Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Kombi Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
1.2 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 7 ayda 3299 müşteriye hizmet verildi.

Kombi Tamir Bakım Arıza Servisi

Doğal gazlı evlerde ve diğer binalarda bulunan kombi, sık sık kullanıma bağlı olarak arıza yapabilmektedir. Kombilerin takıldıkları ilk andan itibaren kullanımı mümkündür. Yaz ve kış aylarında da kullanılan bu cihazlar sayesinde; sıcak su, ısınma, ocak gibi ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Bu ihtiyaçların hepsini tek bir yerden karşılamak, insanlar için oldukça konforlu olmaktadır. Bu konforu isteyen kişiler kombi servisleri ile iletişime geçerek kombi montajı, kombi kurulumu, kombi bakım, onarım ve tamirini yapabilmektedirler. Bu kişiler tarafından hizmet almak istediğinizde size en yakın ve kaliteli servislere sizleri yönlendirecek olan kombi servisini ziyaret edebilirsiniz.

Kombi servisleri tarafından hem yeni aldığınız kombilerinizi kurdurabilir hem de bulunan kombilerinize bakım, onarım ve tamir yaptırabilirsiniz. Kombilerin gerekli tüm bakım ve servislerini yapacak kişiler genellikle kombi bakımlarını ve tamirlerini haftanın her günü her saat yapmaktadırlar. Kombi markalarınız ne olursa olsun, kombi modelleri de fark etmeksizin sizlere kaliteli bir hizmet verebilecek kişiler ile çalışmanız gerekmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımları her kombi markası ve modeli için farklı farklı uygulanmaktadır. Sizin kombi markanıza özel olarak sunulacak kombi bakımları için bu sektörde en iyi kombi servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kombiler evlerde veya iş yerlerinde kullanılabilen ve oldukça kullanışlı cihazlardır. Bu cihazlara sahip olan kişiler tarafından kombilerin kullanımına ve bakımına dikkat edilmesi gerekmektedir. Gerekli tüm bakım, onarım ve tamir işlemlerini yapabilecek kişilerle çalışarak cihazlarınızın ömrünü uzatabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Kombi bakımlarını ve onarımlarını yapan kombi servisleri genellikle bu bakımlar için uzman ekip ve ustaları göndererek, hızlı bir şekilde tamir yapılmasını sağlamaktadırlar. Bu kişilerin sizlere sunabileceği tüm hizmetleri daha önceden öğrenebilmek için de ustalar ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Birçok kombi markasına hizmet veren servislerin baktığı bazı markalar şunlardır;

  • Baymak
  • Arifell
  • Buderus
  • Vaillant
  • Viessman
  • Alarko
  • DemirDöküm
  • E.C.A
  • Bosch
  • Vestel

Bu markaların hepsine ve daha fazlasına bakım yapabilen, tamir yapabilen kişiler tarafından hizmet almaya başlamanız mümkün olmaktadır. Kombilerin doğal gaz ile bağlantısı, gaz basıncı, su ayarları, sıcaklık ayarları, termostat ayarları, tesisat su basıncı, kurulum hatası ve kullanıcı hataları olmakla beraber birçok sorunu olabilmektedir. Bu sorunların hepsi profesyonel ekipler tarafından bakım sırasında tespit edilmesiyle beraber sorunlar büyümeden daha az masrafla tamir ettirebilmeniz mümkün olmaktadır. Kombi bakımlarının asıl amacı, sorunların önceden tespiti veya sorunlar olmaması için gerekli bakımların yapılmasıdır. Kombi ayarları zamanla bozulabilir, kullanıcı hatalarına bağlı olarak, mesela sürekli kombiye reset atmak, derecesini çok yüksekten çok düşüğe indirmek gibi pek çok durumda kombilerin arızaları meydana gelebilmektedir.

Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri

Kombilerin arızaları meydana geldiğinde yeni tip kombilerde, arıza kodları meydana gelmektedir. Çok çeşitli olan arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini öğrenmek için kombi servisi ile çalışabilirsiniz. Su sıcaklığının fazla olması, ısıtıcıların çalışmaması, radyatör bağlantılarının arızalı olması, ocağa giden gazın kontrolü, gaz basıncı ve su basıncı gibi derecelerin arızalarında da kombiler arıza vermektedir. Hatta kombilerin derecelerini oynadığınız zamanlarda, derecelerin çok düşükten çok yükseğe çıkması veya çok yüksekten düşüğe indirilmesi gibi durumlarda kombiler yine hata kodu verebilmektedirler. Kombilerinizin arıza kodlarının sebeplerini öğrenebilmek ve çözümlerine kavuşmak için kombi servisi ile hizmet alabilirsiniz. Kombi servisleri genellikle kombi kodlarının tamamını bilerek, tüm marka kombilerin arızalarına çözüm sunabilmektedirler. Kombilerde yer alan hata kodlarını ve çözümlerini sunabilecek, kombilerinize bu kodlar için gerekli tüm bakımları yapabilecek kişiler ile çalışabilirsiniz.

Kombinin Çalışıp Isıtmama Sorunu

Kombilerinizin açık olduğundan eminsiniz ancak radyatörleriniz ısınmadığı zamanlarda bu durumların çözümlerini kombi servisi ile çalışarak öğrenebilirsiniz. Tam evinize giderken, evinizin sıcak olmasını beklerken kombilerinizin çalışıyor olduğundan eminsiniz ancak evinize girdiğinizde evin ısınmadığını fark ettiğinizde ilk yapacağınız şeyin gaz vanalarını ve su vanalarını kontrol etmektir. Kombilere giden gaz vanalarını ve su vanalarını kontrol ettikten sonra hala kombilerde bir çalışma görmüyorsanız uzman ekiplerden yardım almanız gerekebilmektedir. Kombi servisi ile bu sorun için bağlantıya geçtiğinizde sizlere öncelikli olarak, bu arızaların sebeplerini söyleyerek bazı ayarları kontrol etmenizi isteyeceklerdir. Ancak kontrol ettiğiniz her şeyin normal olduğu belirlendiyse ve kombileriniz hala çalışıyor ama ısıtmıyorsa kombi servisi ekipleri kombilerinize bakım için gelmektedirler.

Kombilerin çalışır durumda olduğu ancak ev içlerini, dükkan içlerini ıstmadığı zamanlarda bu sorunları giderebilecek uzman kişiler ile çalışabilirsiniz. Kombiler doğal gaz gibi patlayıcı gaz ile bağlantılı olan cihazlar olduğu için bu cihazların bakımları ve onarımlarını da profesyonel kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Basınçlı suların ve diğer kombi ile bağlantılı olan gazların insan hayatına zarar vermesi durumu mümkün olduğu için bu sorunları giderecek kişilerin işlerini biliyor olması ve ne şekilde tamir yapacaklarının eğitimlerini almaları mümkün olmaktadır. Kombilerin ışıkları açık, dereceleri sizin istediğiniz ayarda ve diğer gaz, su vanaları gibi durumların da normal olduğu zamanlarda yine de kombiler ısıtmayabilmektedir. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından kombi açma problemleri dışında ki problemleri bu alanda profesyonel kişilere göstermeniz gerekmektedir.

Kombilerin Su Kaçırması

Kombilerin diğer bir arızası ise su kaçırmasıdır. Bu cihazların pek çok bağlantısı bulunduğu için arızanın tam olarak nerede olduğunu bu cihazlardan anlayan kişiler yapmaktadırlar. Kombilerin vanalarından sızan sular tehlike yaratabildiği ve zamanla kombilere zarar vereceği için hızlı bir şekilde tamir edilmesi gerekmektedir. Bu cihazların tamirlerini ve onarımlarını yapacak kombi servisleri yardımı ile birlikte cihazların tüm arızalarını giderebilmeniz mümkün olmaktadır. Kombilerin sıcak su, ocak ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamasından dolayı herhangi bir arızada insanlar oldukça zor durumlara düşmektedirler. Kullanıcıların birçok ihtiyacının giderilmemesi ile birlikte kullanıcılar acil olarak kombi servislerini aramak istemektedirler. Bu servisleri arayarak rahat bir şekilde kombilerinizin tüm servislerini en uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Kombilerin su bağlantılarından, gaz bağlantılarından su sızdırması, fazla buharlanması ve diğer sorunları ile birlikte herhangi bir durumda kombi servisi desteğini 7/24 alabilirsiniz. Alacağınız yardımlar sayesinde kombi gibi pahalı cihazlarınızı atmak yerine tamirlerini yaparak yenileyebilir ve daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kombilerinizi çok uzun yıllar kullanabilmek, en iyi randıman ile çalışmasını sağlamak ve kış aylarında faturalardan tasarruf edebilmek için kombilerinizi profesyonel kombi servislerine tamir ettirebilirsiniz. Kombi arızalarınız için gelen ekipler arızaları ücretsiz bir şekilde tespit ettikten sonra bu arızaların çözümlerini sizlere sunmaktadırlar. Sundukları çözümler ile tamir işlemlerini gerçekleştiren kişiler, bu tamir işlemlerinden en uygun fiyatları alarak her hizmet için de garanti hizmeti sunmaktadırlar. Bu kişiler tarafından sunulan garanti hizmeti ile birlikte kombilerinizin tekrar arızalanması durumunda ücretsiz bir şekilde arızaları tekrar gidermektedirler. Her türlü marka ve model kombiye bakım, onarım ve tamir işlemleri sunan kombi servisleri, yılda en az 1 kere kombi bakımlarının yapılmasını önermektedir. Cihazlarınızı yıpranmadan kullanabilmek ne kadar uzun yıllar geçerse geçsin en iyi randıman ile çalışmasını sağlamak için gerekli tüm bakımları profesyonel ekiplere yaptırmanız gerekmektedir. Kombi arızalarını hem en uygun fiyatlarla hem de kaliteli bir şekilde yapan kombi servisi ile çalışabilirsiniz.