Çamaşır Makinesi Servisi için lütfen şehir seçin.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

 Çamaşır Makinesi Servisi

İçindekiler

Çamaşır Makinesi Servisi ile iletişime geçerek evlerinizde bulunan çamaşır makinelerinin bakımlarını ve tamirlerini yaptırabilmeniz mümkündür. Çamaşır makinelerinin gereken randımanı sağlaması için gerekli olan bakımların yapılması gerekmektedir. Çamaşırların yıkanmasında insanlara oldukça kolaylık sağlayan bu makinelerin arızalar olur. Bozulması ile beraber kişilerin ev işlerinin aksaması söz konusu olabilmektedir. Kıyafet yıkama sırasında oluşan sorunlar, kıyafetlerinize zarar verebileceği gibi ev içerisindeki makinelerin su taşırması gibi durumlarda da ev içinin kirlenmesi söz konusu olabilmektedir.

Çamaşır makinelerinin bozulması ile beraber ev içerisinde birçok işin aksaması mümkündür. Bu işlerin aksamaması için makinelerin tamirlerinin ve bakımlarının yapılması lazımdır. Gerekli olan durumların sağlanmasının ardından da çamaşır makinelerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kaliteli ve garantili hizmet sunan bu servislere ulaşmak için web sitemizi kullanabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Arıza Tespit, Bakım ve Onarım 

Çamaşırlarımızın yıkandığı bu makineler su alımı ve su boşaltımı yapmaktadır. Yapılan bu işlemler için bir çeşme ve bir gidere bağlanması gerekir. Gerekli olan su giriş çıkışlarının sağlam olması ile makinelerde oluşan diğer sorunlara da bakılmaktadır. Çamaşır makinelerinin sıkma işlemi sırasında zıplaması ile beraber bu arızaların giderilmesi gerekmektedir. Gerekli olan tamir işlemlerinin en iyi ustalar tarafından yapılmasını dilediğiniz zamanlarda çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ustaların bu hizmetler ile irtibata geçtiğiniz anlardan itibaren makinelerinizin tamirinin ne şekilde yapılacak olmasına karar verir. Bozulan cihazların sorunlarını anlamak için ustalar öncelikli olarak makinelerin bulunduğu yerlere gelerek, makinenin sorununu tespit etmek için makineleri çalıştırabilmektedirler.

Çamaşır makinenizin sorununu biliyorsanız, ustalar geldiği zamanlarda kişilere bu bilgiyi vermeniz ile makinenizin bulunduğu yerde mi yoksa servislere götürülerek mi tamir edileceği kararını vermektedirler. Bazı makinelerin problemi servislere götürülmeden çözülmemektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için mutlaka çamaşır makinesi teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Çamaşır Makinesi Tamir Servisi 

Çamaşır makinenizde meydana gelen arızalar için çamaşır makinesi servisi çağırmak sorunun doğru şekilde tespitini sağlayacaktır. Arızayı önemsememeniz sizin açınızdan kötü sonuçlar doğurabilir. Basit bir arızayı görmezden gelirseniz daha sonra daha büyük bir arıza meydana gelir. Bu arızaların sebepleri yanlış kullanım ve bakımlarının zamanında yaptırılmaması olabilir. Bunun sebebini öğrenmek için Çamaşır Makinesi Servisi ile iletişime geçin.

Çamaşır makinesi servisi çamaşırlarınızda meydana gelecek her arızayı sizler için tamir eder. Arızanın büyüklüğüne göre bazı zamanlarda parça değişimi yapılması gerekebilir. Bu durumda çamaşır makinesi servisi kaliteli yedek parçayı sizler için temin eder. Makineniz yedek parça taktırıldıktan sonra çamaşırlarınızın bütün kontrollerini yapın. Bütün bu hizmetlerden yararlanmak için çamaşır makinesi tamir servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır Makinelerinde Meydana Gelen Arızalar 

Çamaşır makineleri yanlış kullanılması nedeniyle veya bakımlarının yapılmaması nedeniyle bazı arızalar olur. Bu arızaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Çamaşır makinesinin su almaması
 • Deterjan almaması
 • Altından su gelmesi
 • Deterjan kapağının altından su gelmesi
 • Suyu boşaltamaması
 • Titreşim yapması
 • Anakart arızası
 • Arıza Kodları
 • Dijital Ekran Arızası
 • Gürültülü çalışması
 • Sarsıntılı çalışması
 • Deterjan kapağında köpük oluşması
 • Su dolar dolmaz boşaltması
 • Son olarak deterjan almaması

Bu arızalardan herhangi bir tanesi meydana geldiğimde mutlaka çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kısaca web sitemiz üzerinden iletişime geçeceğiniz Çamaşır Makinesi Servisi ustalardan bütçenize uygun hizmetler alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesinin Kapağının Açılmaması

Çamaşır makinenizin kapağını açamadığınızda, mekanizmanın bozulduğunu düşünebilirsiniz. Özellikle yeni nesil bir çamaşır makineniz varsa, bu durum üretici firmanın sunduğu güvenlik önlemlerinden kaynaklı olur. Yıkama bittikten hemen sonra kapağı açmaya çalışıyorsanız başaramayabilirsiniz. Çünkü program bitiminde makinede su kalmış olması, kapağın açılmasını engeller. Bu nedenle, makineniz içindeki suyu tahliye etmek amacıyla sizi bir süre bekletecektir.

Seçmiş olduğunuz program devam ederken çamaşır makinenizin kapağını açmaya çalışıyorsunuzdur. Çamaşır eklemek veya çıkarmak istediğiniz için kapağı açmaya çalışıyorsanız, bekleme modunda kilidin açılması için bir süre beklemelisiniz. Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor arızası beklemek ile düzelmediyse, sıkma ve pompa programlarını kullanarak makinenizi yeniden çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Hiçbir yöntem fayda etmediyse çamaşır makinesi özel servisi ile iletişime geçip arıza kaydı oluşturmalısınız.

Su Boşaltmama Arızası İçin Çamaşır Makinesi Servisi

Su boşaltmama durumu çamaşır makinelerinde sık sık görülen arızaların başında gelmektedir ve çözümü için çamaşır makinesi yetkili servisi çağrılmalıdır. Farklı sebeplerden kaynaklanan bu durum için ustalar tarafından öncelikle atık su tahliye hortumunun durumu kontrol edilmektedir. Eğer hasar hortumdan kaynaklanıyorsa hortumun temizlenmesi ile beraber zarar ortadan hızlı bir şekilde kaldırılmaktadır. Aynı şekilde tahliye hortumu makineden alçakta kalıyorsa, bu durumda da hortumun uygun yüksekliğe getirilmesi sağlanır.

Pompa filtresinin arızalanması daha büyük bir arızanın olduğu anlamına gelir. Pompa filtresinin çıkarılması ve bakımının yapılması için kesinlikle çamaşır makinesi servisine ihtiyaç vardır. Çünkü bu durumda yanlış bir iş sonrasında oluşacak hata makineye daha büyük hasarlar olur. Ustalar tarafından önce makinenin alt kapağında mevcut pompa kapağı açılır ve buradaki filtre temizlenir. Filtreye genellikle yıkama sonucunda düğme, kağıt, sıkıntılı para gibi maddeler zarar verebilmektedir. Herşeyden önce Arıza hâlâ devam ediyor ise, bu durumda da pompa motorunun bozulacağı göz önünde tutularak pompa motorunun değiştirilmesi gerekmektedir.

Çamaşır Makinesi Yedek Parça Temini 

Günümüzde çamaşır makinelerinin akıllı teknolojilerden de destek alır. Çerçevesinde çok geniş fonksiyonları bulunması bu durumda arıza onarım müdahalelerinin daha karmaşık bir yapıda yürütülmesine yol açar. Çamaşır makinesinin arızalı mekanik veya elektriksel parçaları fark etmeksizin arıza onarımı ile çözümü olur. Bu durumda ise yerinde etkin müdahaleler ile arızanın onarımı sağlanır. Ancak çamaşır makinesinin arızalı mekanik veya elektriksel parçasının arızasının onarımının mümkün olmadığı durumlar söz konusudur.

Çamaşır makinesi servisi uzman teknik personelleri yedek parça ürünlerinin kullanımını gerçekleştirilir. Böylece sorunun en kaliteli ve en ekonomik şekilde çözüme kavuşmasını sağlar. Aksi halde kısa süre içerisinde kullanılacak ‘orijinal olmayan’ dayanıksız yedek parçalar yeniden aynı veya benzer arızalanmalara sebep olur. Çamaşır makinesi servisi bu durumun önüne geçerek, gereksiz maliyetlerin oluşumu engeller. Aynı zamanda da değişimi yapılmış yedek parça hizmeti güvenilir Çamaşır Makinesi Servisi çözümlerinden yararlanabilme şansı verir.

Çamaşır Makinesi Program İlerlememe Arızası 

Çamaşır makinesinde yıkama programının ilerlememesine neden olan birden fazla etken mevcuttur. Klasik kullanım hataları ve pratik çözümlü sorunların dışında parça arızaları söz konusudur. Çamaşır makinesinde seçili programın ilerlememesi bir parça arızası ihtimaline bağlı ise en hızlı şekilde profesyonel çamaşır makinesi servisi hizmetlerine başvuruda bulunulmalıdır. Çamaşır makinesinde motor arızası, program aygıtı arızası, su giriş ventili arızası gibi pek çok parça arıza programın takılı kalmasına neden olur. Ustalar tarafından en hızlı şekilde söz konusu parçalardan hangisinin arızalı olduğu belirlenir. Aynı zamanda yapılan kontrollerde arızalı olan parça tespit edilerek, hemen gerekli olan müdahaleler gerçekleştirilir.

Çamaşır makinesi servisi ustası tarafından hızlı bir şekilde arızası tespit edilen parça yerinden sökülür. Daha sonra yerine yedek parçası takılarak, etkili bir çözüm sağlanır. Bu şekilde çamaşır makinesinde programın takılı kalması veya parçaya bağlı diğer arıza olasılıklarının uzun süreyle söz konusu olmaması sağlanır. Özetlemek gerekirse bu arızanın çözümü için mutlaka çamaşır makinesi tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz.