Elektrikçi için lütfen şehir seçin.

Elektrikçi

Elektrikçi Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

 Elektrikçi

İçindekiler

Elektrikçi yapıların içine ya da dışına elektrik tesisatını döşeyen, elektrikli aydınlatma, ısıtma ve haberleşme tertibatının montaj ve onarımını yapan meslek grubudur. Elektrik montajcısı, umumi elektrik şebekesinin hatlarını döşer. Elektrikçi (elektrik tesisatçısı), elektrik abonelerinin özel elektrik tesisatını gerçekleştirir. Kendisine verilen plan ve şemalara göre, elektrik kablolarını ve kordonlarını yerleştirir, bunların geçeceği delikleri ve yuvaları açar. Sonra elektrik anahtarlarının, akım prizlerinin ve sigortaların montajını yapar. Genellikle küçük bir ekiple çalışır. Tesisatın konumu, onun bazen yerde, bazen de merdivenlere tırmanarak, rahatsız bir pozisyonda çalışmasını gerektirir. Mesleğinde başarılı elektrik tesisatçıları için açılan kurslar, onlara, elektrik ustası ve teknisyeni olarak yetişme imkânı sağlar. Elektrik tesisatçıları adlarına bir iş yeri açar ve elektrikli cihazlar da satabilirler.

Sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek adına profesyonel çalışma arkadaşlarımızla beraber elektrikçi sektöründe birtakım eğitim ve sertifikasyon çalışmalarına katılıyoruz. Kendimizi bu alanda geliştirerek daha güzel işler ortaya çıkarabilmek hem bizim için hem de müşterilerimizin zor durumlarında yanlarında olabilmemiz için son derece önemlidir. Bu anlamda çeşitli elektrik tamircisi ve elektrik ustası hizmetleri konusunda tam profesyonel yetkinlik kazanarak çalışmalarımızı sergiliyoruz. Müşterilerimiz de herhangi bir yolda kalma durumlarında bizleri tercih ederek memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Elektrikçi ustalarımızdan ve servislerimizden yararlanmak istiyorsanız sizde bize tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Elektrik Tamircisi Olarak Hangi Hizmetleri Sunmaktayız?

Evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, eğlence alanlarında, tren, tramvay gibi ulaşım araçlarında ve tüm yaşam alanlarında elektrik kullanımı büyük önem taşır. Elektrik sistemi, hayati risk barındırdığından dolayı mutlaka göz önünde bulundurulması gereken sorunlar taşır. Bu yüzden hayat söz konusu olduğu için elektrik sisteminde meydana gelen sorunların asla göz ardı edilmemesi tavsiye edilir. Elektrik sisteminde meydana gelen sorunların çözümünde deneyimli elektrikçi desteği aranır.

Elektrik tamircisi olarak tüm elektrik arıza durumlarınızın, başarılı bir şekilde ekip arkadaşlarımızla beraber üstesinden geliyoruz. Sizlere birçok konuda hizmet sağlıyoruz. Verdiğimiz bu hizmetlerin içerisinde ‘Elektriksiz kaldığınız zaman ne gibi problemlerle karşılaşırsınız?’ ya da ‘Niçin Elektriksiz kalırsınız?’ sorularının cevaplarını kolay bir şekilde bulabileceksiniz.

Acil Elektrikçi

Elektrikçi ve Elektrik tamircisi hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatlara sadece bizim firmamızla birlikte çalışarak elde edebilirsiniz. Sizlere birçok konuda hızlı bir şekilde hizmetler sunuyoruz. Örneğin, Bir elektrik arızası yaşadığınız bir kaçak akım rölesi problemi sonucunda elektriksiz kaldığınızı düşünün. Böyle bir durumla karşılaşmak elbette ki canınızı sıkacaktır. Sorunun üstesinden gelebilmek için ise bizimle telefon numaramız ya da web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bu sayede işlemleriniz kısa süre içerisinde gerçekleşecek ve profesyonel ekibimiz sizlere ulaşarak gerekli desteği sağlayacaktır. Ayrıca avize montajı, internet kablosu çekimi, tv kablosu çekimi, görüntülü ya da görüntüsüz zil interkom sistemleri gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Kısacası internet sitemiz üzerinden acil elektrikçi hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

En Yakın Elektrikçi

En yakın elektrikçi firması olarak yılların getirdiği tecrübe ile elektrikçi ustası uzun yıllar müşterilerine hızlı ve acil bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca elektrikçi öykülerinde hız mevzusunun çok önemli bir konumda olduğunun farkındayız. İnsanlar elektriksiz kaldıklarında büyük bir endişe yaşayarak ne yapacaklarını bilemez pozisyona gelebiliyorlar. Ayrıca kesinlikle herhangi bir endişe taşımadan en kısa sürede firmamıza ulaşmaları ve bizlerden yardım istemeleridir.

Herşeyden önce bu işlemleri sağladığınız takdirde ekip arkadaşlarımız sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunacaklardır. Her biri alanında uzman ve koordineli bir şekilde çalışan profesyonel çalışanlarımız elektrikçi sektöründe uzun yıllar birtakım eğitim ve sertifikasyon çalışmalarından geçmiştir. Bunun sonucunda aldığımız çeşitli belgelerle birlikte hızımızı daha da arttırarak sektörde var olmaya devam edeceğiz.

Elektrikçi Ustalarının Verdiği Hizmetler

Elektrik bütün yaşam alanımızda en önemli unsurların başında gelmektedir. Elektrik tesisatında yaşanan sorunlar bazen önemsiz gözükebilir, fakat hayati önem taşıdığı için oluşan arızaların en kısa sürede çözülmesi gerekmektedir. Elektrikçi sadece verdiği kaliteli hizmetlerle değil güvenilir bir şekilde performans göstermesi ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Bizim için önemli olan güvenilirlik, dürüstlük ve kaliteli hizmet prensiplerimizden asla vazgeçmiyor olmamızdır. Bu doğrultuda hareket ettiğimiz takdirde tüm elektrikçi hikayelerinizi mutlu sonla bitireceğimize yürekten inanabilirsiniz. Bunu gerçekleştirebilmeniz için ise kaliteli bir ekip ve acil bir hizmet anlayışının bulunması şarttır. Bizim firmamızda yılların getirdiği tecrübe ile bunların hepsi mevcuttur. Daha uzun yıllar sektörde var olabilmek ve elektrikçi firmaları arasında en üst konumda bulunabilmek adına çalışanlarımızla beraber inovatif yaklaşımlar göstereceğimize inanıyoruz. Elektrikçi ustası hizmeti verdiği elektrik hizmetlerini şu şekilde listeleyebiliriz.

 • Elektrik tesisatı
 • Sürekli şartel atması
 • Elektrik voltajı
 • Ev elektrik sigortası kaç amper
 • Elektrik açtırma
 • Sayaç montajı
 • Sigorta kutusu gizleme
 • Sıva altı sigorta kutusu
 • Elektrik şalter kutusu
 • Elektrik arıza 186
 • Sigorta panosu
 • Elektrik kaçağı
 • Apartman elektrik sigortası
 • Kaçak akım korumalı otomatik sigorta
 • Sigorta kutusu değişimi
 • Elektrik arızası
 • Ev sigorta panosu
 • Daire içi sigorta panosu
 • Elektrik aboneliği üzerine alma
 • Elektrik kapatma
 • Son olarak sigorta amperleri tamiri

Bu anlamda yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda bizlere 7/24 elektrikçi den gerekli desteği hızlı acil ve en yakın elektrikçi sigortası sayesinde Kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.

Elektrik Tesisatçısı

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet sunan firmamız müşterilerine elektrik tesisatı, plan-proje taahhüt işleri, elektrik arızaları, elektrik panoları, topraklama tesisatları, zayıf akım tesisatları, TV tesisatı, telefon tesisatı, aydınlatma sistemleri kurulumu, yangın ihbar sistemleri, sensörlü sistemler, CCTV kamera sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, görüntülü konuşma sistemleri, elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor. Mevcut elemanlarımız elektrik alanında uzman ve yaşamakta olduğunuz arızalarda çözüm için 7/24 Elektrikçi sizlerin yanında olmaktadır.

Mevcut elektrik tesisatınızda yaşamakta olduğunuz sorunların giderilmesi ve diğer konulardaki arıza ve istekleriniz için firmamıza istediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür. Projenizi ya da arıza durumunu sonuca kavuşturana kadar durmaz. İşinin ehli elektrikçilerimiz siz müşterilerimize çok daha iyi bir hizmet sunar. Bunun için gün geçtikçe kendilerini geliştirme ve sizlere elektrik sigortası sunar. İnternet sitemiz üzerinden bize kolay ve güvenle ulaşabilirsiniz.

Elektrik Aşırı Yükleme Arızası Tespiti

Herşeyden önce evdeki elektrik bağlantısına sahip cihazların düzenli bir şekilde çalışmaması sistem üzerine fazla yükleme arızaları olur. Kullanılan armatür ve avizeler daha yüksek watt değerinde bir ampule sahip değilse aşırı yükleme yapar. Ampulde oluşan ısı, ampul soketini ve armatür kablosundaki yalıtımı eritecek kadar güçlüdür. Bundan dolayı elektrikçi yardımı alınmazsa çok daha büyük masraflı ve hayati risk taşıyan durumlar olur.

Eğer ampuldeki soket ve yalıtım kablolarının erimesi durumunda acil müdahale edin. Aksi takdirde kıvılcım çıkması söz konusudur. Ayrıca elektrik sisteminde kıvılcım çıkartan armatürler de elektrik yangınları meydana gelir. Bu tür durumlarda vakit kaybetmeden tecrübeli bir ustadan destek alın. Bunun için internet üzerinden Elektrikçi araması yapın. Kısacası yapacağınız internet aramalarında en iyi ve güvenilir sonuçlar için web sitemizi tek tuşla ve gönül rahatlığı ile kullanın.