Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Klima Arıza Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
2.9 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 283 müşteriye hizmet verildi.

Klima Arıza Servisi

Nerede yaşarsanız yaşayın klima arıza servisi yardımı ile klimalarınızın onarımını ve bakımını yaptırabilmeniz mümkündür. Klimaların zamanlı bakım ve onarımlarının yapılması için mecburi olan garantiyi ustalardan alabilirsiniz. Ustaların sizler için sundukları hizmetlerden yararlanabilmek için hızlı bir şekilde klima arıza servisi aramalarına başlayabilirsiniz. Ustalar klima peteklerinin temizlenmesi, gaz dolumları veya klima montajı gibi hizmetler için sizlere yardım sağlayabilmektedir.

Özel teknik servisler desteği ile gereken olan tüm bakım, tamir ve tamir işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Mevcut bu servislerin yardımları ile birlikte klimalarınızın montajını yaptırabilmeniz ve gaz dolumlarını gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Klima arıza servisi sizlere hem periyodik tamir yaptığı gibi hem de sizin aramalarınıza bağlı olarak onarım yapabilmektedirler. programlı bir bakımın gerçekleşmesi için ustalar ile anlaşarak onarım yapacak günleri belirleyebilmeniz mümkündür. Bu kişilerin sizler için sundukları hizmetlerden aşırı ekonomik ücret alabilmeleri mümkündür. Ustalar yıllardır bu işte deneyimli olarak klima konusunda epey ehil olmuşlardır.

Klima Arıza Tespiti ve Tamiri

Klimalar takıldıktan sonra düzenli olarak bakılmalıdır. Bu klimalara bakılmadığı sürece klimalar gittikçe daha fena hale gelerek kullanılmazlaşacaklardır. Kullanılmaz hale gelecek olan klimalara daha önceden bakılması durumunda uzun yıllar kullanımları sağlanabilmektedir. Klimalara verilen paraların bakımları sağlanarak uzun süreler kullanılması olabilir olmaktadır. İyi bakılan bir klimanın en az 10 yıl ömrü olmaktadır. Klimalarınızı uzun yıllar değiştirmeden kullanmak istiyorsanız bakımlarını programlı olarak yaptırmanız gerekmektedir. Ev klimalarının yılda en az 1 kez temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir. Dükkanlarda ve iş yerlerinde mekan alan klimaların ise aylık olarak bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Klima uygulama sürelerine bağlı olarak da değişen bakım sayısı sizin kararınıza kalmaktadır.

Size en yakın yerde yer alan klima arıza servisi ile çalışarak en kaliteli şekilde hizmetler almaya başlayabilirsiniz. Sizin yaşadığınız şehirde alan firmalardan dilediğinizi arayarak sizlere görev vermesini sağlayabilirsiniz. Bu ustaların servis vermesi ile birlikte sizlerden alacakları ücretleri telefon üzerinden konuşarak, önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. Hem ücretler konusunda bilgi alabilir hem de sunacakları görevleri öğrenebilirsiniz. Klima arıza servisi dayanağı ile birlikte çalışarak piyasada yer alan diğer firmalardan aşırı daha ucuz hizmet alabilmeniz mümkündür.

Klima servislerine olan ihtiyaç her zaman vardır. Çünkü klimalar, yaz ve kış aylarında, ev, iş yeri, alışveriş merkezi, oteller, hastaneler ve okullarda konforlu ve konfor için kullanılan en ciddi cihazlardan biridir. Yaz aylarında bulunulan ortamı soğutan, kış aylarında sıcaklık veren ve aynı sürede dair alandaki havayı temizleyen elektronik eşyadır. genellikle ülkemizde klimalar, yaz aylarında, yoğun sıcaklarda aktif biçimde kullanılmaktadır.

Bir elektronik alet olması nedeni ile klimalar programlı olarak onarım yaptırılması mecburi cihazlardır. Tam kapasite olarak çalışması beklendiğinde cihaza, klima arıza servisi aracılığıyla zamanlı olarak bakım yaptırılmalıdır. Havalandırma ve soğutma hedefi ile kullanılması sebebi ile mutlaka filtrelerin değiştirilmesi ya da düzgün bir tasvirde klima arıza servisi çalışanları tarafından temizlenmelidir. programlı aralıklarla ve yetkili hizmet tamiri yaptırılan klimalar uzun yıllar zararsız olarak tam kapasite çalışır.

Kapalı alanlarda ekonomik havayı sağlayan klimalar hava temizliğini ve havanın değişim sistemini içeriğinde mevcut filtreler ile gerçekleştirir. Filtreler ise zamanla kirlenen ve yıpranan parçalardır. Klima arıza servisi bakımları içeriğinde, alakalı filtrelerin yeniliği söz konusudur. Yıpranmış filtreler ilki ile değiştirilir. Filtrelerin tamamen işlevini kaybetme durumu söz konusu ise de ilgili bölüm hemen değiştirilir.

Klima Arıza Bakımı Teknik Servis

Evlerin, ofislerin ve birçok kapalı mekanların en favori cihazlarından biri olan klimalar hayli aygıt gibi süre zaman kusur durumları ile karşı karşıya olabilir. bozukluk halinde mutlaka alanında tecrübeli personellerin olduğu klima arıza servisi tarafından incelenmeli ve denetleme edilmelidir. Klima arıza servisi kontrolleri esnasında ilgili alayı parçaların tamiri ve tamiri yapılmalıdır.

Klimaların çalışma sistemleri hava filtreleri ile gerçekleşir. Bu nedenle de alakalı hava filtrelerinde zaman zaman bakteri birikimleri söz konusu olur. Bu birikimler lazım programlı bakım yaptırılmaz ise bir zaman sonra klimaların çalışma performansını etkiler. Daha sonra ise hava filtrelerinin tamamen değişme durumu zorunlu hale gelir.

Klima servisleri tarafından özellikle de çok insan sirkülasyonu olan ve aktif biçimde aktif klimalarda 15 günde bir programlı tamir yapılması gereklidir. Klima panellerinin hemen alt kısmında bulunan hava filtreleri, klima servisleri tarafından çıkarılır ve temizlenir. Bu işlemin programlı yapılması klimanın daha uzun yıllar sağlıklı ve tam kapasite ile çalışmasını sağlar.

Evde yapacağınız klimanın iç ünitesindeki filtreleri yıkama uygulaması, kısa süreli çözümler ürettiği gibi sizin takma çıkarma sırasında yapacağınız bir yanlış, daha büyük sorunlara yol açabilir. Klima tamirini işinde ehil kişiler yapmalıdır. Klima da hassas bir cihazdır ve diğer elektronik cihazlarınızda olduğu gibi yetkili kişileri çağırarak tamir ve tamir işlemlerinizi gerçekleştiriniz.

Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konutlarda ve iş yerlerinde klima alımı yapılacaksa sınırlı kriterlere dikkat edilmelidir. Her klima markasının ve modelinin sınırlı bir kapasitesi ve derecesi bulunur. Öte yandan konutun ya da ofisin bünyesinde klima montajına uygunluk söz konusu olmalıdır.

Genel olarak klima satın alırken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Konutun ya da ofisin metrekare büyüklüğüne uygun modelin seçilmesi,

2. Montajı ve montaj sonrası için ilgili alanın uygunluğu,

3. Klimalar iç ve dış ünite olarak iki ayrı parçadır, buna göre iki ünitenin de kurulumu için alanın uygun olması,

4. Klima dış ünitenin dış tozdan, sineklerden ve güneş ışığından korunması,

5. Klimanın genel özelliklerinin incelenmesi,

6. Montaj esnasında üfleme açılarının yatak veya genelde oturduğunuz bölgenin üzerine yoğunlaşmamasına,

7. En düşük ve en yüksek sıcaklık derecesinin bulunan bölgenin şartlarına hesaplı olması,

8. Klima servisi için yeterince geniş alana salgın bir markanın bulunması,

gibi durumlara dikkat edilmesi gereklidir.

Klimalar aynı zamana yanlış kullanımda soğuk algınlığına da neden olabilir. Bu nedenle de klimaları kullanırken ısı oranına dikkat etmek gereklidir. Klima üfleme açısında uyuyakalmak, uzun süre vakit geçirmek baş ağrısı, migren ağrısı vs. gibi rahatsızlıklara neden olabilir.

Klima Arıza Servisi Tercihi

Burada yer alan klima tamirleri konusunda uzman personeller ve hepsi marka model klimalara hakimdir. anında Geliriz üzerinden davet yaparak size en uygun klima arıza servisini bulun. aksaklık halinde söz konusu olan alayı aksamlar, cihaz aksamları tek tek denetim edilir. Filtre kontrolleri ise özel malzemeler ile denetleme edilir. Yapılan bütün analizler sonrasında arızaları belirlerler ve size ona göre görev sunarlar. Aradığınız klima servisinin sizin sahip olduğunuz klima markasının, modelinin bakımını yapıp yapmadığından emniyetli olun. Kendi cihazınıza en çok uyan firmayı bulun.

Aynı sürede aksaklık tamiri esnasında filtre bakımları, temizliği ve gereken görüldüğünde hava filtre değişikliği yapılır. tüm branşında uzman ustalarımız sizlere istediğiniz marka model klimalarınızın tamiratını yapmaktadır. Klima servisi konusunda sizlere en güvenilir, en tecrübeli firmaları sitemiz üzerinden sunmaktayız.

Klima Çeşitleri

Klimalar genel olarak teknoloji ile beraber gelişen ve birbirinden çeşitli modellere sahip cihazlardır. Bir elektronik alet olması sebebi ile de farklı amaçlara hesaplı olarak üretilir. Markalar her metrekare alana, uygulama yoğunluğuna, havalandırma sistemlerine göre değişik üretimler yapılmaktadır. Genel çeşitleri ile klimalar;

1. Dış üniteli klimalar,

2. Duvar tipi klimalar,

3. Salon tipi klimalar,

4. Yer ve tavan tipi split klimalar

5. Hava dağıtım sistemine göre klimalar,

6. Hava ve su ile etkin klima sistemleri,

7. bütün su ile aktif klima sistemleri

8. tüm havalı klima sistemleri,

9. Bağımsız üniteli sistemler şeklinde sıralanmaktadır.

Bu ve daha orantısız çeşidi size klima markaları sunmaktadır. Klima satılan mağazalara gittiğinizde sizin uygulama alanınızın ne kadar olduğu, kişi yoğunluğunun ne kadar olduğu, kullanım yoğunluğunun ne kadar olacağı gibi sorular sorularak sizin için en işlevsel klima tercihlerini sizlere sunacaklardır. sıfır klima veya 2. el klima alabilirsiniz ancak ne olursa olsun klimanızın bakımını programlı yaptırmanız gerekmektedir. 2. el klima alışlarında satın almadan önce servise götürmek de sağlam olabilir.