Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Kombi Arıza Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
1.8 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 308 müşteriye hizmet verildi.

Kombi arıza durumlarında acil olarak çağırılabilecek arıza uygulama servisleri mevcuttur. Bu servisler sizlere en minik bir arızada bile hizmet sunabilmektelerdir. Soğuk kış aylarında kombilerinize en ihtiyacınız olduğu durumlarda bozukluk vermesi çok fazla can sıkmaktadır.

Kombi arıza servisleri her çeşit kombi sıkıntılarınızı gidermektelerdir. Kombi bakımlarının zamanında yaptırılması ile birlikte kombilerde oluşabilecek arızalar da azalmaktadır. Kombi arızalarında daha önceden bakımları yapılmış kombilerin minik arızalar verdiğini görmekteyiz. Lakin hiç bakımı yapılmadan çalıştırılmış bir kombinin bir anda çok aşırı masrafa mâl olarak kusur yaptığı açık bir gerçektir.

Kullanıcı Kaynaklı Kombi Arızaları

Kullanıcı kaynaklı hatalar çok aşırı yapılmaktadır. Kullanımı bilmeyen kişiler tarafından yapılan hatalar büyük arızalara sebebiyet vermektedir. Büyük arızaların oluşumları sonrasında da teknik hizmete ödenecek maliyet giderek artmaktadır. Gaz vanasını kapatan kullanıcılar daha sonra açmayı unuttukları sırada kombiyi de çalıştırmış bulunmaktalardır. Bu biçimde çalışan kombiler bir zaman sonra arıza vermeye başlamaktadır. Arıza oluşan kombiyi kişiler kendileri tamir edemeyecekleri için yetkili kişilere başvurmak zorunda kalmaktalardır.

Kombi bozukluk sırasında önemli veya önemli olmayan durumlar da söz konusudur. Mesela kombinin tek seferlik yanlış derece gösterme durumu panik yapmayı gerektirecek bir olay değildir. Eğer kombi sabit bir şekilde derece ayarlarında sıkıntı yaşamaya başlarsa o zaman uygulama servisi çağırarak işlemleri yaptırabilirsiniz. Eğer beyinle dair bir problemse ehil kişiler tarafından kombiye atık reset kombinin kalıntı doğruyu göstermesini sağlayacaktır. atılan reset, kombinin hatasız çalışmasını da sağlayacağından teknik servislere çok çokça ücret ödeyerek işlerinizi halletmenizi sağlamaktadır.

E.C.A, Bosch, Airfel, Baymak Kombi Arıza

Bütün marka kombiler arızalanabilmektedir. Eğer kombilerinizde arızalar varsa ve kullanıcı kanynaklı hatalar değilse bunlar, o zaman acil bir biçimde kombi servislerine ulaşabilirsiniz. aksaklık durumlarında yapmanız mecburi tek şey gaz vanasını kapatarak yetkili kişilerin gelmesini beklemektir. emin ve oldukça çabuk hizmet sunan bu şirketler sizlere her tür hizmeti sunacaklardır. Sundukları servis karşılığında ücret alan bu firmalar kombilerinizin arızalarına bağlı olarak ücretlerini de farklılaştırmaktalardır.

Kullanıcı hataları ile beraber kullanıcıların ellerinde olmayan elektrik arızaları da kombilere zarar verebilmektedir. Elektrik kesintileri sırasında oluşabilecek her çeşit arızalar teknik hizmetler tarafından giderilebilmektedir. Elektrik kesintileri sırasında voltaj ayarları bozulduğu için kombilerde arızalar meydana gelebilmektedir. Düşük ve yüksek voltaj nedeniyle kombinin elektrik aksamında sıkıntılar çıkabilmektedir.

E.C.A, Bosch, Airfel, Baymak gibi markalarının özel yetkili servisleri ve bu teknik servisler sizlere çok hızlı servis vererek tüketici memnuniyetine önem vermektelerdir. Kombi arıza servislerinin telefon numaralarını bularak, arama yapmaya başlayabilir ve kombiniz için gerekli tamirleri konuşabilirsiniz.

Kombi markaları fark etmeksizin kombi arıza tamiri yapan servislere ulaşarak hızlı ve 7/24 hizmet almaya başlayabilirsiniz. Aldığınız servis garantisi, arızayı tamir etmiş olan firmalara aittir.

Kombi Servisi Çağırmadan Önce

 1. Kombinizde bir arıza olduğunu düşündüğünüzde ilk önce şunlara dikkat edin,
 2. Kombi fişe takılı olmalı,
 3. Su basıncının normal olması,
 4. Kombinin sigortası açık olmalı,
 5. Gaz vanası açık olmalı,

Bunlara dikkat ettiğiniz zaman kombinizi tekrar çalıştırıp deneme yapınız. Eğer bu koşullarda da kombiniz çalışmadıysa gaz vanasını ve kombi fişini çekerek servisi arayarak, gelmelerini bekleyebilirsiniz. Hemen paniklemeye ihtiyaç olmadan evvel kombiye bağlı olan her şeyin iyi olarak çalıştığından emniyetli olmak gerekmektedir.

Daha çok kışları meydana gelen donma olayları kombilerinizin kusur vermesine neden olmaktadır. Eğer kombiniz sıcak bir bölgede değil de dışarıda kalan bir yerdeyse ve hava da yoğun soğuksa, kombiler donma yapabilmektedir.

Donma Arızası

Donan kombiler, sizleri kış aylarında en yoğun ihtiyacınız olduğu anlarda yarı yolda bırakmış olurlar ve kışları üşüyerek geçirirsiniz. Dışarıya monte ettiğiniz kombilerinizin dereceleri kombilerin ateşleme yapmasını engelleyecek kadar düşükse o zaman kombiler donma yapabilmektedir. Dışarı monteli kombilerin bir tık daha fazla derecesinin yüksek olması gerekmektedir. Eğer kombiler yeterince ısınmazsa içeriyi de ısıtacak gücü bulamazlar ve boşa giden bir doğal gaz meydana gelir. Üstelik daha yoğun elektrik harcanacağı için daha yoğun masraf oluşmaktadır. Kombilerin hatasız kullanımlarını iyice uygulama kılavuzundan öğrenmek gerekmektedir. Kullanımları yabancı kombiler yoğun fazla arıza vermektedirler.

Tesisat suyunun kirlenmesi gibi durumlarda kombiler yine arıza verecektir. Kombi bozukluk servislerini arayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. Eğer tesisat suyu kirlendiyse sürekli akan su artık daha yavaş akmaya başlayarak giderek tıkanmalara yol açacaktır. Temiz bir su ise tıkanıklık yaratmayarak sizin ısınmanız için çok daha tesirli bir devirdaim gerçekleşecektir. Kombilerin çalışır durumda olduğundan emin olan kullanıcılar, ısınmama sorunu da yaşayabilmektedir. Eğer böyle bir olayda iseniz dikkat etmeniz gereken şu kurallar vardır;

 • Isı ayarının düşüklüğü,
 • Filtrelerde tıkanıklık,
 • Kombideki teknik arızalar,
 • Peteklerde veya boru hattında kirlilik,
 • Eğer bu kuralların hiçbiri yoksa büyük olasılıkla kombide oluşmuş olan teknik bir kusur söz konusudur.
 • Arıza Çeşitleri

E6, e9, c6 gibi pek yoğun görülen arıza çeşidi vardır. Bu kusur çeşitlerine kombi bozukluk teknik servisleri bakmaktadır. Kombinize elle müdahalede bulunarak, reset atma gibi işlemleri yapmayınız. Ulaşacağınız kombi arıza servisleri sizlerin her tür bakım tamir ve tamir işlerinizi yapmaktadırlar.

Çok değişik arızalar vardır ve bunları akılda tutmak oldukça zordur. Böyle işleri sürekli işinde ehil kişilere yaptırmaya özen gösteriniz. Ucuz ekipmanlar olmayan kombiler, herhangi bir arızası yüzünden bozulmasını istemezsiniz. Uzun yıllar kullanmak istediğiniz kombileri kaliteli gereçler satan yerlerden alarak hem uzun garantili hem de uzun yıllar sağlıklı çalışabilecek kombiler edinin.

Arıza çeşitlerinden bir tanesi çıktığında kişiler, kendisi müdahale etmemelidir. Çünkü böyle arızalarda sizin yapacağınız en aşırı reset tekniği faydalı olmayacak ve kombinizin gaz vanası, fişi vs. takılı olduğu için de kendinizi riske atmış olacaksınız.

En Yakın Kombi Aksaklık Servisi

Kombi arıza verdiği zaman insanlar bu durumdan yoğun tedirgin olmaktadır. Bu durumlarda da zaten korkulması gerekmekte ve tedbir alınması gerekmektedir. Eğer sizin de kombinizde bir problem varsa en yakın kombi arıza servisini arayarak arızalarınızı giderebilirsiniz.  Size en yakın hizmet evinize en çabuk yoldan ulaşabileceği için önemlidir. Böyle durumlarda en yakın kombi arıza gideren firmalara ulaşarak, hızlı bir şekilde gelmelerini isteyebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde ısınma için kullandığınız kombilerinizin arızalanması durumunda ısınamaz ve soğuk evlerde oturmak zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda kombiler ocak ve sıcak su ihtiyacı da karşıladığı için bu hizmetlerden de yararlanabilmeniz mümkün olmamaktadır. Bundan dolayı da kombi arıza servislerini veya kombi arıza ustalarına hızlı bir şekilde ulaşarak en kaliteli hizmetleri almaya başlayabilirsiniz.

En hızlı, en güvenilir şirketler için yapacağınız tek şey aramaktır. Haftanın her günü her saat çalışan yani 7/24 hizmet veren kombi arıza onarım servisleri sizlerin her anınızda yanınızda. Kombide ki zararlar saat fark etmeksizin ortaya çıktığı için kombi aksaklık ustaları da 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Bu çalışmalar yoğun önemlidir. Hayati önem taşıyan bu durumlarda acil ulaşabileceğiniz kişileri bularak hizmetlerinde yararlanabilirsiniz. Kombi arıza tamiri, kombi senelik bakımı, kombi onarımı ve diğer kombi işlemlerini gerçekleştirebilen işinde uzman kişiler ile çalışmanız gerekmektedir.