Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Kurutma Makinesi Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
1.7 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 522 müşteriye hizmet verildi.

Kurutma Makinesi Tamir Servisi

Kurutma makineleri, son yıllarda dünya genelinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan cihazlardır. Bu cihazların kullanımının artmasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bunların başında da çamaşırlarınızı kurutmak için beklediğiniz sürelerdir. Sizler hem çamaşır makinesinin yıkama süresini hem de çamaşırları astıktan sonra kuruma süresini hesaba kattığınızda oldukça fazla şekilde süre kaybetmektesiniz. Ancak kurutma makineleri sayesinde bu sürelerin hepsinin önüne geçilerek, dakikalar içerisinde çamaşırlarınızı havalı bir şekilde kurutabilirsiniz.

Çalışan insanların özellikle tercih ettiği bu makineler, iş yerinde, toplantılarda, gezilerde veya diğer yerlerde giyilecek kıyafetlerinizin kurumaması problemlerini ortadan kaldırarak, hızlı bir şekilde kurutma işlemini tamamlamaktadır. Bir gün sonra giyeceğiniz çamaşırlarınızın kirli olması durumu ve kurumama durumlarından artık çekinmeyerek rahat bir şekilde bu makineleri kullanmanız mümkün olmaktadır. Kurutma makinelerinin de kısa programları sayesinde dakikalar içerisinde çamaşırlarınızın hepsini kurutarak gerekli günlerde giyeceğiniz kıyafetlerinizin hepsini hazır bir hale getirebilirsiniz.

Yoğuşmalı Kurutma Makinesi Tamiri

Kurutma makinelerinin birçok kapasite seçeneği bulunmaktadır. Sekiz kilodan başlayarak, dokuz, on, on bir… on beşe kadar çıkmaktadır. Böyle durumlarda da birçok renk kıyafetinizi ayrı ayrı atmanıza gerek kalmadan, iki çamaşır makinesi dolusu çamaşırlarınızı kurutma makineleri ile kurutabilirsiniz. Kurutma işlemlerinin çok hızlı olduğu kurutma makineleri tarafından davetlerde giyeceğiniz kıyafetlerinizin hazır olmaması, iş yeri kıyafetlerinizin kirlenmiş olması ve daha birçok sorununuzun kolay bir şekilde çözüme kavuşması mümkün olmaktadır.

Bütün bu işlemleri gerçekleştiren makinelerin bir anda arıza vermesi de insanlara bir o kadar problem açmaktadır. Kurutma makinelerinin çeşitli arızalarının meydana gelmesi dolayısıyla insanların yine işleri aksamaktadır. Bundan dolayı da 7/24 hizmet veren kurutma makinesi servislerine başvurmanız gerekebilmektedir. Makineleriniz için gerekli tamirleri yerine getirecek olan kişiler tarafından garantili ve kaliteli bir hizmet alarak, eski makinelerinize kavuşabilmeniz mümkün olmaktadır. Kurutma makinelerinizin herhangi bir arıza vermesi durumunda acil olarak ulaşacağınız kişiler ile çalışabilmeniz mümkün olmaktadır. Kurutma makinelerinin havalandırma deliklerinin kapanması, kapatlarının arızalanması veya yoğuşturmalı kurutma makinelerinde ısı pompalarının arızalanması gibi durumlarda acil olarak profesyonellerden hizmet almanız gerekmektedir.

Sizlere hem yedek parça hem de garantili hizmet veren firmalar tarafından gerekli tüm bakım, onarım ve tamir işlemlerini alabilirsiniz.

Kurutma makinelerinin çalışma prensibi, hava deliklerinden verilen sıcak havadır. Verilen sıcak hava nedeniyle çamaşırların üzerindeki nemin kuruma işlemi gerçekleştirilmektedir. Çamaşırlara hiçbir şekilde zarar vermeyen ve dakikalar içerisinde kurutma işlemi yapan makineler artık insanlar için bir vazgeçilmezdir. Bu tür makinelerin kullanımı yaygınlaştıkça insanların hayatları daha da kolaylaşmakta ve kendilerine daha çok vakit ayırabilmektedirler.

Hem Kurutma Makinesi Hem Yıkama Makinesi

 Kurutma ve yıkama işlemlerini bir makinede gerçekleştirecek olan makinelere sahip olmak, küçük alanlara sahip olan kişiler tarafından hiç olmadığı kadar kullanışlıdır. Hem dar alanlarda bulunuyor hem de kurutma makinelerine ihtiyacınız bulunuyorsa böyle durumlarda yıkama sonrasında program dahilinde kurutma işlemi de yapacak olan cihazları evinize veya iş yerinize alabilirsiniz. Diğer makinelere benzemeyen bu ürünler birçok kişinin sahip olmak istediği ürünlerdir. Bu ürünlerin hepsi için gerekli  bakım, onarım ve tamir işlemlerini de bu alanda profesyonel kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Gerekli işlemleri yapacak olan kurutma makinesi servisleri tarafından hızlı bir şekilde hizmet almak için arama yapmanız yeterli olmaktadır.

Sizlere sunulabilecek tüm işlemleri telefon üzerinden anlatan ve sizlere gerekli yedek parça hizmetlerini de sunan firmalarla çalışabilirsiniz.

Çalışacağınız kişileri sizler seçerek, dilediğiniz bir şekilde bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Alacağınız tüm bakım hizmetlerini kendileri periyodik bir düzen içerisinde sizlere vererek, makinelerinizi uzun yıllar kullanabilmenizi sağlamaktadırlar. Bu kişilerden alacağınız herhangi bir işlem için öncelikli olarak aramanız yeterli olmaktadır. Arama yapmanızın ardından hızlı ve güvenceli bir şekilde tamir işlemlerini de alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Hem kurutma makinesi hem de yıkama makinesi olan makinelerin bakım, onarım ve tamirleri de oldukça farklı olduğu için bu makineler için özel kurutma makinesi servisleri ile çalışmanız gerekmektedir. Her çeşit kurutma makinesinden anlayan ve makinelerinize yaptıkları her işlem için garanti hizmeti de sunan firmalar tarafından hizmet almak için hızlı bir şekilde arama yapmaya başlayabilirsiniz. Aradığınız kişilerin sizlere sunacağı tüm işlemleri telefon üzerinden öğrendikten sonra bu işlemleri alıp almayacağınıza karar verebilmeniz mümkün olmaktadır. Gerekli malzemeler ile sizlere hızlı bir şekilde kurutma makinesi tamirleri sunabilecek kişiler tarafından hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır. Kurutma makinesi servisleri 7/24 dakikalar içerisinde müşterilerine hizmet verebilmektedirler.

Kurutma Makinesi Kronik Arızaları

Kurutma makineleri son dönemlerde meydana çıktığı için çoğu makinenin yeni olmasıyla beraber de çok fazla arızaları görülmemektedir. Ancak bazı durumlarda makinelerin fabrika çıkışlarında hata olarak, kronik bir arızaya sahip olması mümkün olmaktadır. Sizlere sunulabilecek olan kronik bir arıza giderme işlemi için bu alanda profesyonel kişiler ile çalışmanız gerekmektedir. Gerekli tüm işlemlerinizi giderebilecek ve bu makinelerden gerçekten anlayan kişilerden hizmet almanız gerekmektedir. Kurutma makinelerinin kullanımlarına uymayan, kurutma makinesi kapak arızası veya kapak lastiklerinin yıpranması gibi durumlarda herkese sunulabilecek olan hizmetleri kurutma makineleri sizlere de sunmaktadır. Kurutma makinesi kronik arızalarından kurtarmak için bu alanda uzman olan kişiler ile çalışmak gerekmektedir. Gerekli kronik arızaların giderilme işlemlerini dakikalar içerisinde yapacak ve müşterilerine çok hızlı bir hizmet sunarak, müşterilerinin memnun kalmasını sağlayan kişiler ile çalışabilirsiniz.

Kurutma makinesi servisi iletişim numaralarını aradıktan sonra kurutma makinelerinizi söylemeniz ve bu markalara hizmet verip vermediklerini öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Kurutma makinesi servisi genellikle aşağıdaki marka kurutma makinelerine bakmaktadır;

 • Bosch
 • Beko
 • Arçelik
 • Samsung
 • Altus
 • Hotpoint
 • LG
 • AEG
 • Vestel
 • Siemens
 • Grundig
 • Hoover
 • Regal

Sizlere yukarıdaki tüm marka kurutma markaları için hizmet veren kişiler ile iletişime geçerek makinelerinizi güvenilir bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Çoğu kronik arıza durumunda kurutma makinelerini yerinde tamir eden kişiler, bazı durumlarda makineleri atölyelerine götürerek orada tamir etmektedirler. Bu kişilerin makineleri götürmesi ve makinelerinizi emanet etmeniz için güvenilir olmaları gerekmektedir. Böyle durumlarda da sizlere güven veren firmaları tercih ederek hizmet alabilirsiniz. Alacağınız tüm hizmetleri sizlere hem garantili hem de çok uygun fiyatlarla sunabilecek olan kişilerden destek alarak, kurutma makinelerinizi tamir ettirebilirsiniz.

Kurutma makineleri son yıllarda yaygınlaşmış olmasına rağmen insanlar için vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yerini almaktadır. Bu makineler yüksek sıcaklığı çamaşırlara vererek çamaşırların kurumasını sağlamaktadır. Ancak bu yüksek sıcaklığın hiçbir şekilde çamaşırlarınıza zarar verme olasılığı bulunmamaktadır. Yüksek sıcaklık, çamaşırların nemliliğine göre otomatik olarak ayarlanarak, bu nemliliğin buharlaşması için gerekli olan yüksekliktedir. Bu ayarların makinelerde arızalanması ve kronik olarak arızalı bulunması durumlarında da yine profesyonel kişilerden destek alarak, bu sorunların hepsinin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere en kaliteli yedek parçalar ve diğer malzemeler ile hizmet veren servisler, sundukları her türlü hizmet için garanti hizmeti de vererek, bir sorun olması durumunda bir daha ücret almayarak ücretsiz bir şekilde makinelerinizi tamir etmektedirler. Kendi hataları olan tüm sorunları ücretsiz bir şekilde tamir eden kurutma makinesi servisi ile çalışmak için aramalara başlayabilirsiniz.