Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Klima Tamir Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
1.9 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 309 müşteriye hizmet verildi.

Klima Tamir Servisi

Klima tamircisi her çeşit klimanın tamirini yapan kimselerdir. Bu tamirciler klima markası fark etmeksizin sizlere hizmet verebilmektedirler. Klima tamircisi, klimaların her türlü aksamından anlayan bununla alakalı bölümler bitirmiş ve dersler almış kimselerdir. Klima montajı, bakımı ve tamiri işlerini bu ustalar gerçekleştirmektedir. Klima tamircileri klimalarda oluşabilecek her tür arıza için servis verererek, en iyi klima tamirini gerçekleştirmektedirler. Klima tamiri yapan ustalar genellikle klimalarınızın arızalarını tespit ettikten sonra gerekli malzemeler ile birlikte tekrar gelerek hızlı bir tamir hizmeti sunmaktadırlar ya da tamircilere klimanızdaki sorunları anlattığınızda size en iyi çözümleri üreterek yardımcı olacaklardır. 

Klima Tamiri

Klimalar hassas aygıtlar oldukları için bazı anlarda çok çabuk bozulabilmektedirler. Klimaların neden ve nasıl arıza verdiklerini anlamanın en iyi yolu bir klima tamircisi ile anlaşmaktır. Klima tamircileri klimanızın bulunduğu bölgeye gelerek klimaların arıza tespitini yapar. Klima arızalarının tespiti işlem için en önemli şeydir. Klima arızaları doğru tespit edilmediğinde, yanlış bir onarım ile arızanın boyutu daha da büyüyebilir. Klima arızaları bakımından deneyimli kişilere klimanızın tamirini yaptırmanız gerekmektedir. Klima tamirlerinin iyi yapılmadığı zamanlarda, klimalar daha sonraları daha büyük arızalar vererek cihazların bir daha kullanılmamasına sebep olabilmektedir. Yeni bir klima almak için bütçeniz elverişli değilse klima tamircilerine başvurarak klimalarınızı en iyi biçimde tamir ettirebilirsiniz. 

Klima tamircisinin tamir ettiği klima markalarından bazıları şunlardır;

 • Bosch
 • Airfel
 • Samsung
 • Profilo
 • Arçelik
 • Baymak
 • Demirdöküm
 • LG
 • Daikin
 • Toshiba
 • Mitsubishi
 • Alarko

Bu ve bunun gibi bütün klima markalarına onarım hizmeti veren klima tamircisi bulunmaktadır.Burada yer alan bu tamirciler sizlere en ekonomik hizmeti sunacaklardır. Klimalarınızı yenileme gibi bir imkanınız yoksa ve klimanız arızalandıysa anında sizlere hizmet verecek klima tamircilerini bulabilirsiniz. Klimalar yoğun olarak kullanıldıklarında arıza verebilmektedir. Sıcak yaz aylarında ve çok soğuk olan kış aylarında klima tamircisine çok iş düşmektedir. Bu soğuk ve sıcak aylarda çok sıklıkla kullanılan klimalar arıza verebilmektedirler.

Verdikleri arızalar sürekli küçük arızalar olup yine de onarım edilmesi gerekmektedir. Eğer arızaları tamir edilebilecek şekildeyse size en düzgün hizmeti verebilecek klima tamircisi ile çalışabilirsiniz. Klima tamircileri klimaları kurtarmak için ellerinden gelenleri yaparlar. Yaptıkları işlemler dolayısıyla klimaların çok uzun süre sağlam kalması sağlanabilmektedir. Eğer klimanızı daha uzun sürelerde kullanmak istiyor ve düzgün bir randıman almak istiyorsanız klima tamircisine güvenerek arızalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Klimalarda meydana gelebilecek ısıtma ve soğutma ayarlarının bozukluğu ile klimanızdan tam bir randıman alamazsınız. Klimanın bu arızayı vermesinin sebeplerini klima tamircileri araştırarak bulur ve size ona göre bir çözüm yolu üretir. 

Yedek parça alınarak tamir edilmesi gereken durumlarda klima tamircisi sizlere bu yedek parçayı hesaplı fiyatlarla bularak arızayı giderir. Tüm klima arızalarınız için bu sitede yer alan firmaları arayabilir sorunlarınıza ve fiyatlara ilişkin bilgileri alabilirsiniz. Klima tamiri sırasında ustalar yanlarında ekip arkadaşlarını da getirebilmektedirler. Bazı klima tamircileri ehil ekipler halinde çalışmaktadır. Bu ekipler ile birlikte klima tamirlerinizi kolaylıkla yapabilmektedirler.

Klima Tamiri Fiyatları

Klima onarım fiyatlarını klima tamircisi belirlemektedir. Her arızaya göre değişmekte olan bu fiyatlar sizleri yeni klima almaktan kurtardığı için çok da pahalı değildir. İletişime geçtiğiniz ustalar ile önden peşin peşin konuşarak vereceğiniz ücretleri kararlaştırabilirsiniz. Sizlere uygun pazarlık payı da bırakmaktadırlar. Klima tamircisinin arızasını tamir ettiği klima tipine göre de klima tamiri fiyatları değişmektedir. Bu değişen fiyatlar doğrultusunda klima tipleriniz de fiyatlarda birer etken olmaktadır. Sıklıkla kullanılan klima tipleri şu şekildedir;

 • Duvar tipi klimalar
 • Inverter klimalar
 • Inverter split klimalar
 • Mobil klimalar
 • Dış ünitesiz klimalar
 • 1 dış, 2 iç üniteli klimalar
 • Pencere tipi klimalar
 • Çatı tipi klimalar
 • Salon tipi klimalar
 • Multi split klimalar

Büyük salon tipi split klimalar da mevcuttur. Bu klimalar, birbirinden uzak ve birden yoğun bölgenin ısıtma ve soğutmasını yapmaktadır. Otel, hastane, restoran, sinema, cami gibi yerlerde kullanılan bu klimalar oldukça büyük ve etkilidir. Bu klimalarda bir dış ünite mevcut olmadığı için kullanımları epey kolaydır. Bu klimalar genellikle dış ünitelerin kullanılamayacağı alanlarda kullanılmaktadır. Böyle durumlarda dış üniteyi koyacak yerlerin bulunmaması veya dış ünitenin koyulmasına uygun bir binanın olmaması durumları dahildir. Bu klimaların kurulumu, montajı ve taşıması da kolaydır.

Dilediğiniz köşeye istediğiniz yöne bakacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Böyle alanlarınız varsa veya duvar tipi klimaların yetersiz olduğu yerlerde salon tipi split klimaları tercih edebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz bu klima tiplerinin bakımlarını dikkatle yaptırarak çok uzun yıllar kullanmanız mümkündür. Tavanlarda yer alan klimalar ise en çok alışveriş merkezlerinde ve öyle büyük binalarda görülmektedir. Bu klima tipleri tavanlarda bulunarak hiç yer kaplamamaktadır. Kullanımları oldukça rahat olan bu klimaların soğutma ve ısıtma sistemleri de oldukça güçlüdür. Alışveriş merkezleri gibi büyük alanları soğutmaları açısından gerçekten sağlıklı, faal, iyi ürünlerdir. Tavanlarda yer alması dolayısıyla havayı daha hızlı soğutabilir ve ısıtabilir. Bu klimaların tamirleri ise işinde ehil kişiler tarafından yapılmalıdır.

Tavan ve salon tipi klimaların tamirleri de oldukça zahmetlidir. Bu cihazlar kolay kolay bozulmadıkları gibi bazen de büyük sorunlar yaratabilmektedirler. Tavan tipi klimaların tamiri için usta klima tamircisi ile çalışınız. Bu klimalar hem pahalı hem de hassas aletler olmasından dolayı tamirciler olmadan klima tamiri yaptırmak imkansızdır. Yüksek tavanlarda yer alan bu klimaları tamir ettirmenin en iyi yolu klima tamircisine yaptırmaktır.

En Yakın 7/24 Klima Tamircisi

Klimalara en çok ihtiyaç duyulan mevsimlerde 7/24 açık klima tamircisi bulmak oldukça zordur. Burada yer alan klima tamircisine ise telefon üzerinden dakikalar içerisinde ulaşarak, hizmet almaya başlayabilirsiniz. Bu klima tamircisi soğuk kış aylarında veya sıcak yaz aylarında klimalarınızın bozulması ile beraber yaşayacağınız problemlerin önüne geçmek için klima bakımınızı en kaliteli şekilde yapmaktadır. En uygun fiyatlar ve garanti hizmetleri sayesinde de memnun kalacağınız bu hizmetleri almaya başlayabilirsiniz.

Klima ile ilgili acil durumlarda ulaşabileceğiniz klima tamircileri burada yer almaktadır. Sitenin ana sayfasında vereceğiniz mevki ve görev bilgisi ile size en yakın klima tamircisini bulabilirsiniz. Bu klima tamircileri sizlere yakın olmakla beraber en çabuk hizmeti sizlere verebilmek için çalışmaktadırlar. En iyi, en kaliteli görev veren klima tamircisi bu sitede yer almaktadır. Klima tamircileri garantili servis sunarak yaptıkları onarım işleminden sonra bozulmalara karşı kendi hataları varsa onları düzeltmekte veya klimanın başka bir arızası çıktıysa bu sorunları da gidermektedir. Klima arızalarının tespiti sonrası klima tamircisi görevine başlayarak tamir hizmetini sizlere vermektedir. 

Garantili çalışan klima tamircisi bularak klimalarınıza en iyi hizmetleri almaya başlayabilirsiniz. Garantili profesyonel ustalar genelde ekipler halinde gelerek sizlere hizmet vermektedirler. Garantisiz klima tamircileri ile çalışmayarak hem paranızı hem de cihazınızı garanti altına alabilirsiniz. Garantisiz çalışan bu tamirciler klimaların tekrar arıza vermeleri durumunda sizlere ilave masraflar çıkararak cebinizden çıkan masrafları artırmaktadırlar. Klimalarınıza en iyi ve en kaliteli tamiri yaptırmak için güvenilir, işinde ehil olmuş klima tamircileri ile çalışınız