Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Çamaşır Makinesi Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
1.9 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 1799 müşteriye hizmet verildi.

Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Çamaşır makineleri kirli çamaşırlarınızı, çeşitli saatlerdeki programlar ile yıkayarak, temiz hale getirmektedir. Çamaşırlarınızın neyden yapıldığı, ne kadar kirli olduğu, çıkmayan lekesinin olup olmadığı ve diğer kriterlerine göre çamaşır makinelerindeki özel programlara atabilirsiniz. Çamaşır makineleri, eskiden yapılan leğenlerde çamaşır yıkama, kaynar sularla mücadele ederek çamaşırları çiğneme ve daha birçok eski alışkanlıkların sonunu getirmektedir. Bu cihazların üretiminin başlaması ve günümüzde bu kadar yaygınlaşması ile birlikte arızalarının da çoğalması mümkün olmaktadır. Artık insanlar kıyafetleri dışında, kilimler, battaniyerler ve kıyafetlerden çok daha ağır olan yorganları bu makinelerde yıkayabilmektedirler. Büyük bir ev işi yükünü alan bu makinelere sahip olmak da o kadar masraflı olmayarak, birçok kişi tarafından olmazsa olmaz cihazlardandır.

Çamaşır Makinesi Markaları ve Tamirleri

Çamaşır makinelerinin arızasının meydana gelmesi birçok duruma bağlı olabilmektedir. Bu makinelere atılan fazladan ağırlıklar, kapakların zorlanarak kilitlerinin bozulması, kapak lastiklerinin eskimesi, makinelerin sıkma sırasında zıplaması, makine termostatlarının yeterince ısıtmaması gibi pek çok arıza ve yanlış kullanım makinelere tamir işlemlerini zorunlu hale getirmektedir. Bu tür arızaların meydana gelmesinin ardından da çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Gerekli tüm işlemleri sizlere sunabilecek olan bu servisler, hızlı ve yerinde bir hizmet ile birlikte sizlere kaliteli işçilik sunmaktadırlar.

Çamaşır makinelerinin herhangi bir arızası için ulaştığınız firmaların sizlere nasıl bir hizmet sunacağını telefon üzerinden öğrenerek, bu kişiler ile çalışıp çalışmayacağınıza karar verebilmeniz mümkün olmaktadır. Sizlere sunulabilecek olan tüm işlemleri telefon üzerinden aktaran ve buna göre de sizlerin hizmet alıp almayacağınıza karar vermenize yardımcı olan ustalar ile bağlantıya geçebilirsiniz. Bağlantıya geçtiğiniz firmaların hangi çamaşır makinesi markalarını tamir ettiğini ve ne şekilde tamir ettiğiniz telefon üzerinden öğrenebilirsiniz. Ancak pek çok çamaşır makinesi servisi, aşağıdaki marka çamaşır makinelerine hizmet vermektedirler.

 • Arçelik,
 • Beko,
 • Bosch,
 • Profilo,
 • Siemens,
 • İndesit,
 • Ariston,
 • AEG,
 • Vestel,
 • Miele,
 • Regal,
 • Gagganau,
 • General,
 • White Westing House,
 • Ferroli, 
 • Samsung,
 • Hoover,
 • Frigidaire.

Bu tür çamaşır makinelerini herhangi bir modeline sahip iseniz sizlere çamaşır makineleri servisi çok rahat bir şekilde tamir işlemi sunabilmektedir. Sizlere bu işlemler için hızlı ve kaliteli bir işçilik sunan kişiler tarafından hizmet almaya başlayabilirsiniz. Diğer gün giyeceğiniz kıyafetlerinizi hızlı br şekilde kuruması için hızlı bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız 15 dakikalık kısa programlı çamaşır makinelerini kullanabilirsiniz. Bazı durumlarda bu kısa programlar arızalanarak, birçok kişinin işlerinin aksamasına sebep olmaktadır. Çamaşır makinesi programlarının ayarlanması fabrikalar tarafından gerçekleştirilerek, bu işlemler için alacağınız ürünün modelinin bu şekilde olması gerekmektedir. Bu programlar daha sonrasında servisler tarafından makinelere yüklenememektedir.

Kısa programlı yıkamalar veya uzun programlı yıkamalar tercih edebilirsiniz. Çamaşırlarınızda zorlu lekeler varsa, vişne suyu, şarap, çamur, çikolata lekesi veya makyaj lekesi gibi lekelerin geçmesini sağlamak için makinelerde bulunan uzun programlı ve yüksek dereceli programları tercih edebilmeniz mümkündür. Makinelerinizde herhangi bir arızanın meydana gelmesi ile birlikte çamaşır makinesi servisi ile çalışarak bunları düzeltebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Kapak Değişimi

Çamaşır makinelerinin kapakları en çok arızalanan aksamlardan bir tanesidir. Bunun nedeni ise içerisine koyulan kıyafetlerin fazla gelmesi ve kapakları kapatmak için de fazla zorlamaktır. Fazla zorlanan bu makinelerin kapakların tamiri için profesyonel servisler ile çalışabilmeniz mümkün olmaktadır. Sizlere sunulacak olan tüm bu tamir işlemleri ve bakım işlemleri için tercih edeceğiniz servisleri iyi bir şekilde seçmeniz gerekmektedir.

Kapaklarda bulunan hassas kilitlerin herhangi bir zorlamada kırılabilmesi mümkün olmaktadır. Çamaşır makineleri çalışırken kapak kilitleri açılmayarak, herhangi bir zorlamada da arıza verebilmektedir. Yıkama programı bittikten sonra güvenlik amacıyla birkaç dakika içerisinde açılan kilitlerin açılma sürelerini beklemeden bu kilitleri zorlayarak açan kişilerin makinelerinde bu tür arızalar meydana gelebilmektedir. Çamaşır makinesi kapak değişimlerini gerçekleştirecek servislerle de iletişime geçtiğinizde, sizlere bu işlem için birkaç soru sormaktadır. Bu sorular uygun yedek kapağı bulabilmek içindir. Çamaşır makinesi markalarınız, çamaşır makinesi kilosu, kapaklardaki tam arızanın ne olduğu ve daha fazlası için çamaşır makinesi servisi ile bağlantıya geçebilirsiniz. Bağlantıya geçeceğiniz kişilerden bu hizmet için ne kadar ücret alacakları bilgisine de ulaşabilirsiniz. Çamaşır makinesi kapak fiyatları veya değişim fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Piyasada yer alan birçok firmaya göre uygun ücretlerle servis veren firmaları bularak, çamaşır makinelerinizi tamir ettirebilirsiniz.

Bebek Kıyafetleri Yıkama Programları

Bebekleriniz için zararsız deterjanlar alarak, çamaşır makinelerinizde bunları kullanmak istediğinizde rahatlıkla kullanabilir ve oldukça temiz bebek kıyafetlerine kavuşabilirsiniz. Bebekleriniz için uygun olan genellikle çamaşır sabunlarının çamaşır makinelerine zarar verdiği görülmemiştir. Çamaşır makinelerinize kirlenmiş bebek kıyafetlerini attıktan sonra bebek çamaşırı yıkama programları ile içiniz rahat bir şekilde yıkama yapabilirsiniz.

Bebeklerinize özek deterjanlar ile yıkama yapmak için bebek kıyafetlerinin yapısına uygun yıkama programlarını seçebilirsiniz. Uzun veya kısa programlı makinelerinizde bebek kıyafetlerinizi de yıkadığınız için bu makinelerin oldukça temiz olması gerekmektedir. Oldukça titiz bir şekilde baktığınız bebeklerinizin iyi yıkanmamış kıyafetleri giymesini istemezsiniz. Bundan dolayı da kıyafetlerini iyi bir şekilde yıkamak için çamaşır makinesi bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Çamaşır makinesi bakımlarını yapabilecek, içerisinde bulunan pislikleri temizleyecek kişiler ile çalışabilirsiniz.

Çamaşır makinelerine attığınız pantolon, ceket veya gömleklerin içerisinde bulunan peçete, çakmak, para, toka veya diğer maddelerin çamaşır makinesinin içerisinde bulunması ile birlikte çamaşır makinelerini tıkayabilmektedir. Çamaşır makinesi borularını tıkayan bu ürünlerin temizlenmemesi ve giderek daha fazla birikmesi ile birlikte bu ürünlerin bulundukları yerlerden temizlenmesi gerekmektedir. Gerekli temizleme işlemlerini sizlere çok rahat ve çok ucuz bir fiyata yapabilecek firmalardan destek alarak makinelerinizi daha sağlıklı kullanabilirsiniz. Kullandığınız makinelerin tüm sorunlarını hızlı bir şekilde çözebilecek kişilerden yardım alarak dakikalar içerisinde bu hizmetleri alabilirsiniz. Çamaşır makinesi arızalarınızı gidererek, çok daha rahat bir yıkama gerçekleştirmeniz için çalışan firmaların telefon numaraları üzerinden hizmetler hakkında bilgi almaya başlayabilir ve hizmetlerini alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Sizlere sunulabilecek olan tüm tamir işlemleri ve bu hizmetlerin ücretleri için ustalar ile pazarlık edebilirsiniz.

Çamaşır makinesi kapak arızası, program arızası gibi sık arızalarından sonra oldukça sık görülen diğer bir arızası zıplama arızasıdır. Makinelerin sıkma sırasında zıplaması, makinelerin yerinden oynaması ve diğer sorunların meydana gelmesi ile birlikte çamaşır makinesi servisinden hizmet almaya başlayabilirsiniz. Makinelerin zıplaması makinelerde sıkmanın kapasitenin üzerinde olduğunun bir göstergesi olabilmektedir. Makinelerin içerisine fazladan koyulan ürünlerin yıkaması ve başka sorunların oluşması ile birlikte makineler yıkama sırasında zıplayabilmektedir. Bu makineleri sizlere hızlı bir şekilde sunarak, çok uygun fiyatlarla sizlere hizmet veren kişilerden hizmet alabilirsiniz. Makinelerinizin arızasına göre ödeyeceğiniz tutarlar farklılık gösterdiği için aradığınız firmaların sizlere ne şekilde hizmet sunacağını telefon üzerinden öğrenebilirsiniz. Çeşitli çamaşır makinelerine kaliteli ve garantili hizmetler sunarak, bu hizmetleri gönül rahatlığıyla almanızı sağlayacak kişiler ile çalışabilirsiniz. Çalışacağınız kişilerin garanti hizmetleri sizlere sunacakları tüm hizmetler için geçerli olduğu için bu hizmetleri istediğiniz gibi alabilirsiniz. Sizlere hizmet veren çamaşır makinesi servisi sizlere hızlı ve garantili hizmetler vererek herhangi bir yaptıkları işlemde sorun olması ile birlikte de tekrardan ücretsiz bir şekilde tamir hizmeti sunmaktadırlar.