Kiralık İş Makineleri için lütfen şehir seçin.

Kiralık İş Makineleri

Kiralık İş Makineleri Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

 Kiralık İş Makineleri

İçindekiler

Bazı çalışma alanlarında ekipmansız çalışması mümkün değildir. İnşaat sektörü bunlardan bir tanesidir. Saf insan gücüyle inşa sürecine başlamak veya bitirmek olanaksızdır. İş makinaları, inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılır.

İş makinası, inşaat, sanayi, bayındırlık gibi hizmet alanlarında kullanılan, işlevine göre farklılık gösteren, binek aracı olarak kullanılamayan farklı ekipmanlardan oluşan motorlu taşıtlardır. Makineler sayesinde günlerce, aylarca hatta yıllarca sürebilecek projeler kısa sürede tamamlanır. Hafriyat şirketlerinin envanterinde çeşitli iş makineleri bulunmaktadır. Kiralık iş makineleri ve satın alınan makineler şeklinde kategoriye ayrılır.

İş Makineleri Nedir?

Yol inşaat makineleri ile benzeri tarım, sanayi, bayındırlık, milli savunma ile çeşitli kuruluşların iş ve hizmetlerinde kullanılan; iş amacına göre üzerine çeşitli ekipmanlar monte edilmiş; karayolunda insan, hayvan, yük taşımasında kullanılamayan motorlu araçlardır.

İş Makineleri aşağıdaki gibi sınıflandırılır;

İŞ MAKİNELERİ

 • Kazı Makineleri (Ekskavatör)
 • Yükleyiciler
 • Kazıcı-Yükleyiciler (Bekoloder)
 • Dozerler
 • Greyderler
 • Damperli Kamyonlar
 • Skreyperler
 • Mini Yükleyiciler
 • Beton Transmikseri
 • Beton Pompası

ENDÜSTRİYEL MAKİNELER

 • Forkliftler
 • Temizlik Makineleri
 • Kompresörler
 • Jeneratörler
 • İstif Makineleri

Kiralık İş Makineleri Hizmeti

Kiralık İş makineleri, zamandan tasarruf sağlayarak çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Güvenlikli ve donanımlı taşıtlar olmasıyla kısmen de olsa iş güvenliğine katkı sağlar. Farklı fonksiyonları bulunması aynı anda birçok makinenin kullanımına olanak sağlar. Taşıtların farklı temin yolları olması, firma ve kiracılar açısından faydalıdır. Kiralama, şahıslar, hafriyat firmaları ve kiralama şirketlerinden sağlanır.

İlgili firma veya kişilere, internet üzerinden kolayca ulaşılabilir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kullanım süreleri, makinelerin özellikleri göz önüne alınarak fiyatlandırma yapılır. Avantajlı bir yöntemdir. Kiralık iş makinası hakkında araştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Kepçe

Peyzaj işleri, inşaat temeli kazma işleri, bina yıkma işleri, kanal kazma ve çevre düzenleme gibi işlerde ihtiyaç duyulan kiralık kepçe, en uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Zira her işlem için birbirinden farklı özelliklere sahip kepçelerin tercih edilmesi önem taşımaktadır. Çünkü bir işlemin profesyonel olarak en iyi sonuçlara ulaşılarak sonlandırılabilmesi için öncelikle o işe en uygun iş makinelerinin seçilmesi gerekmektedir.

Bu alanda da sektörün içinden yetişmiş en tecrübeli çalışanlara sahip olan firmamız rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Bu bağlamda müşterilerimizin hafriyat ve inşaat işlerinde kiralayacakları kepçeden en iyi şekilde yararlanmaları ve işlerini çok kısa sürede tamamlamaları için tavsiyelerde bulunan firmamız, bu sayede müşteri memnuniyetine gösterdiği önemi de bir kez daha gözler önüne sermektedir

Ekskavatör Kiralama

Hafriyat çalışmaları uzun zaman önce insan gücü ile yapılırdı. İnsan gücü, büyük oranda verim sağlayamazdı. Fakat yaşanan teknolojik gelişmeler sonucu son model donanımlı hafriyat araçları üretilmektedir. Artık insan gücüne ihtiyaç duyulmamaktadır. Sadece araçların kullanımında uzman, sertifikalı sürücülere ihtiyaç olmaktadır. Yapılan hafriyat işine göre farklı amaçlarla kullanılan araçlar vardır. Ekskavatör, yükleme ve kaldırma işlemi için kullanılır.

Greyder, açılan yolların asfaltlanmasını sağlar. Daha birçok araç bulunmaktadır. Araçların temini ise önemli bir husustur. Satın alma veya kiralama yolu ile temin edilebilir. Kiralama, son zamanlarda daha fazla tercih edilmektedir. Kiralık Ekskavatör, kiralık greyder gibi hafriyat firmalarının düzenlediği kampanyalar bulunmaktadır.

Kiralık Dozer

Dozerler; arazi temizleme, malzeme serme, zemin gevşetme ve kaya sökme gibi işleri yapan genel olarak yol, baraj inşaatı, orman ve maden işleri gibi amaçlarla kullanılan iş makinalarıdır. Her türlü kazı işleri, dolgu malzemesinin yayılması, kabaca yapılması istenen tesviye işlemleri, her çeşit enkazın kaldırılması, kar ve buzların kürenmesi, kazılan malzemenin serilmesi veya tesviyesi için kullanılır.

Bıçakların tiplerine ve iş uygulamalarına göre buldozer, angıldozer ve tiltdozer çeşitleri bulunmaktadır. Yapısal olarak sadece paletli çeşidi (üçgen ve düz palet) bulunur. Paletli olmasından dolayı her türlü zeminde rahatlıkla çalışabilmektedir. Manevra hızları düşük olduğu için özellikle dar alanlarda kullanılır. Maksimum 40 metrede serim yapılır. Sizin de kiralık dozer ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Forklift

Kiralık Forklift Hizmetlerinde lider olan Firmamız Forklift, kiralık forklift koşunda 7/24 müşterilerimize destek sunuyoruz. İşiniz günün hangi saatinde olursa olsun forklift kiralama hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz. Operatörlerimiz iş güvenliği yönergeleri gereği eğitimli olup iş kazaları konusunda büyük hassasiyetle çalışmaktadırlar.

Müşteri memnuniyetine özen göstererek çalışan bir firmayız. Şantiye, depo ve iş yerlerinizdeki çalışmalarınız için gönül rahatlığı içinde Köksallar Forklift Kiralama hizmetini kullanabilir, vakit kaybı yaşamadan hızlıca yükleme, boşaltma, taşıma ve istifleme işlemlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz.

Kiralık Temizlik Makineleri

İşyeri, AVM, fabrika, depo ve otopark vb. gibi alanların temizliği için hem zamandan hem de personelden tasarruf etmek istiyorsanız, profesyonel olarak itmeli, akülü ve elektrikli zemin yıkama otomat makinelerimiz, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralıktır.

Kiralık temizlik makinaları, temizlik makina kiralama, temizlik makine kiralama, kiralık zemin temizlik makinaları, kiralık otomat, kiralık depo temizlik makinaları, kiralık fabrika temizlik makinaları, kuru köpük jeneratör kiralama, halı yıkama makinası kiralama, kiralık kuru köpük halı yıkama jeneratör, temizlik makine kiralama, yer temizleme makinesi kiralama, kiralık depo temizlik makinaları, kiralık yer silme makinaları, kiralık yer  temizlik makineleri, kiralık otopark temizlik makinaları, temizlik makineleri kiralık, satılık temizlik makineleri, 2.el temizlik makinaları, kiralık kuru köpük halı yıkama makineleri, kiralık ıslak kuru vakum makineleri gibi makineler için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Kompresör

Kompresör üzerindeki motoru sayesinde deposuna basınçlı hava depolar istendiği anda basınçlı havayı püskürtür. Havalı kompresörler hem hemen her sektörün vazgeçilmez yardımcıları arasında yer almıştır. PVC Pencere imalatında, tekstil sektöründe inşaat sektöründe, Havalı el aletlerinin, çalıştırılması, Havalı spiral kesici, El matkabı, El vidalama matkapları gibi binlerce işlerin kullanımında yer almaktadır.

Kırıcı Kompresörün bir diğer avantajı ise Kullanım alanlarıdır; Elektriğin bulunmadığı kırsal alanlarda, diğer iş makinelerinin kullanımı yetersiz olduğu dar alanlarda kullanımı ise diğerlerine oranla daha popülerdir. Blok çıkarma işlerinde, dağlarda dinamit deliği delmede kırıcı kompresör kullanılmaktadır. Boya sanayisinde kumlama yapımında ve endüstri makinelerinin çalıştırılması ve kullanılmasında kalıp ve perde duvar şişmelerinde kompresör kullanılmaktadır.

Endüstriyel Makineler
 • Yeni makine veya ürünün tasarımına başlarken ilk olarak konuyla ilgili kapsamlı araştırma (literatür ve uygulama taraması) yapılarak veri toplanır ve dosya hazırlanır.
 • Tasarlanacak ürünün imalat kolaylığı ve diğer uygulama alanları tespit edilerek müşteriye zamandan tasarruf sağlayacak iyileştirmelerin yapılması hedeflenir.
 • Montaj gerektiren bir üründe montaj kolaylığının sağlanması dikkate alınır.
 • Teoride yapılan tasarımın pratikte de uygulanabilirliğini sağlamak için uygun araştırma ve değerlendirmeler sonunda tasarım ve imalattaki zaman kaybını önleyerek müşterinin daha kısa surede çözüme götürülmesi temel alınır.
 • Estetik tasarımla çekici ürünler.
 • Tasarlanacak olan üründe kullanılan malzemelerin ve ürünün analizini yaparak ürünün dayanımının ve zayıf yönlerinin belirlenmesi.
 • Ürünlerin potansiyel kullanım alanlarının araştırılması ile fizibilite çalışmaları danışmanlığı.
 • Ürünün genel tasarımının tamamlanmasının ardından, kalıp tasarımı veya üretim aşamasına geçilmesinden önce ürünün prototipinin üretimi için gereken desteğin verilmesi.
 • Tasarımı yapılan projenin imalatına ve montajına ilişkin teknik resim dosyalarının hazırlanması.
 • İhtiyaca yönelik bağlama aparatları tasarımları.
 • Tasarım montajın animasyon ve slaytlarının hazırlanması.
 • İnovasyon kapsamına giren ve belgelendirilmesi planlanan ürünler için çizim hizmetleri