Oto Lastikçi için lütfen şehir seçin.

Oto Lastikçi

Oto Lastikçi Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

 Oto Lastikçi

İçindekiler

Türkiye’nin her ilinde 24 saat açık lastikçiler ile 7 gün 24 saat lastik tamiri, lastik değişimi, yol yardım, yerinde lastik tamiri gibi hizmetleri; oto lastik tamircisi, otobüs lastik tamiri, tır lastik tamiri, kamyon ve iş makinesi lastik tamiri için 7/24 en yakın lastikçi ile yardım alabilirsiniz. Oto Lastikçi mi arıyorsunuz? 7/24 81 ilin tüm ilçelerine hizmet verilmektedir.

24 saat açık yerinde lastik değişimi, lastik patlak tamiri, otomobil lastik tamiri hizmetlerinin yanında gece açık lastikçi, pazar günü açık lastikçiler bulunmaktadır. Oto lastik tamiri, nöbetçi lastikçi, mobil seyyar lastikçi, konuma göre en yakın lastikçi yer almaktadır. 24 Saat Yol Yardım, oto kurtarma, oto lastikçi, İş Makinesi Lastik Tamircisi, Kamyon Lastik Tamircisi için hemen bizi arayın.

Acil Oto Lastikçi

Oto Lastik Tamiri 24 Saat Lastik Tamiri Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın hemen oto lastik tamiri aracımızı gönderelim. Yerinde aracınızın lastiklerini tamir ederiz. Akü takviyesi olur. Akü satışı vardır. Kamyon ve tır lastiği tamiri ve satışı vardır. Kar lastiği ve kış lastiği satışımız vardır. Zincir vardır. 24 saat lastik yardımı yapıyoruz. Mobil lastik tamiri hizmetimiz vardır.

Yerinde lastik tamiri hizmeti veriyoruz. Mobil lastik tamiri aracımız ile nerede olursanız olun gelir patlamış lastiğinizin tamirini ya da değişimini çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Bu hizmetler için Acil Oto Lastikçi aradığınızda web sitemizi kullanın.

Oto Lastik Tamiri

Lastik değişimi herkesin yapabileceği bir iştir. Ancak, özenli ve dikkatli bir şekilde yerine getirilmez ise, tamir işlemi daha sonra başarısız olacaktır. Meşakkatli ve uzmanlık gerektiren bir hizmet olduğu ise kesindir. Bu nedenle En Yakın Lastikçi olarak sizlere kaliteli, güvenilir ve ekonomik açıdan uygun lastik tamiri hizmetleri sunmaktayız. Peki, En Yakın Oto Lastik Tamiri, firmamızın uzman personelleri tarafından nasıl gerçekleştirilir?

  • Şambrelsiz olan dubleks lastikler ve geniş tabana sahip olan lastiklerde, şambrel tamiri olmadığı için, tamir işlemi içten yama ve fitil işlemleri ile olur.
  • Lastik tipi şambrelli ise, bu durumda şambrele yama yapılması gerekir.
  • Fitil yöntemi ile tamir işlemi gerçekleştirilirken, lastiği çıkarmaya gerek yoktur. Bir iğne yardımı ile fitil, patlak olan yere entegre olur. Entegre edilmesi aşamasında ise, lateks olarak adlandırılan yapıştırıcı kullanılır.
  • Daha sonra iğneyi çekin ve arta kalan kısımlar maket bıçağı yardımı ile kesin. Elbette ki içten yama tekniği, fitil tekniğine göre daha iyi sonuçlar vermektedir. Ancak gerekli olan durum neyi gösterirse, ona göre hareket edilmesi çok daha önemli.
  • İçten yama tekniğinde ise öncelikli olarak lastiğin çıkarılması gerekir. Patlak olan alan iç taraftan traşlanır ve sonrasında yamanın uygulaması olur. Biraz yamanın kuruması beklenir ve sonra lastik tekrar takılır. Daha sonra ise gerekli olan hava basılarak, lastik kullanılır hale getirilir. Fitil yöntemine göre daha kalıcı olduğu kesindir.
  • Şambrel tamirinde de aynı şekilde hareket edin. Lastiği çıkarın, traşlama yapın ve yama işlemi uygulayın. Kuruma gerçekleştikten sonra lastiği tekrar takın. Havası basılır ve tamir işlemi sona erdirilmiş olur.

Profesyonel hizmeti ilke edinmiş bir şekilde hareket eden firmamız, Yerinde Lastik Tamiri konusunda yukarıdaki yöntemleri kullanmaktadır. En Yakın Oto Lastikçi olarak, verdiğimiz tüm hizmetler bu şekilde büyük bir titizlikle gerçekleşir. Çünkü her daim müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması ve ona yönelik olarak hareket edilmesi gerekir.

Profesyonel Oto Lastikçi 

Lastik ile alakalı hizmetlerinin yerine getirilmesi için her zaman uygun ortam oluşmaz. Bu nedenle genellikle lastik problemleri yaşandığında kişiler yolda kalır ve ilerlemez. Doğru olan da budur. Çünkü patlak lastikle ilerlemek, sizlere maddi ve manevi pek çok sorun çıkaracaktır. Oto Lastikçi olarak sizlere profesyonel hizmeti 7/24 ulaştırdığımız için, herhangi bir problem ile karşılaşmaz ve garantili bir tamir hizmeti almış olursunuz. Çünkü bizler bu alanda yıllardır hizmet veriyor ve Mobil Lastikçi olarak da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sizler de Oto Lastikçi olarak firmamızın hizmetleri için, bizlere günün her saatinde ulaşın.

Güvenilir ve uygun fiyatlı lastikçileri Oto Lastikçi ile kolaylıkla bulun. Oto Lastikçi lastik onarımı, değişimi ve jant gibi lastiklerinizde meydana gelen arızalanmalarda 7/24 yanınızdadır. Lastiğiniz patladı ya da herhangi bir sorun mu meydana geldi dert etmeyin hemen bizi arayın. Aradığınız lastik tamircisini le anında bulmaya ne dersiniz? Lastik tamir hizmetlerini profesyonel lastik tamircilerinden alın. Yolda kaldığınız esnada lastik yol yardım ekimiz bir telefon uzağınızda. Lastiğiniz sizi yarı yolda bırakmasın.

Lastik Çeşitleri

Yaz Lastikleri

Yaz lastikleri daha ılık hava koşullarında hem kuru hem de ıslak yollarda mükemmel kavrama ve yol tutuşu sağlayan özel bir kauçuk bileşimine sahiptir. Ayrıca düşük yuvarlanma direnci sayesinde daha yüksek yakıt verimliliği sağlar ve daha az yol gürültüsü üretirler. Bir yaz lastiğinin sırt deseni, kış lastiğine kıyasla daha aerodinamiktir, su tahliyesi için gerekli olan daha az sayıda kanal, yol temas alanını en üst düzeye çıkarır. Sonuç olarak, araç kuru yaz aylarında üstün çekiş ve fren gücüne sahip olur.

Bununla birlikte, benzersiz kauçuk bileşimi ve basit sırt tasarımı yaz lastiklerini kış aylarında sürüşe elverişsiz hale getirir. Sıcaklık 45 Fahrenhayt (7 Santigrat) derecenin altına düştüğünde, hamur bileşimi sert ve kırılgan hale gelir, lastik sırtı tasarımı kar veya buzla yeteri kadar başa çıkamaz.

Kış Lastikleri

Kış lastikleri kar ve buzla kaplı yol yüzeylerinin yanı sıra soğuk havada ıslak yollarda mükemmel kavrama sağlar. Bir kış lastiğinin sırt hamuru daha fazla doğal kauçuk içerdiğinden dolayı sıcaklık 45 Fahrenheit (7 santigrat derece) altına düştüğünde sertleşmez. Buna karşılık, fren yaparken durma mesafesini azaltmak için soğuk iklimlerde esnekliğini ve kıvraklığını korur.

Sırt tasarımında yer alan daha derin bloklar kar ve buza saplanarak kavramayı artırır. Kış lastiğinde ayrıca, arabanın yolundan su ve sulu karı temizleme ve suda kızaklama riskini azaltmada başarılı olan çok sayıda kılcal kanal vardır. Ancak kış lastikleri yaz mevsiminde kullanılmamalıdır. Ayrıca, artan yuvarlanma direnci, daha yüksek yakıt tüketimi ve yol gürültüsüne yol açar.

4 Mevsim Lastikler

Dört mevsim lastiği hem yaz hem de kış lastiklerinin faydalarını bir araya getirir. Böylece hibrit bir çözüm sunar. Kış mevsiminin hafif geçtiği bölgelerde yaşayan sürücüler için dört mevsim lastikleri bir alternatif olur. Continental dört mevsim lastikleri güvenlik ve üstün performans sunar. Ayrıca sürücüler mevsim geçişlerinde lastik değiştirmek için gereken çabayı azaltarak paradan ve zamandan tasarruf eder. Ancak, yaz ve kış lastiklerinin özellikle ilgili hava koşullarına uygun olarak üretildiğini unutmayın.

Doğru lastiği seçtiğinizden emin değilseniz, kişisel tavsiyeleri için bölge satış temsilcinize danışın.

Run flat Lastikler

Run-flat lastikler pnömatik lastiğin ortaya çıkışından veya çapraz katlıdan radyal lastiklere geçişten bu yana otomotiv sektörünün en büyük icatlardan biridir. Neden bu kadar devrim niteliğindedir? Delinme ya da hava basıncında ani bir düşüş olduğunda, sürücü eve veya en yakın tamir istasyonuna güvenli bir şekilde gidin. O zamana kadar run-flat lastik yola devam eder.

Güçlü ve kalın takviyeli yanakları sayesinde run-flat bir lastik patladıktan sonra bir süre daha yola devam eder. Genellikle, patlak bir run-flat lastikle 80 kilometreye (50 mil) kadar seyahat edebilmelisiniz. Ancak bu lastikler tamir edilemediklerinden mümkün olan en kısa sürede yenisi ile değiştirmeniz gerektiğini aklınızda bulundurun.

4x4 Lastikleri

4x4 lastikleri geleneksel otomobil lastiklerinden daha geniş aralıklı bir sırt tasarımına sahiptir. Temelde daha büyük bir sırt bloğuna ve daha derin lastik kanallarına sahiptir. Standart lastikler çamurlu zemin gibi yüzeylerde kötü performans gösterir. Çünkü lastik sırtı hızla çamurla dolar. Tekerlek boşa dönmeye ve giderek daha derin bir çukur kazmaya başlar. 4x4 kamyon lastikleri çamur, çim ve kar gibi zorlu arazilere saplanmadan daha iyi çekiş gücü sergiler.