Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Klima Bakım Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
2.6 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 342 müşteriye hizmet verildi.

Klima Bakım Servisi

Klima bakımı servislerinin en hızlısı burada! Evlerde, ofislerde ve diğer iç mekanlarda en çok kullanılan cihazlardan bir tanesi klimadır. Klimalar yazları serinletirken, kış aylarında da ısıtmaktadır. Klimalar, insanlara oldukça fazla konfor sunmaktadır. Bu sunulan konfor klimalarınızın bozulmasıyla sona erebilir ve böyle durumlarda çok can sıkıcı olabilir. Çok soğuklarda veya çok sıcaklarda klimanızın bozulması en son isteyeceğiniz şeydir.

Klimalar çoğu durumda çok kurtarıcı cihazlardır. Sıcak yaz aylarından bunaldığınızda veya kış aylarında üşüdüğünüzde sizleri serinleten ve ısıtan cihazlardır. Bu aletler hassas ve kullanıma bağlı olarak da arıza veren cihazlardır. Kullanılan mekanlara göre çalışma durumları fark etmektedir. Eğer klimanızı hiç kapatmadan kullanıyorsanız, klimalar daha fazla arızalanabilir ve bu arızaların maliyetlerinin fazla olmaması için de klima bakımlarını zamanında yaptırmanız önemlidir.

Klima Bakımı Ücretleri

Klima bakımları önemlidir. Kullanım durumunuza göre bakım yaptırma sıklığınızın da değişmesi gerekmektedir. İş yeri, ofis gibi yerlerde bulunan klimalar hiç kapatılmadan çalıştığı için daha sık arızalanmaktadır. Böyle yerlerde mevcut klimaların aylık ve yıllık bakımları ayrı ayrı yapılmalıdır.

Klima bakımı ücretleri firmalar tarafından belirlenerek, belirlenen ücretler genellikle sabittir ve her bakım sırasında değişmez. Anlaştığınız bir işletme ile yıllarca aynı fiyat üzerinden çalışabilirsiniz. Klimalar ucuz aygıtlar değildir bu yüzden değiştirilmesi de o kadar kolay olmamaktadır. Bundan dolayı klimaları kullanırken ve bakımlarını yaptırırken dikkat etmek gerekmektedir.

Klimaların lüks cihazlar olmasından dolayı bir arıza verdiğinde direkt olarak değiştirmek olanaklı olmamaktadır. Yeni alınan klimalar çoğunlukla 10 yıla kadar sağlamlık göstermektedir. Daha uzun sürelerde de kullanılan klimalar vardır. Böyle klimalar sürekli peritodik bakım yaptırılmış ve her arızasında hızlıca müdahale edilerek klima tamircisi tarafından tamir edilmiş cihazlardır.

Klimaların verdiği arızalara değer göstererek anında tamir ettirilmesi klimaların kullanımlarını kolaylaştıracaktır. Klimalarda bazen soğutmama veya ısıtmama sorunları yaşanmaktadır. Bu durumlarda klimaların eskimeleri kaynaklı olabildiği gibi, gaz bitmesi veya klima beyninde arızalar da meydana gelmektedir. Klimanın soğutmama veya ısıtmama arızalarını kullanıcılar sürekli anlamamaktadırlar. Bu arızaların belirlenmesi için uzman kişilerin gelerek birlikte bakımını yapmaları gerekmektedir. Ücretsiz klima tamiri için de hemen özel servislerle irtibata geçerek kampanyalardan yararlanınız.

Hava Filtresi Bakımı

Hava filtreleri, klimaların sağladığı hava devir daimi sırasında havada oluşan görünmeyen tozları, pislikleri filtreleyerek sizlere daha temiz hava vermeye çalışmaktadır. Bu filtrelerin çabuk kirlenmesi sizin kullanımınıza bağlıdır. Eğer klimalarınız dükkan, ofis, mağaza gibi yerlerde bulunuyorsa çok uzun süreler açık kaldığı için bu klimalarda mevcut hava filtreleri çok hızlı bir biçimde kirlenecektir.

Kirlenen hava filtrelerinin temizlik bakımları profesyoneller tarafından çok çabuk biçimde yapılmaktadır. En hızlı şekilde klimalarınızın hava filtrelerini temizletmek istiyorsanız burada bulunan klima bakımı servisleri ile çalışabilirsiniz.

Hava filtresi sizin bulunduğunuz iç mekanda mevcut havanın daha temiz kalmasına yarayan filtrelerdir. Bu filtreler kullanılarak daha temiz bir iç mekan planlanmıştır. İç mekanlarda uzun süreli kapalı kalmanız durumlarında hava filtresinin temizliği daha da değer kazanmaktadır. İç mekanlarda uzun zaman kapalı kalmamaya özen göstererek, uzun süreli oturduğunuz odalarınızı sık sık havalandırınız. Şu anda Dünya’da var olan Korona virüs dolayısıyla da klimaların kullanımları yasaklanmıştır. Ondan dolayı sık sık havalandırılmış, çoğunlukla bir camın açık olduğu mekanlarda çalışınız.

2. El Klima Bakımı

Klima bakımı, klimanın sıfır veya 2. el olması durumuna bakılmaksızın yapılabilmektedir. 2. el olarak aldığınız klimayı montajı sırasında bir bakımdan geçirmenizin faydası vardır. 2. el olarak alınan klimaların ne kadar temizlenip temizlenmediğini bilmediğiniz ve bakımlarının yaptırılıp yaptırılmadığını bilmediğiniz için monteleme işlemi sırasında klima bakım servislerinden hızlı bir şekilde klimalarınız için bakım yapmasını isteyebilirsiniz.

Klima bakımı eski, sıfır veya 2. el olarak alınmış tüm klimalara yapılabilmektedir. Klima bakımları sayesinde klima ömürleri uzarken, kullanımlarınızın kalitesi de artmış olmaktadır. Bu durumlarda klimalarınıza düzgün baktığınız takdirde sizler de klimalarınızı 2. el olarak satabilirsiniz. Taşınırken yeni bir klima aldınız ve eski klimanızı ne yapacağınızı bilmiyorsanız klima bakım servislerini arayarak 2. el olarak satma imkanını bulabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne zaman Yapılmalı?

Klima bakımları özellikle mevsim geçişlerinde yapıldığı gibi yıllık olarak da yapılmalıdır. Uzmanlar klima bakımlarının kısa sürelerde sık sık yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu tür bakımlar yapılırken en profesyonel kişilerden yardım almak gerekmektedir. Eğer profesyonel kişilere yaptırmazsanız klimanızın düzenli çalışması gerekirken daha çok arıza verebilir ve düzgün bir randıman alamazsınız. düzgün randıman alamadığınız klimaları daha yoğun çalıştırarak elektrik faturası konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Elektrik faturalarında yaşayacağınız pahalılık sebebiyle klimadan istediğiniz ısınma ve soğutmayı alamayacaksınız.

Kış aylarında, soğuk mevsimlerde düzgün bir ısınma sağlayamadığınız klimaları kullanmak istemeyeceksiniz. Bakımları yapılmış hava filtresi temizlenmiş bir klimanın kullanımı sizler için epey kolay olacaktır. iyi bir klima bakımı yaptırarak her türlü sorunu önceden görme ve tamir ettirmeniz söz konusu olabilmektedir.

Klimaların bakımları yaptırılmadığında klimanız ne kadar A ++ olsa da elektrik faturalarında önemli yükselmeler söz konusu olabilmektedir. Yüksek elektrik maliyetleri dolayısıyla da iyi bir ısınma ve iyi bir serinleme hizmetini klimalarınızdan alamazsınız.

En Yakın Klima bakımı Servisi

Klimalarınızı bakıma sokmak istediğinizde evlerinize kadar gelerek görev veren özel yetkili servisler mevcuttur. Bu servisler sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çabalamaktadırlar. Bakım gerektiren klimalarınız her nerede olursa olsun yetkili bayiler yanınıza gelerek servis sunabilmektelerdir. Yetkili bayide çalışanlar ehil ekipler halinde servis sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında birkaç kişi gelerek klimalarınıza hızlı bir bakım hizmeti verebilmektedir.

Klimalarınızın en hızlı ve en iyi tamiri alabilmesi için kurumsal firmalara güvenebilirsiniz. Hemen Geliriz bünyesindeki geleneksel işletmeler bu işleri garantili şekilde yaparak sizlere güven vermektedirler. Garantili klima bakımı için en yakın özel klima yetkili servisine ulaşabilirsiniz. Sizlere sundukları garanti sayesinde klimalarınızın tamiri sonrasında oluşabilecek arızaları en az 1 yıl ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Ustalar işinde uzman bir şekilde hizmet vererek, yaptıkları tüm hizmetlerin arkasında durarak herhangi bir sorun oluşmasında hatalarını düzeltmek için sizlere ücretsiz hizmetler sunmaktadırlar.

Garantili klima bakımlarının avantajları fazladır. Klimaların önceden oluşabilecek sorunlarını gidererek sizlere ileride daha yoğun gider açmalarını önleyebilirsiniz. onarımı yapılmış klimalarda elektrik faturasını az ödersiniz. Tam bir randıman alırsınız. Klimalar sağlam olduğu sürece sizlere en iyi soğutma ve en iyi ısıtma hizmetini verecektir. güvence kapsamında yer alan arızaların tamir maliyetleri de bu bayiler tarafından karşılanacaktır. uzman kişiler sizlere en iyi hizmeti sunmak için garanti kapsamında oluşan arızaları hızlı bir şekilde tamir etmektedirler. Eğer garantisiz çalışan, kurumsal olmayan bir özel yetkili servise klimanızı yaptırdıysanız; o sürede oluşabilecek her çeşit sorunda ek paralar ödemek zorunda kalırsınız. Bu olay da gittikçe can sıkıcı olmaya başlayabilir ve klimayı arızalı biçimde çalıştırmaya devam ederek klimanın tamamen bozulmasına yol açabilirsiniz. Bu da sizlerin yeni bir klima almasını zorunlu hale getirir. Bu durumlara gelmemek için düzenli olarak iyi firmalara bakım yaptırınız. En düzgün ve garantili klima bakım, onarım ve tamir servislerini bularak en hızlı şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz.