Oto Kurtarma için lütfen şehir seçin.

Oto Kurtarma

Oto Kurtarma Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

 Oto Kurtarma

İçindekiler

Uzun yolculuklara çıktığınız zaman aracınızın yolda kalma gibi bir durumu meydana geldiği zaman oto kurtarma veya yol yardım hizmeti veren firmaları bulmak oldukça kolaydır. Oto kurtarma; herhangi bir motorlu taşıtın seyahat esnasında veya çalıştırılmasında meydana gelen sorunlara ve bu sorunların çözülmesi için belirli kişiler tarafından yardım alınmasına oto kurtarma ya da yol yardım adı verilmektedir. Oto kurtarma ya da yol yardım hizmeti veren firmalar bulunmuş oldukları şehirlerde her yere hizmet vermektedirler. 

7/24 olarak hizmet veren Oto Kurtarma yol yardım hizmetleri, sürekli olarak müşterilerin yardımına koşmaktadırlar. Müşteriler için herhangi bir yardıma ihtiyaç olduğu zaman Google’da arama yaptıkları zaman birçok firma ile karşılaşabilmektedirler. En yakın oto kurtarma, en uygun oto kurtarma gibi aramalar ile ihtiyaçları olan oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerine web sitemiz üzerinden tek tıkla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

Oto Kurtarma Hizmetleri 

  • Ağır Vasıta Kurtarıcı
  • Tekne ve Karavan Taşıma
  • Motosiklet Taşıma
  • Ahtapot Çekici

Bu hizmetlerden yararlanmak için web sitemiz üzerinden deneyimli Oto Kurtarma tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Oto Kurtarma

Son zamanlarda artan araba satışı ile insanlar herhangi bir yere ulaşım sağlamak amacı ile toplu taşıma araçlarının kullanımı azalmıştır. Böylelikle de trafikler oldukça yoğun hale gelmiştir. Yaygınlaşan özel araç nedeni ile artan trafikte araç arızalanmaları ve kazalar da yoğunlaşmıştır. Herhangi bir arıza durumunda aracın tekrardan çalıştırılması olanaksız olabilir. Böyle bir durumda da araç tamirinin yapılabilmesi için aracın öncelikle hareket ettirilmesi gerekir.

Böyle bir durumda da oto çekici hizmeti devreye girer. Eğer ki yolda kaldıysanız en hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak aracınızı çekicimiz ile alır. Ve istediğiniz yere kadar götürürüz.  Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz yapılması gerekeni hızlı, güvenilir ve uygun fiyata yaparız. Hem vaktinizden hem de cebinizden çalmayız. Böylelikle siz de biz de memnun kalırız.

Oto Çekici Hizmeti 

Daha önce araç arızası yaşamamış ve oto çekici hizmeti almak zorunda kalmamış olabilirsiniz. İlk araç arızası oldukça can sıkıcı ve tecrübe edilmesi zor bir durumdur. Üstelik hiç kimse acil Oto Kurtarma hizmeti almaktan da hoşlanmaz. Çünkü bu durum, aracınızın büyük bir problemi olduğuna işaret eder ve aynı durum fazlasıyla keyif kaçırıcı ve hatta moral bozucudur.

Aracınızın başına gelmiş olan arızanın boyutu belirlenmeden önce, onu yoldan güvenle uzaklaştırmak ve genel arıza tespiti yapmak ise oldukça önemlidir. Bunu sağlayan işlem ise yol yardım hizmeti ve oto kurtarma hizmeti veren firmalar tarafından karşılanır. Hemen Geliriz olarak sizler için bu tür hizmetleri sağlarken, aynı zamanda olay yerinde oto elektrik arızalarının giderilmesi hizmetini sağlıyoruz. Aldığınız hizmetten sonra size kalan şey ise aracınıza binip güvenle uzaklaşmak oluyor.

Hızlı Yol Yardımı                                          

Aracınızın nerede ne zaman arıza yapacağı hiç belli olmaz. Bazı durumlarda aracınızın arızasının büyük olması sebebiyle tekrardan çalıştırabilmeniz pek mümkün değildir. Böyle bir durumda bizi tercih etmeniz durumunda Hızlı Yol Yardımı hizmetimiz vardır. Hangi gün hangi saat fark etmeksizin yardımınız için yola koyuluruz. Eğer ki bir kaza sonucu aracınız kullanılamaz hale geldiyse Oto Kurtarma web sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yıllara dayanan uzun tecrübemiz ile önceliğimizin sizi kalmış olduğunuz yoldan kurtarmak olduğu için en uygun fiyatlandırmalarımız ile çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Bu sebeple de güler yüzlü, deneyimli ve hızlı ekibimiz sizi içinde bulunduğunuz durumdan kurtarır.Bunun için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Güvenilir Oto Çekici 

Herhangi bir sorun yaşandığında ya da olası bir kaza durumu olduğunda aklımıza ilk gelen çekici çağırmaktır. Önceliğiniz hızlı ve güvenilir bir hizmet ise bizi seçmeniz dahilinde işini iyi bilen, tecrübe sahibi ekibimiz ile birlikte sorunun ne zaman nerede yaşandığı fark etmeksizin yardımınıza koşarız. Her gün her saat hizmetimizden yararlanmak için bize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli bir hizmet almak için bizi seçebilirsiniz.

Arıza, lastik sorunları, kazalar. Sorununuz ne olursa olsun önceliğimiz sizi güven altında tutmak. Bu sebeple de her türlü araç ile ilgili sıkıntı yaşadığınız anda her zaman yanınızda olmaktan, size yardımcı olmaktan gurur duyarız. Bu sebeple de sizi memnun etmek adına da hizmetlerimizde en uygun fiyatlandırmalar yaparız.

Yol Yardım Hizmetlerimiz

Gün geçtikçe artan ticari araç alımları ile birlikte trafikler daha da sıkışık hale gelmiştir. Uzun trafiklerde sürekli aracı hareket ettirip durdurmak hem aracınız için hem de sizin sıkıntılı bir durumdur. Aynı zamanda böyle yoğun trafikli dönemlerde kazalar da kaçınılmazdır. Dikkatli davranıyor olsanız bile yol boyunca başınıza ne geleceği belli olmaz. Lastiğiniz patlar, aracınız arıza yapar, kazalar yaparsınız. Bu noktada GKS yol yardım hizmeti ile hiçbir sorunu dert etmenize gerek kalmayacaktır.

Herhangi bir soruna karşı bizi arayın. Bu durumda aracınızın bulunduğu yerde yapılması mümkün olan her tamir ve onarım işlemi yaparız. Ayrıca arıza tespitini, lastik değişimini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Deneyimli ekibimiz ile size en iyi hizmeti sunacağımızdan dolayı gurur duyarız. Aracınızla ilgili bir sorun yaşandığı anda sadece bir telefon uzağınızdayız.

Yol boyunca başınıza aracınız ile alakalı bir sürü sorun olur. Aracınız arıza yapar, lastiklerle ilgili sorun olur ya da bir kaza durumu söz konusudur. Sorununun her ne ise aracınız için en iyi Oto Kurtarma ile size çözüm olacağız. Tek yapmanız gereken olası bir arıza durumunda iletişim numaramızdan bizi aramanız. Lastik yol yardım hizmetlerimizden biridir. Lastik tamiri için herhangi bir gün ve herhangi bir saatte arayarak yardım alabilirsiniz. Lastiğinizin patlaması durumunda konumunuza gelerek lastiğinizi onarıyoruz. Eğer ki tamir edilemiyorsa yedek lastik takma işlemi uyguluyoruz. Oto kurtarma hizmetimize de yine istediğiniz gün istediğiniz saat de arayarak erişebilirsiniz. Sorun ne ise yanınızdayız. Çekici araçlarımız ile konumunuza gelerek aracınızı alarak istediğiniz yere kadar aracınızı götürüyoruz.

Ahtapot Çekici Nedir?

Ahtapot çekici Araç Çekicilerinin Görevleri Araç bozulması veya mümkün bir kaza halinde vasıta çekicileri, vasıtalarınızı alakalı servise götürmekle vazifelidir. Genellikle, büyük ve kalabalık kentlerde sıkça görülen vasıta kazalarında, kaza ardından vasıtaların hasar görmüş biçimde trafiğe çıkması hem fiilen hatta değişik bir kaza oluşturması yönünden pek ideal değildir.

Bu amaçla, hasar görmüş kaza ve bozukluk hallerinde çekici, aracınızı var olduğunuz yerden alır. Hasarın giderilmesi için tesir sahibi servise götürmekle yükümlüdür. Çekici prosedürü bazı hallerde kasko poliçesinin amacıyla da bulunuyor bazı hallerde yol yardım olarak ekstra çekici hizmeti alabilmektesiniz. Genellikle kent dışında oluşabilecek bozukluk hallerine hemen araya girmek eden firmamız, can ve mal emniyetini öneme alarak, aracınıza ideal çekici hizmetini sunmaktadır.