Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Oto Lastikçi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
2.1 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 389 müşteriye hizmet verildi.

Arabalarınızla seyahat halindeyken arabalarınızın aniden lastiklerinin patlaması durumunda ilk arayacağınız kişiler oto lastikçidir. Oto lastikçi araçlarınız nerede kalmış olursa olsun araçlarınıza istediğiniz sıfır lastiği veya yedek lastiği takma konusunda sizlere yardımcı olacak insanlardır. Bu kişileri arabalarınızın lastiklerinin patlama durumlarında hızlı bir şekilde arayarak, kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Lastiklerinizin patlamaları ile birlikte araçlarınız hareket edemeyeceği için araçlarınzıın yürür duruma getirilebilmesi için araçlarınıza yeni lastiklerin takılması gerekmektedir. Bu işlemleri de profesyonel bir şekilde yapabilecek kişileri buradan bularak, en iyi şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz. Araç lastiği değişimi konusunda tecrübe kazanmış ve 1 lastik değişimini yaklaşık 15 dakika içerisinde gerçekleştirebilmektedirler. Böyle ustalardan hizmet alarak da kaliteli bir şekilde araçlarınızın lastiklerini değiştirebilirsiniz.

Acil 7/24 Oto Lastikçi

Araçlarınızın otoban, otoyol veya herhangi bir patika yolda patlaması mümkün olduğu için sizlere her durumda hizmet verebilecek kişiler gerekmektedir. Her an sizlere hizmet vermeye hazır olan kişileri bularak, araçlarınızın yolda kalmasına izin vermeyerek, dakikalar içerisinde bu hizmetleri almaya başlayabilirsiniz. Araçlarınızın lastik boyutlarını ve istediğiniz sıfır lastik markalarını belirttiğiniz zamanlarda ustaların bu bilgiler sayesinde doğru malzemelerle size gelmesi ve işlemlerini iyi bir şekilde gerçekleştirebilmesi mümkün olmaktadır. Araçlarınızda kaç lastiğin patladığı önemli olmayarak, size gerekli lastik sayısıyla hizmet verebilmektedirler.

Toyota, Suzuki, Peogeut, BMW, Audi, Range Rover, Ford, Fiat, Hyundai, Honda veya diğer birçok araç markasına lastik değişimi, teker şişirme hizmetlerinin hepsini gerçekleştirebilmektedirler. Her araçta kullanılan lastik markası ve lastik boyutu farklılık gösterdiği için bu özellikleri ustaların bilmesi ve daha sonrasında da buna göre hizmet vermesi söz konusu olmaktadır. Arabalarınıza taktırmak istediğiniz lastik boyutlarının 4 lastik için de geçerli olması gerekmektedir. Her lastik boyutunun aynı olarak, araçların rrahat bir şekilde ilerlemesi oto lastikçi tarafından sağlanmaktadır. Lastiklerinize gerekli tüm değişim, onarım ve bakım işlemlerini de gerçekleştiren bu kişilerin sizlere gelmeden sizin onlara giderek hizmet alabilmeniz de söz konusu olmaktadır. Her mevsim lastik değişimi yapmak zorunlu olduğu için lastiklerinizin değişimleri konusunda profesyonel bir şekilde hizmet veren ve fiyatlar konusunda da müşterilerini üzmeyen kişiler tarafından hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Lastiklerinizin değişimlerini en iyi şekilde gerçekleştirecek ve lastiklerinizi taktıktan sonra herhangi bir sorun yaşarsanız da ücretsiz hizmet verecek kişiler tarafından en ekonomik hizmetleri alabilirsiniz. Sıfır lastik aldığınız lastikçiler ise genellikle sıfır lastik takma işlemlerini müşterilerine ücretsiz bir şekilde vermektedirler. Lastik alımlarında lastik değişimlerinin ücretsiz olduğu pek çok yer bularak, en iyi şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz.

4 Mevsim Lastik Değişimi – Kış ve Yaz Lastik Değişimi

Arabaların yol tutuşunu etkileyen ve araçların daha rahat ve daha iyi gitmesini sağlayan lastiklerin seçimleri oldukça önemli olmaktadır. En iyi markalardan seçeceğiniz lastikler sayesinde kaliteli bir şekilde arabalarınızı kullanabilmeniz mümkün olarak, en uzun süre kullanabileceğiniz lastiklere sahip  olabilirsiniz. Lastiklerinizi iyi seçtiğiniz zamanlarda ıslak zeminlerde araçların kaymasından korkmaz, fren sırasında lastiklerin daha iyi durmasını sağlayabilirsiniz. Lastik seçimi konusunda oldukça titiz davranarak, kaliteli bir şekilde alacağınız lastiklerinizle güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Lastiklerin kullanım sürelerinin sona ermesi veya mevsim değişimlerinin meydana gelmesiyle beraber, lastiklerin de değiştirilmesi gerekmektedir. Arabalarınıza bu işlemi düzenli bir şekilde yaparak, arabalarınızla çok daha iyi yolculuk yapabilirsiniz. Fren yaptığınızda kayan arabalar istemiyor, freni aradaki mesafe az olduğu zamanlarda da iyi bir şekilde tutmasını istiyorsanız araç bakımlarından sonra lastik bakımlarının iyi bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Arabalarınızın ani frenlerinde, arabayı kaydırmadan arabalara en iyi şekilde yol tutma özelliği kazandıran lastiklere sahip olabilirsiniz. Böyle durumlarda da sizlere yardımcı olacak olan oto lastikçi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Araçlarınza yaptırmak istediğiniz tüm lastik işlemleri için oto lastikçi ile çalışmanız gerekmektedir.

Araba Lastik Markaları

 • Lassa
 • Michelin
 • Bridgestone
 • Goodyear
 • Pirelli
 • Kormoran
 • Dayton
 • Hankook
 • Continental
 • Yokohama
 • Nokian
 • Falken
 • Petlas

Bu ve bunun gibi pek çok lastik markasının araçlarınıza takılma işlemlerini burada bulunan oto lastikçi gerçekleştirebilmektedir. Arabalarınızın markasına ve sizin bütçenize göre değişiklik gösterebilen lastik marklarını ustalarla iletişime geçerek kararlaştırabilir ve arabalarınız için en iyi olanı tercih edebilirsiniz. En kaliteli şekilde hizmet alabileceğiniz bu kişiler tarafından lastiklerinizi değiştirme işlemlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Oto lastikçilerin binek araç dışında hizmet verdiği hizmetler aşağıdaki gibidir;

 1. İş makinesi lastik değişimi
 2. Hafif ticari araç lastik değişimi
 3. Motor lastiği değişimi
 4. Forklift lastik değişimi
 5. Römork lastiği
 6. Binek araç lastik değişimi
 7. 4*4 araç lastiği
 8. Canavar lastik değişimi
 9. Otobüs, Kamyon, Traktör lastik değişimi

Bunlar oto lastikçinin ve diğer lastik firmalarının müşterilerine sunduğu hizmetlerden birkaçıdır. Birçok usta bu işlemler konusunda oldukça tecrübeli olarak, en kaliteli hizmetleri müşterilerine sunmak için çalışmaktadırlar. Lastikçilerin sizlere sunabileceği her türlü hizmeti alabilmek için arama yapmanız ve ustalara araçlarınızı götürmeniz yeterli olmaktadır. Ancak araçlarınızın lastiklerinin yol ortasında patlaması veya arızalanması sonucunda oto lastikçi ile yine iletişime geçerek, hızlı bir şekilde yol yardım hizmeti alabilmeniz söz konusu olabilmektedir.

Size en yakın oto lastikçi ile hizmet alarak tüm motorlu taşıtlarınız için kullanılabilecek lastiklerin değişimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Oto lastikçiden yol yardım almadan önce istediğiniz hizmetler için fiyat konusunda da bilgi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Oto lastikçi tarafından alacağınız sıfır lastik değişimi ve 4 mevsim lastik ürünleri için arama yapmanız yeterli olmaktadır. Lastikçilerin tekerlerinizi değiştirebilmesi için ne kadar ücret istedikleri veya sıfır lastik fiyatları konusunda ne istedikleri oldukça önemli olarak, bunları önceden öğrenmenizle beraber hizmet aldıktan sonra sürpriz fiyatlarla karşılaşmanızı engellemiş olursunuz. Bu konuda en iyi şekilde hizmet verebilecek olan ve fiyatlarda müşterilerine en iyi şekilde yardımcı olan kişileri hızlı bir şekilde bularak haftanın her günü her saat hizmet alabilirsiniz.

Lastik Değişimi

Size en yakın olan oto lastikçi ile iletişime geçtiğiniz zamanlarda sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermeleri için çağırabilir ve eskiyen tüm lastiklerinizi değiştirebilmeniz mümkün olmaktadır. İstediğiniz lastik sayısı, istediğiniz lastik markası ve istediğiniz zamanlarda bu işlemleri gerçekleştirebilecek profesyonel firmalarla veya ustalarla çalışabilirsiniz.

Lastik firmaları tarafından araçlarınıza sunulabilecek olan tüm hizmetleri telefon üzerinden öğrendikten sonra sizlere en kaliteli hizmetleri verebilecek olan firmayı tercih ederek, en kaliteli şekilde hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Sizler için gerekli olabilecek olan tüm malzemelerle beraber gelen ve sizlere en iyi hizmetleri sunabilecek kişileri buradan bulabilirsiniz. Kurumsal oto lastikçi firmaları tarafından hizmet aldığınız zamanlarda lastik değişimi sırasında meydana gelebilecek her hasar için garanti hizmeti vermektedirler. Bu kişilerin lastik değişimlerini son model teknolojik aletlerle gerçekleştirmesi ve araçlarınıza zarar vermesi de oldukça zor olarak, yine de sizler için garanti hizmeti sunmaktadırlar. Her çeşit lastiği bulabileceğiniz kurumsal oto lastikçi tarafından tüm arabalarınız için lastik değişimi, lastik şişirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakında yer alan ve yolda kaldığınız zamanlarda da sizlere acil bir şekilde yardım edebilecek firmaları bularak, en iyi şekilde oto lastikçi yardımı alabilirsiniz.