Portif Kiralama için lütfen şehir seçin.

Portif Kiralama

Portif Kiralama Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

Portif Kiralama Nedir, Ne İşe Yaramaktadır?

Portif, ağır yükleri bir yerden başka bir yere taşıyabilmek için kullanılan ağır araçlardır. Genellikle depolama, stok yapma, istifleme ve inşaat işlemleri için kullanılan portifler, sağlam yapısı ve kullanışlı özellikleri ile çok sık tercih edilen bir makinedir. 

Yapılan işin mahiyetine göre farklı çeşitlerde kullanılabilen bu araçlar, yükleri belli bir süre içinde emniyetli olarak yükleme, kaldırma ve boşaltma becerisine sahiptirler.

Portif Kiralama Nedir, Avantajları Nelerdir?

Günümüzde portif araçlar; yüksek satış bedeli sebebiyle daha çok kiralama yapılarak temin edilmektedir. Portif kiralama şirketlerinden günlük olarak bile temin edilebilen bu araçlar, uygun kiralama ücreti ile de birçok şirket tarafından beğeni ile tercih edilmektedir. Satın alma yerine ikinci el olarak tercih edilebilen bu araçlar, yüklü ödeme yerine düşük kiralama ücreti ile firmalara nakit avantajı sağlamaktadır. Satın alma ile yerine tercih edilen portif kiralama işlemlerinde, satın almada ödenecek ücretin başka alanlara yönlendirilmesi ile şirket sermayesi daha verimli yönetilebilmektedir.

Bu sayede operasyonel portif kiralama işlemlerinde şirket sermayesinden toplu çıkış olmaz, bu paralar daha verimli işler için kullanılabilir. Bunun yanı sıra portif kiralama ile maliyetler sabitlenir, düzgün bir şirket bütçesi oluşturulur. Ayrıca portif kiralama ödemeleri şirket bilançosunda görünmediğinden şirket faaliyetleri bu durumdan olumsuz etkilenmez. Bu araçları kiralayarak yeniden değerlendirme, amortisman ve finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmazsınız. Muhasebe açısından önemli avantajlar sağlarsınız. Bunlara ek olarak; kiralık portif araçları için bakım, onarım, trafik sigortası, muayene gibi birçok zorunlu işlemler ile uğraşmadığınızdan hem zamanınız hem de paranız sizde kalacaktır. Ayrıca vergi avantajı da sağlayan portif hizmetleri ile daha az KDV ödersiniz.

Portif Kiralama Fiyatları

Portif kiralama fiyatları pahalı olduğu için genellikle kiralama yöntemiyle temin edilmektedir. İzmir portif kiralama günlük olarak da yapılabilmektedir. Portif kiralama birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Bu araçlar genellikle ikinci el olarak satılmaktadırlar. Bu sayede firmalar nakit avantajı sağlamaktadırlar. Satın alma yerine kiralama yöntemini seçen firmalar bu sayede satın almaya gidecek olan ücreti farklı alanlara yönlendirebilirler. Bu sayede daha verimli işler yapılmaktadır. Portif kiralama ile maliyetler sabitlenir. Kiralama sayesinde yeniden değerlendirme, giderleri hesaplama gibi istatistik veriler ile uğraşmazsınız. Kiralık araç bakım onarım muayene gibi işlemler ile sizi uğraştırmaz. İzmir portif kiralama hizmeti ile vergi avantajı sağlar ve daha az KDV ödersiniz

Portif kiralama hizmetleri sizlere en kaliteli hizmeti sunararak sizin iyi ve en güvenli bir şekilde hizmet almanızı sağlar. İzmir portif kiralama firması olarak; yüzde yüz müşteri memnuniyetini benimseyen portif firması, işlerinizin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına destek olmaktadır. Portif kiralamak istiyorsanız dikkat edeceğiniz bir husus aracın boyutlarıdır. Seçeceğiniz aracı kullanılanacak olan alana göre seçmelisiniz. Siz de kaliteli ve güvenli bir portif kiralama hizmeti arıyorsanız, portif kiralama hizmetlerini inceleyebilir, kiralara veya satın alma işlemleriniz için şirketimizi ziyaret edebilirsiniz.