Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Klima Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
1.9 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 7 ayda 2964 müşteriye hizmet verildi.

7/24 Acil Klima Servisi

Yılın her mevsimi ve her günü kullanılabilecek olan klimalar, özellikle yaz ve kış mevsimlerinde kullanılmaktadır. Türkiye’nin sıcak memleketlerinde Adana, Şanlıurfa, Diyarbakır, Antalya gibi yerlerde sıcaktan bunalan herkesin kullanabileceği klimalar birçok kişi için vazgeçilmez olmaktadır. Yaz sıcakları veya kış soğukları fark etmeden klimalardan yararlanabilmek mümkün olmaktadır. Yine birçok ilde ısınmak için de klima kullanılmaktadır. Kalorifer sistemlerinin yaygın olmadığı, klimaların yeterli olduğu veya fiyat bakımından uygun geldiği için kullanıldığı pek çok bina bulunmaktadır. İş yerlerinde, evlere oranla daha fazla kullanılan bu cihazların herhangi bir arızasında hızlı bir şekilde klima servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Klimaların hem iç ünitesi hem de dış ünitesi bulunduğu için bu cihazların arızasının nereden kaynaklandığının tespiti de oldukça önemlidir. Klima servisi ekip üyeleri tarafından klimalarınızın bakım ve onarımlarını yaptırabilmeniz mümkün olmaktadır. Çoğu dönem kullandığınız bu cihazları çok uygun fiyatlarla bakıma sokabilir ve çok daha iyi randıman alarak, uzun süre kullanabilirsiniz. Klimalarınızın bakım ihtiyacı geldiğinde, klimalarda herhangi bir arıza olduğunda ve klimalarınızı kullanamadığınızda acil bir şekilde klima servisi desteği alabilirsiniz.

Klima Gaz Dolumu

Klimalarınızın markaları ne olursa olsun sizlere hizmet sunabilen, klimalarınıza bakım, onarım ve tamir yapabilen profesyonel kişiler ile çalışabilirsiniz. Klima montajı, klima bakımı ve klima filtre temizliği gibi kolay ve uygun fiyatlı işlemleri de yaptırabilmeniz mümkün olmaktadır. Bir yerden bir yere taşınırken yanınıza alacağınız klimaları taşıyan, sökme ve montaj işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştiren ve taşıma sırasında boşalan gazı dolduran kişiler ile çalışabilirsiniz. Klimalarınızın montajı sırasında, eski söküldüğü yerde boşaltılan gaz sonucunda klimalar bu gaz olmadan çalışmamaktadır. Gaz dolumu yapılmadan, klimaların çalışması beklenmediği gibi bu ürünlerin gazsız bir şekilde çalıştırılması da klimalarda hasara sebep olabilmektedir.

Klima sökülürken boşaltılan ve takılırken de doldurulan gazların miktarını ve doldurulma şeklini bilen ve makinelere hiçbir zarar vermeyecek kişiler ile çalışmanız gerekmektedir. Bu kişiler tarafından alacağınız tüm hizmetleri de en uygun fiyatlarla alarak çok masraf açmadan klima işlemlerinizi tamamlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Klimaların gaz dolumu dışındaki arızaları, bakımları ve onarımları için de yine aynı kişiler tarafından hizmet alabilirsiniz. Taşıyacağınız klimaların gaz dolumu sonrası montajı ile birlikte arızaların kontrol edilmesi de mümkün olmaktadır. Montaj sonrasında klimalar çalıştırılarak arızalar tespit edilmeye çalışılmaktadır. Eğer bir arıza tespit edilmediyse klima montajlarının doğru yapıldığı kesinleşmektedir. Doğru bir şekilde çalışan klimaları gönül rahatlığıyla kullanmanız da mümkün olmaktadır.

Klima Bakım, Onarım ve Tamir

Klimalarınızın sıklıkla tamire ihtiyacı olmasa bile klimaların sıklıkla bakıma ihtiyacı vardır. Klimaların filtre temizliğinden iç ve dış ünite temizliğine kadar her türlü ayrıntı için sunulacak olan bakım hizmetlerini senede düzenli olarak almanız gerekmektedir. Klima markalarınız ne olursa olsun sizlere bu hizmetleri verebilen kişiler tarafından hizmet alabilmeniz ve klimalarınızın arızalarını giderebilmeniz mümkün olmaktadır. Peki klima servisleri hangi marka klimalara hizmet sunuyor?

  • Airfel
  • Baymak
  • Hotpoint
  • Beko
  • Vestel
  • Arçelik
  • Samsung
  • Vestel
  • Bosch
  • Altus

Klima servisleri yukarıda yer alan markalara ve daha fazlasına hizmet sunabilmektedir. Her klima servisinin uzmanlık alanı farklı olabilmektedir. Ancak klima sistemleri çoğu markada aynı olduğu için bu işlemleri gerçekleştirebilecek kişiler başarılı bir şekilde tamir ve onarım işlemleri yapabilmektedirler. Her klimanın farklı özelliği olduğu için bir marka üzerinde uzmanlaşmış kişiler tarafından da hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır. Klima markanıza uygun yedek parça, boru, klima kumandası ve daha fazlası için burada yer alan klima servislerinden yararlanabilirsiniz. Klima servislerinin sizlere sunabileceği tüm hizmetleri telefon üzerinden öğrenebileceğiniz bir sistem sayesinde klima tamir ve onarımlarını hangi firmadan alacağınıza kendiniz karar vererek, kaliteli bir hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Çift İç Ünite Tek Dış Ünite Klimalar

Klimalar dediğimiz gibi hem yaz aylarında hem de kış aylarında oldukça kullanışlı cihazlar olduğu için bu cihazları her alanda kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Evleriniz veya iş yerleriniz büyük olduğu zamanlarda tek klima çoğu durumda iş görmemektedir. Küçük klima ve büyük alanlar için klimalar yetersiz kalması ve daha çok arızalanması mümkün olduğu için klimalarınızın büyüklüğünü, kullanılacak alana göre seçmeniz gerekmektedir. Odalarınıza uygun bir şekilde seçtiğiniz klimalarınızı klima servisleri gelerek montajını tamamlamaktadırlar. Montajı yapılan klimalarınızı dilediğiniz zamanlarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Montaj sonrası hızlı bir şekilde klimalarınızın çalışıp çalışmama kontrolünü yaparak, herhangi bir sorun oluşması durumunda klima servisini geri çağırabilirsiniz. Klimalarınızın duvarlara takılması, dış ünite ile iç ünitenin bağlantısı gibi tüm bağlantıları klima servisinde bulunan kişiler yapmaktadırlar. Klimaların iç üniteden dış üniteye giden boruları için duvarda delik açma ve bu boruları da sağlıklı bir şekilde bağlama görevlerinin hepsini klima servisleri üstlenmektedir.

Büyük alanlarınızda iki ayrı oda olarak kullanacağınız yerler için iki iç ünite ihtiyacınız olabilmektedir. İki iç ünite ve tek bir dış ünite sayesinde yerden tasarruf edebilirsiniz. Sizlere sunulacak olan bu klimaların arızasında da özel klimalar olan bu klimalar için, işinde profesyonel klima servisleri ile çalışabilirsiniz. Çalışacağınız kişilerin bu tip klimalardan anlayıp anlamadığını öğrenerek bu hizmetleri dilediğiniz servislere yaptırabilirsiniz. Çift iç üniteli klimaların bakımlarında yine aynı işlemler gerçekleştirilerek, klimalarınızı daha rahat bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Çift iç üniteli ve tek dış üniteli klimaların diğer klimalardan çalışma farkı yoktur. Dış ünite motorları biraz daha güçlü olarak iki iç üniteyi de rahat bir şekilde çalıştırmak için tasarlanmıştır. Klimalarınızın bakımlarını, onarımlarını ve tamirlerini yapan kişiler tarafından hizmet alarak, klimalarınızı yazın da kışın da çok rahat bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Klima servisleri bakıma geldikleri zamanlarda öncelikli olarak bakıma başlamadan güvenlik önlemlerini almaktadırlar. Güvenlik önlemleri tamamlandıktan sonra bakım işlemleri için filtreler sökülür, iç ünite ve dış ünite kontrolü yapılır. Klimaların çalışmasında motorlarında bir arıza olup olmadığı, klima gazlarının yeterli olması, iç ünitelerin temizliği ve filtreler temizlenmesi için başka yerlere alınır. Klimalarınızın kaç adet olduğu, markaları, klima modelleri ve klima bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığı bilgileri gibi birçok bilgiyi klima servisi ile paylaşarak sizlere ne şekilde bir hizmet sunulacağını öğrenebilirsiniz. Bunun dışında da klimalarınız için uygulanacak olan tüm işlemler için ne kadar ücret alınacağını öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır. Klima bakımlarından ve tamirlerinden farklı ücretler alan kişiler tarafından bu fiyat bilgisini almak için klima servisi ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Klima bakımlarınızı siz ayarlamadan periyodik bir şekilde yapacak olan ve cihazlarınızı çok daha uzun yıllar kullanmanızı sağlayacak firmalardan destek alabilirsiniz. Sizlere sunulan tüm tamir işlemleri için garanti hizmeti de sunan firmalar sayesinde tamir sonrasında oluşan herhangi bir arızayı ücretsiz bir şekilde tamir etmektedirler. Yaz ve kış aylarında klimalara çok ihtiyacınız olduğunda ve klimalarınız arızalandığında haftanın yedi günü, yirmi dört saat hizmet vererek müşterilerinin zor durumda kalmaması için çalışan firmalardan yardım alabilirsiniz. Sizlere tamir, bakım, onarım konusunda yardım edecek profesyonel firmaların ekipleri genellikle bu alanda eğitim almış ve yıllardır tecrübeli kişilerdir.