Kombi Servisi

Kombi Servisi Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm
0 (537) 367 60 82

Ülkemizde neredeyse bütün illerde mutlaka doğalgaz bulunmaktadır. Doğalgaz bulunan evlerde ise mutlaka kombi bulunmaktadır. Kombiler ısınma tesisatının beyin elemanıdır ve uzun ömürlü mekanik aletlerdir. Söz konusu makinenin mutlaka kendi özgü bir servisinin olması gerekmektedir. Kombilerin genel bakımını yapan ve kombilerin sorunları olduğunda bu sorunları çözüme kavuşturur. Mutlaka her kombinin bir servisi bulunmakta ve bu servisler çeşitli hizmetler sunmaktadır. Sundukları Kombi Servisi hizmetleri neticesinde kombi ile ilgili tüm sorunları kısa bir süre içerisinde gidermekle yükümlüdürler.

Eğer kombinizle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız mutlaka kombi servisi irtibata geçmeniz gerekmektedir. Genellikle müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız ve işinin ehli ustalarımız size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden kombi servisi hizmeti alabilirsiniz.

En Yakın Kombi Servisi Hizmetleri

Web sitemiz üzerinden en kısa sürede kombi ustasına ulaşmak istediğinizde firmamızın kullanıcı dostu ara yüze sahip web sitesini tercih edebilirsiniz. Deneyimli kombi ustalarına en uygun fiyatlarla ulaşmanın kolay yolu web sitemizden geçer. Kombinizin yoğuşmalı kombi ya da yoğuşmasız kombi, en sessiz kombi, su ısıtıcı kombi, en az yakan kombi, yoğuşmalı kazana sahip kombi, en tasarruflu kombi, tüplü kombi, sadece sıcak su ve ocak için kombi, çift yoğuşmalı kombi, elektrikli kombi olması ve kombi uzaktan kontrol sistemi ile çalışması ustaların ilgi alanları içerisindedir.

Kombi hata veriyor ya da kombi arıza veriyor diye düşündüğünüz zamanlar olur. İşinde profesyonel olan kombi ustalarına web sitemizden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Kombinizin her türlü arızası, bakımı, onarımı yedek parça temini için ustaları ile sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bütçenizi yormadan kombi tamir servisi hizmeti alarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Kombi Servisinin Görevleri

Kombi servisinin pek çok görevi bulunmaktadır. Bu görevler arasında, kombi tamiri, kombi bakımı, petek temizliği, kombi temizliği ve parça değişimi gibi birçok görevden sorumludur. Saymış olduğumuz işlemler zaman içerisinde mutlaka gerekecektir. Özellikle kombi tamiri konusunda seçeceğiniz servis son derece önemlidir. Aksi halde çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir ve kombinizin hali daha kötü bir şekilde olur. Bazı amatör ve sektörde bulunan kombi servisleri bu konuda başarısız olarak, kombi tamiri konusunda istenileni verememektedirler. Ya kombi kullanıcılarının sorunlarını giderememektedirler ya da kombilerin tekrar aynı sorundan ötürü tamir gerektirmesi gibi sonuçlara neden olmaktadırlar.

Günümüzde birçok kombi kullanıcısı kombi sorunları nedeniyle uzman kişilerden değil de bunun yerine kendi başlarına sorunu çözmeye çalışmaktadırlar. Bunun en büyük nedeni fiyatları konusunda çekimser olmalarıdır. Bazı kombi servisleri yüksek fiyatları nedeniyle genel anlamda birçok kombi kullanıcılarını korkutmuş ve hatta önyargı oluşturmuştur. Bu nedenle kombi servisi konusunda mutlaka güvenilir ve sürekli olarak tercih ettiğiniz Kombi Servisi danışmanız gerekmektedir. Bunun için kombi özel servisi hizmetimizden web sitemiz üzerinden destek alabilirsiniz.

Kombi Tamir Servisi

Kombi tamir servisi olarak kombi konusunda sayısız kullanıcıya ulaşan verdiği kaliteli hizmet ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan firmamız servis ağlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji servis hizmeti yapan Kombi tamir servisi firmamız geniş araç filosuyla kombi tamir servisi hizmeti veren önde gelen kombi tamir servisi olmayı sürdürüyor. Kombi Teknik Servisi kombinizdeki tüm arızaları profesyonel ekiplerimiz tarafından yerinde, en hızlı ve en kaliteli bir şekilde çözüyor. Ekiplerimiz alanında profesyonel ve deneyimlidir. Kombi Servisi i ile iletişime geçtikten sonra uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Tüketicilerini hiçbir zaman mağdur etmemiş ve her zor anında yanında bulunabilmiş olan bir firma olarak sizleri ne kadar düşündüğümüzü ifade etmekteyiz. Amacımız ise alanında profesyonel ve başarılı bir firma olduğumuzu bilmenizi sağlayabilmektir. Kombi tamir servisi firmamız uzman ve deneyimli kadromuzla her türlü kombi arıza şikayetleriniz de hizmetinizdedir.

Kombilerde Meydana Gelen Arızalar

Kombiler çeşitli nedenlerle arızalanabilirler, sıklıkla yanlış kullanıma bağlı arızalanabilirler. Ustalarımız bulunduğunuz konuma gelerek arızanın ne olduğunu en kısa sürede bulur ve çözüme ulaştırırlar. Kombilerinizin bakımını ihmal ettiğiniz taktirde kombilerinizin arızalanması kaçınılmazdır. Kombilerinizin bakım, onarım ve temizliği en az yılda iki kere yapılmalıdır.

 • Sıcak su vermemesi arızası
 • Düzgün çalışmayıp patlamalı şekilde yanması
 • Kombi su arızaları
 • Peteklerde hava olması
 • Tıkanıklık olması
 • Çok gürültülü ve titreşimli çalışması sorunu
 • Peteklerin üstü ve altının farklı ısınması
 • Su akıtma arızası
 • Kombinin etrafı soğutması
 • Kombi peteklerinin ısıtmaması arızası
 • F arızaları
 • Sirkülasyon pompası arızası
 • Tesisat borularında tıkanıklık olması
 • Kombi pompasının yetersiz gelmesi

Bu tür sorunları en kısa sürede çözmek için mutlaka işinde deneyimli ve profesyonel kombi ustalarına ihtiyaç duyulur. Kombi bakımında tecrübe kazanmış olan ustaların desteği ile hangi arızanın neden kaynaklandığı kolaylıkla tespit edilebilir. Bu yüzden hem kombi bakımında hem de kombi arızası konusunda mutlaka tecrübeli ustalardan yardım almaya dikkat etmelisiniz. Firmamız müşteri memnuniyetine özen göstermektedir ve her geçen gün personellerimiz kendilerini geliştirmektedirler. İnternet sitemiz üzerinden kombi tamircisi hizmeti alabilirsiniz.

Kombi Bakımı Yaptırmak

Zaman zaman haber bültenlerine konu olan kombi bakımı, kombiniz için senelik periyotta mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımının zamanında yapılması birçok olumlu sonuç verirken, düzensiz yapılması ya da hiçbir şekilde yapılmaması tamamen kombinize sorun çıkarmaktadır. Kombiler özelikle kış döneminde zor şartlar altında çalıştığı için mutlaka mevsiminden önce bakımının yaptırılması gerekmektedir. Bu durum kombinizi rahatlatacaktır ve bunun yanı sıra eksiklerinin giderilmesinde oldukça etkili olacaktır. Kombi bakımınızı yapacak mutlaka uygun bir kombi servisi bulmak önemlidir. Çünkü, tanıdık ve güvenilir bir kombi servisi işini layığı ile yerine getirirken, bunun yanı sıra sizden fazla para talep etmeyecek ve kombinizin daha sağlıklı çalışmasına neden olacaktır.

Kombi tamiri konusu oldukça önemli ve üzerinde durulması gerekilen bir konudur. Kombi tamirinin düzgün ve eksiksiz yapılmaması, sorunun baştan tekrar etmesine ve kombinizin sürekli size masraf çıkartmasına neden olacaktır. Bu nedenle kombi tamir servisi seçimi kombi tamiri konusunda oldukça önemlidir. Kombi tamirinizle ilgili problemleri kombi servisi aracılığı ile yaptırmanız mümkündür.  Bu nedenle mutlaka güvenilir kombi servislerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Kombiden Sıcak Su Gelmemesi Arıza Tespiti

Sıcak su gelmeyen bölümde bulunan batarya arızalanır. Banyoya giden borularda ya da musluk tesisatında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Bu durumda öncelikle banyo musluğundaki bataryayı değiştirin. Bataryayı değiştirdiğiniz halde sıcak su gelmezse bir tesisatçıyı arayın. Kombinin sıcak suyu vermemesi sıcak su sensöründen kaynaklanır. Bunun dışında kombiye gelen gazın kapalı olması da sıcak suyun gelmesine engel olmaktadır. Bu nedenle ilk olarak kombiye gelen su kanallarının açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ayrıca kombinin su basınç ayarları da kontrol edilmelidir.

Özetlemek gerekirse bu tür sorunların çözülmesi için tecrübeli ustalardan destek alın. Herşeyden önce hava tahliye borusunun verimli çalışıp çalışmadığı kontrol edin. Ayrıca peteklerden fazla suyun boşaltılmasında da tecrübeli kombi servisi ustalarına ihtiyaç duyulur.