Klima Servisi için lütfen şehir seçin.

Klima Servisi

Klima Servisi Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

 Klima Servisi

İçindekiler

Klimalar, içerisinde pek çok malzeme bulunmakta olan makineler olduğu için klimanın çıkarttığı sorunu bir kişinin tek başına çözmesi oldukça zordur. Bu nedenle Klima Servisi birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Klimaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gereklidir. Klimada herhangi bir problem olup olmadığını anlamak için belirli aralıklarla yapılmakta olan bu işlem klimanın bütün bölgelerinin ayrıntılı bir şekilde incelenmesi sayesinde klimanın kullanım ömrünü uzatır.

Alanında uzman kişiler ile çalışmalarını yürüten bir klima servisi sistemleri arasında yer alan klima servisi sistemleri kaliteli çalışmalar yürütürken aynı zamanda da bakım onarım ve arıza kayıtlarını da almaktadırlar. Sizler de ev ve iş yerlerinizde kullandığınız klimalarınızın ev tipi klima bakımı ve iş yeri tipi klima sistemlerinin bakımlarını yaptırmak istiyorsanız bu firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu anlamda düşünüldüğü zaman bu sistemlerin periyodik bakımları için aynı zamanda arıza kayıtları için deneyimli ekipmanlar ile çalışmak gerekir.

Klima Yetkili Servis

Neredeyse hemen hemen her evde bulunan beyaz eşyalardan biridir. Hayatımızın vazgeçilmezi olan klimalar hem soğutma hem de ısıtma teknolojisine sahiptir. Tek tıkla ortamın havasını değiştiren klimalar günümüzde her yerde kullanılmaktadırlar. Binaların kullanım amaçları, bulundukları bölge ve bölgeye bağlı olarak dış hava şartları değişkendir. Yatırımcılar, bina sahipleri ya da binayı kullananlar farklı işletme şartları talebinde bulunabilirler. Özellikle yaz aylarında yaygın olarak kullanılan klimalar, ılıman iklimlerde dört mevsim tercih edilmektedir. Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.

Klima konfor aracı olarak satın alınan klimaların, Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekana uygun seçilmemiş olması, yetkili servis desteğinin sağlanamaması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Bu noktada devreye giren klima yetkili servis hizmeti konusunda müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Günümüzde klima yetkili servis hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. İnsanlar internette gördüğü her servise inanabilmektedirler. Klima Servisi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Ayrım yapmadan müşterilerine klima yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Klima Tamir Servisinin Verdiği Hizmetler

Klima servis hizmeti pek çok işlem için klima sahiplerine yardım etmektedir. Klimanız ile ilgili herhangi bir sorun ile karşı karşıya geldiğiniz zaman klima tamir servis hizmetlerini arayıp klimanızın meydana getirmiş olduğu sorun için yardım isteyebilirsiniz. Bu sayede birçok kişi gibi klima tamir servisinin vermekte olduğu hizmetler sayesinde kolay bir şekilde klima edinip klimanızı kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Klima Servisi hizmetleri şu şekildedir:

 • Klima arıza tespiti ve çözümü
 • Elektrik hatası giderme
 • Gaz şarjı
 • Elektronik kart değişimi
 • Elektronik kart onarımı
 • Sensör değişimi
 • Panjur arızası tamiri
 • Display kart değişimi
 • Display kart onarımı
 • Drenaj pompası takılması
 • Drenaj pompası değişimi
 • Gövde değişimi
 • Swing motor arızası tamiri
 • Ön panel değişimi
 • Trafo arızası tamiri
 • Evaparatör değişimi
 • Switch değişimi
 • Lonizer değişimi
 • Kapasitör değişimi
 • Konsader değişimi
 • Rezistans değişimi
 • Klima Servis Fiyatları

Klima Servisi vermekte olduğu hizmetler sonucunda ödenmesi gereken tutar aynı zamanda klimanın hangi bölümünün tamir edildiğine göre de değişiklik göstermektedir. Hizmetlerin fiyatları hakkında bilgi edinmeden önce klimanızın hangi bölümünün arızaya neden olduğunu öğrenmek bu nedenle oldukça önemlidir. Klima tamir servisi hizmeti fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamızın web sitesinde yer almakta olan iletişim bilgilerini kullanarak firmamıza tek tuşla ve en güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Klima Servisi Montaj ve Demontaj

Taşınma ya da değiştirme işlemleri için uzmanlarla çalışmakta olan montaj ekibi, klimanın zarar görmeden yerinin değiştirilmesini ya da sökülmesini sağlayacaktır. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermekte olan klima tamircisi adresinize gelerek sökme ve monte etme işlemlerini yerine getirecektir.

Ekonomik bakım ve onarım hizmetleri vermekte olan klima özel servisi, uzmanlarla birlikte çalışmaktadır. Bu hizmet kapsamında bakım, onarım ve montaj işlemlerini yerine getirirken özellikle klima markasına ve ihtiyaçlarına göre tecrübeli bir tutum sergileyecektir. Boru, kanal ve elektrik sistemleri üzerinden gerekli olan bütün işlemleri yerine getirir. Şeffaf, kaliteli ve ekonomik fiyatlar üzerinden hizmet verecektir. Adresinize gelerek servis hizmeti vermekte olan klima firması, servis hizmeti kapsamında montaj, demontaj, bakım, onarım ve yedek parça değişimleri için büyük bir ekiple çalışmaktadır. Son olarak size özel seçenekler ve hizmetler sunar. Kısa sürede adresinizde işlem yapılacaktır. 

Klima Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir klimanın ister ev tipi, ister iş yeri tipi ister ise endüstriyel klima olup olması fark etmeksizin öncelik ile klima teknik servisi tarafından bakım onarım işlemleri başlamadan önce basınç kontrolü yapılmalıdır. Bu aşamada kontrolü sağlanan klimanın basınç düzeyi normal derecenin altında ya da üstünde ise değeri normal değere getiren cihazlarca arızasının giderilmesi sağlanır. Bakımlar yapılırken ev tipi klimaların ya da iş yerlerinde kullanılan endüstriyel klima sistemlerinin bakımlarının yapımı aşamasında ilk olarak yapılması gereken elektrik enerjisi ile çalışan bu cihazların voltajlarının kontrolünün yapılması aşamasıdır. Bu kontroller sağlandıktan sonra kontrol amaçlı klima sistem sondaj bakımları da yapılır.

Sonrasında hava akımı filtre temizliği aşamasına gelinir. Bu hava akımı filtresi temizliğinde yapılması gereken birden fazla işlem bulunur. Öncelikle ön kapak açılır ve hava filtresi yerinden çıkarılır. Sonrasında ise hava filtresinin tozları özel cihazlar ile çekildikten sonra sıcak suyla yıkama işlemleri sağlanır. En son mikro fiber kurutma sistemleri ile kurutulup yerlerine takın. Bu sayede bu klima sistemlerinin klima servisi aracılığı ile yapılması sağlanır. Klima bakım zamanı geldiği halde klimanızın bakımı yaptırmama durumunuz olur. Bu klimanın tamiri sırasında güç bakım ünitelerinin iflas etmesi sonucu klimanın arıza vermesi durumunda sağlıklı bir şekilde kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle bu sistemlerin kullanımı aşamasında mutlak suret ile klima bakım ve onarımı işlemlerini yaptırmanız gerekmektedir.

Klima Parça Değiştirme Hizmeti

Klima modellerine göre kurulum, montaj, demontaj ve tamir işlemleri yapılmaktadır. Bu alanda tecrübeli ve profesyonel olan ustalarla birlikte çalışılarak, son dönem teknolojisinden eski dönem teknolojisine kadar klima modellerinin tamir, bakım, onarım ve parça değiştirme işlemleri yerine getirilir. Klima Servisi özellikle klima modelinin ve yedek parça ihtiyacının analizini yaptıktan sonra orijinal yedek parça kullanımına özen gösterecektir. Bu süreçte profesyonel bir hizmet anlayışıyla birlikte ekonomik uygulamalarla klimanın yedek parçasının değiştirilmesi sağlanır.

Kötü koku nedenleri, yüksek ses, düşük performans ve çalışmama durumlarına karşın profesyonel bir incelenir. Bütün sistem gözden geçirilerek gerekli olan işlemler yapılacaktır. İnternet sitemiz üzerinden profesyonel ustalarımıza ulaşabilirsiniz. Ustalarımız bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde gelirler ve problemin ne olduğunu bulup çözmeye çalışırlar. Web sitemiz üzerinden klima özel servis hizmeti alabilirsiniz.