık makinelerinizi çok daha randımanlı ve iyi bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Bulaşık Makinesi Yıkama Programları

Bulaşık makinelerinin markalara ve modellere göre yıkama programları değişiklik gösterebilmektedir. Bu makinelerin programlarının hepsinin farklı olmasının sebepleri arasında bulaşıklarınızın durumlarının farklı farklı olmasıdır. Bulaşık makinelerinizin en çok kullandığınız ekonomik programların bozulması durumunda bu arızaları giderebilecek kişilerle bağlantıya geçerek, hizmet almanız mümkün olmaktadır.

Bulaşık makinelerinin hem kısa hem de uzun süreli programaları bulunmaktadır. Bu programların arızalanmasının üzerinde çok yağlı olmayan bulaşıklarınızı da uzun programlarda yıkamamak, tasarruf etmek için bu makinelerin sorunlarını yaptırmanız gerekmektedir. Bu sorunları yapabilecek, uygun yedek parçalar ile çalışabilecek kişiler tarafından hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bulaşık makinesi arızalarınızı en kaliteli şekilde giderebilecek olan kişiler ile bağlantı kurarak, hızlı bir şekilde bulaşık makinelerinizin arızasını giderebilmeniz mümkün olmaktadır. Profesyonel ekipler tarafından yerinde tamir hizmeti alabilir, makinelerinizi çok fazla zorlamadan tüm arızalarınızı giderebilirler. Makinelerin arızalarına bağlı olarak ya yerinde ya da atölyelere götürülerek tamir hizmetlerini alabilmeniz mümkün olmaktadır. Atölyelerde de tamir hizmetleri gerçekleştirilerek, en kısa süre içerisinde makineler sahiplerine teslim edilmektedir.

Ön görülen tamir ve teslim süresi içerisinde müşterilerine tam zamanında hizmet vererek güven kazanmış ve garantili hizmetler vermiş olan kişilerden hizmet alabilirsiniz. Alacağınız tüm hizmetleri daha öncesinde telefon üzerinden öğrenerek, bu hizmetleri alıp almayacağınıza karar verebilmeniz mümkün olmaktadır. Bulaşık makinelerinizin çok sık kullanılması ile birlikte zaman zaman arızalanması mümkün olmaktadır. Sizlere sunulacak olan bakım sayesinde de makineler arızalanmadan bakımlarını yaparak, az masraflarla makinelerinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bulaşık makinelerinin deterjan koyma bölmelerinin arızalanması, kapaklarının tam kapanmaması veya bulaşıkları çizmesi gibi tüm sorunlar için bulaşık makinesi servisleri ile çalışabilirsiniz.

Yıkama Sonrası Bulaşıklarda Bulunan Çizikler

Bulaşık makinesinin yıkama programının bitmesinin ardından karşılaştığınız manzaranın sorunlu olması oldukça can sıkıcı olmaktadır. Dakikalarca beklediğiniz yıkama programının bitmesinin ardından bulaşıkların kirli kalması ve çizilmiş bir şekilde çıkması oldukça büyük bir problem olmaktadır. Özel yemek takımlarınızı koyduğunuz, bardaklarınız ve teflon tavalarınız gibi ürünleri yerleştirdiğiniz makinelerin böyle bir sorun yaratması durumunda acil olarak bulaşık makinesi tamircisi servisi ile çalışmanız gerekmektedir. Bulaşık makinesi servisi sayesinde çiziklerin veya kirli kalmaların sorunlarını çözebilmeniz ve tamir hizmetlerini gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır.

Bulaşıklarınızın kirli kalma sorunları, bulaşıklarınızın kirliliğine göre seçmediğiniz programlardan kaynaklı veya sıcak suyun gelmemesi ile bağlantılı olarak bulaşıklar kirli kalabilmektedir. Bulaşık makinesinin suyu yeterince ısıtmaması, düşük derecedeki programlarda çok yağlı bulaşıklarınızı yıkamaya çalışmanız veya kısa programların bulaşıkların kirliliğine göre yetersiz kalması söz konusu olabilmektedir. Bulaşık makineleri çoğu kişinin vazgeçilmez beyaz eşyalarından bir tanesidir. Bu makinelerin arızalanmasının ardından da birçok kişinin işleri aksamaktadır. Bundan dolayı 7/24 hizmet veren kişiler, bulaşık makinelerini anında tamir edebilmektedirler.

Ev tipi bulaşık makinesi arızaları dışında sanayi tipi bulaşık makinelerinin arızalarına da bakan profesyonel servisler ile çalışabilirsiniz. İşletme sahibi kişilerin işlerini daha hızlı yapabilmeleri için kullandıkları sanayi tipi bulaşık makinelerinin arızalanması durumlarında yine bu tip makinelerden anlayan bulaşık makinesi servisinden hizmet almanız gerekmektedir. Sanayi tipi bulaşık makinelerinde, ev tipi bulaşık makinelerinin çalışma sistemlerine göre farklılıklar mevcuttur. Bu farklılık ile birlikte ev tipi bulaşık makinelerine oranla çok kısa sürede bulaşıkları yıkamaktadır. Sanayi tipinde, hizmet sektöründe oldukça hızlı olmak gerektiği için bulaşık makinelerinin de programları çok daha kısa süreli olmaktadır. 2 dakikalık durulama programları, 10 dakikalık yıkama programları sayesinde çok hızlı bir şekilde hizmet alabilmek mümkün olmaktadır. Ustaların hem ev tipi hem de sanayi tipi bulaşık makinelerine bakmaları mümkün olarak hızlı bir şekilde tamir hizmeti sunması mümkündür.

Bulaşık Makinesi Deterjan Kutusu

Bulaşık makinelerinin kapaklarında yer alan deterjan kutuları zaman zaman arızalanabilmektedir. Bulaşık makinesi arızalarının başında gelen deterjan kapağı arızası çok kolay çözümü olan, bulaşık makinesi servisi sayesinde dakikalar içerisinde çözülebilecek sorunlardır. Bu sorunların ilk olarak ortaya çıkmasında makinelerin deterjan almaması, deterjanı kapağa akıtması veya bulaşıkların üzerine akıtarak durulama sırasında da geçmemesine neden olması söz konusudur. Bu durumlarda kullanıcılar bulaşık makinelerini rahatlıkla kullanamayarak, tamir işlemleri için beklemek zorundadırlar. Tamir işlemlerinizi gerçekleştirebilecek olan bulaşık makinesi servisi ile iletişime geçerek, makineleriniz için en uygun olan tamirleri öğrenerek hizmet alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Sizlere kaliteli ve garantili hizmetler sunabilecek olan kişiler tarafından hizmet alarak, herhangi bir bulaşık makinesi servisi ile tamir işlemlerinizi halledebilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeden arızalanan makineleriniz için hızlı bir şekilde tamir hizmeti alarak, makinelerinizin tüm sorunlarını çözebilir ve evlerde yaşanan bulaşık kavgalarına son verebilirsiniz.