Kepçe Kiralama için lütfen şehir seçin.

Kepçe Kiralama

Kepçe Kiralama Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

 Kepçe Kiralama

İçindekiler

Birçok marka, çeşit ve özellikte kepçeler bulunmaktadır. Bunlar yapmak istediğiniz işin gereksinimlerine göre değişmektedir. Örneğin mini kepçe olarak tabir edilen kepçe türü adından da anlaşılacağı üzere küçük bir kepçedir ve büyük kepçelerin giremediği yerlerdeki yükleme işlerini halletmek için kullanılırlar. Kiralık kepçe hakkında bilgi almak ve kiralama fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kiralık Kepçe Türleri

Kepçeleri birbirinden ayırmak için kullanılan model isimleri birbirinden farklı özelliğe sahip olduğunu ifade etmektedir. 2CX, 3CX, 4CX, 5CX gibi model isimleriyle birbirinden ayrılan kepçe modelleri birbirinden çok farklı özelliğe sahiptir. Kepçe satın alma veya kepçe kiralama işleminden önce bu model isimlerinin ve özelliklerinin ne anlam ifade ettiğini öğrenmek gereklidir.

Kiralık kepçelerin beygir gücü birbirinden ayrılmaktadır. Bunun dışında motor tarafından üretilen tork değerleri de farklılaşmaktadır. Kepçelerin en önemli unsurları arasında yer alan hidrolik sistemlerin basınçlarının değeri kepçenin yüklenebileceği güce paralel olarak değişim göstermektir. Yukarıda ki özellikler kepçelerin birbirinden ayrılmasını sağlayan özelliklerden sadece bir kaçı. Kiralık 2CX, 3CX, 4CX, 5CX kepçelerin bu gibi model isimlerine ayrılması teknik özellikler bakımından birbirinden farklılaşmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca genelde JCB olarak yazılan ve cisibi olarak okunan kepçeler yükleyici, kırıcı, kazıyıcı ve forklift olarak kullanılabilirler. Kiralık JCB türlerine ait görseller aşağıdaki gibidir.

Kepçe Kiralama Fiyatları

Günümüzde insanlar mega yapılar İnşa ederek hayatlarını sürdürmektedirler. İnsan gücüyle inşa edilmesi oldukça güç olan bu yapılar için farklı iş makineleri kullanılmaktadır. İş makineleri arasında en çok kullanılan araçların başında kepçeler gelmektedir. Ekskavatör olarak da adlandırılan bu iş makinelerini farklı boyut ve işlevlere sahip birçok çeşidi bulunmaktadır.

Çalışma prensibi olarak temelinde ağır yüklerin kaldırılması ve yüklenmesi koparma ve kazma işlemlerinin çok daha büyük ebatlarda ve daha hızlı yapımı gibi işlevleri vardır. İnsan gücüyle çok uzun sürelerde yapılabilecek işlemleri çok kısa sürelerde yapabilen kepçeler lastik tekerlekli veya paletli şekilde üretilmektedir. Kepçe ihtiyacı olan kişi veya firmalar kepçe kiralama fiyatları noktasında araştırmalar yapmakta ve kepçe tercih ederken zorluk yaşamaktadırlar. Firma olarak son teknoloji ile donatılmış profesyonel ve tecrübeli operatörlerin kontrolünde kiralama hizmeti sunmaktayız.

Kepçe Kiralarken Dikkat Edilecek Noktalar

Kullanımı uzmanlık gerektiren karmaşık bir yapıya sahip kepçeler kiralanırken mağdur olmamak adına bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Özellikle kiralama hizmetini sunan kurumsal vizyon ve misyon sahibi sağlam referansları bulunan firmalardan kepçe kiralama hizmetini satın almak gerekir. Bireysel olarak kiralama hizmeti sunan kişiler herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşıldığında muhatap bulmakta zorlanabilirsiniz. Kiralanacak olan kepçelerin bakımlarının tam ve eksiksiz olarak yapılması oluşabilecek iş kazaları ve olumsuzlukları ortadan kaldıracaktır.

Cjb Kırıcılı Kepçe Kiralama

Her zaman en kaliteli markalara ait son model Beco Loder, Bobcat, Minikato ve Jcb kiralık iş makinalarını müşterilerinin hizmetine sunan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Her türlü kazma, taşıma ve yükleme işlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz iş makinaları ile tüm zor işlerinizin çözümüne en kısa zamanda ulaşacaksınız. Kepçe kiralama firmamıza ihtiyacınız olduğu anda yılın her günü, yol ve hava şartları nasıl olursa olsun ulaşabilirsiniz. Hafriyat sektörüne uzun yıllarını vermiş olan firmamız probleminizin çözümü için en kısa zaman içinde size geri dönüş yapacaktır.

En uygun fiyatlar karşılığında kiralık iş makinesi talebinizi karşılama vaadi vermekteyiz. Her firma güvenilir değildir. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız her zaman en iyisini sizlerle buluşturuyor. Kiralık kepçe ihtiyacınız olduğunda irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.