Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Televizyon Ekran Tamiri

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
2.6 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 353 müşteriye hizmet verildi.

Televizyon Ekran Tamir Fiyatları

Televizyonların markaları fark etmeden, hangi televizyonun ekranı kırılmış olursa olsun ekran değiştirme hizmeti veren ve daha sonrasında bunlar için garanti hizmeti sunan tv ekran tamiri ustalarından yardım alarak, televizyonlarınızı tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. Televizyonların ekranlarının çeşitli nedenlerle kırılması mümkündür. Çocukların oyun oynarken televizyonu düşünmesi, üzerine top atması, televizyona attığınız bir şeyin denk gelmesi, çeşitli ucu sivri aletlerin televizyon ekranını çizmesi ve daha birçok kullanıcı hatası ile ekranların arızasının meydana gelebilmesi söz konusu olabilmektedir. Bundan dolayı  da ekranlardaki zararların tamir edilmesi gerekmektedir. Ekranda bulunan çizikler, kesikler, kırıklıklar nedeniyle belki televizyonlar çalışmayabilir ya da çalışırsa da ekran renklerinin normal olmaması, ekranın morarması söz konusu olabilmektedir.

Televizyon Kırık Cam Tamiri ve Çizilmiş Ekran Değiştirme

Televizyon tamircisi, tüketici memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve bu doğrultuda hizmet veren firmalardır. Burada yer alan ustalar genellikle kendilerini kanıtlamış ve bu işlerde uzman olan kişilerdir. Kullanmış olduğunuz herhangi bir marka televizyonların camlarının kırılması durumunda, ilk günkü gibi duran cam ile televizyonunuzun ekranını değiştirerek, sizlere teslim etmekteler.

Tamir ve kırık cam bakımı tamircisi, her marka televizyonlarınızın camlarını değiştirdikten sonra, daha düzgün verim sergilemesi için gereken analizleri yaptıktan sonra, televizyonunuzu size teslim etmektedir.  Oldukça tecrübeli olan ustalarımız, her zaman şeffaf servis anlayışı ile siz değerli müşterilerine kaliteli hizmetler vermektedirler.

Siz de kullandığınız televizyonlarınızın camlarının kırılma problemi ile karşılaştıysanız, tv ekran tamiri ustalarını aramanız kâfi olacaktır. Hemen arama yaptığınızda bulunduğunuz konuma cihazınızın onarımını yapmak üzere ustalar gelecektir. Kısa zaman içerisinde ise, tamirini yaparak camını değiştirdikten sonra sizlere teslim edecektir.

7/24 Acil En Yakın TV Ekran Tamiri

Televizyonlarınızı tamir edebilecek kişiler sizlere her tür marka için hizmet verebilmektedirler. Her marka televizyon ve bununla birlikte bilgisayar gibi diğer elektronik eşyalarınızın onarımını kısa sürede kaliteli bir şekilde yapan ustalarla iletişime geçebilirsiniz. Televizyon tamircisinin verdiği hizmetler şu şekildedir;

 • LCD televizyonların panelinde meydana gelmiş olan arızaların tamiri,
 • Televizyon ve bilgisayarlarınızın hoparlörlerinde meydana gelmiş arıza tamiri,
 • Kullandığınız TV'lerinizin bölüm değişimleri,
 • LCD, LED, UHD televizyon ekranlarının kırılması durumunda, orijinal ekran takma,

Bu hizmetler dışında televizyon tamircisi yeni aldığınız televizyonların kurulumu ve bu televizyonların uydulara bağlanması konusunda sizlere hizmet verebilmektedirler. Televizyon tamircilerinin tamir ettiği televizyon markalarından bazıları da şu şekildedir;

 • SEG televizyon ekran değişimi,
 • Arçelik televizyon ekran değişimi,
 • Samsung televizyon ekran tamiri,
 • Sony televizyon ekran değişme,
 • Philips televziyon ekran tamiri,
 • Sony televizyon ekran değişme,
 • Philips televziyon ekran tamiri
 • LG TV ekran değişimi.

Bu gibi markaların bakımı ve montajı da yapılmaktadır. Beko, Vestel, Fınlux gibi her tür marka televizyonlarınızın bakım, onarım, kurulum ve bölüm değişimleri yapılarak sizlere çalışır biçimde teslim edilmektedir. Televizyon servisleri veya tamircileri sundukları tüm tamir işlemlerini garantili bir şekilde sunarak, müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadırlar.

TV Ekran Tamiri Fiyatları

Televizyon ekranlarının çeşitli nedenlerle kırılması üzerine televizyonlarınızı hemen atmanıza gerek olmadan, televizyonlarınızı kaliteli bir şekilde yapabilecek kişilerle beraber çalışabilirsiniz. Televizyon ekranlarının boyutlarının veya televizyon markalarının hiç bir önemi olmayarak, televizyonlarınızın hepsi için kaliteli bir şekilde hizmet almanız mümkün olmaktadır. Her türlü televizyona yapılacak olan ekran tamiri sayesinde oldukça pahalı olan televizyonlarınızı atarak, masraf açmanıza gerek olmadan daha uygun olan ekran değişimi veya ekran tamiri hizmetlerini alabilirsiniz.

Televizyon ekran tamiri almak için illa ki televizyon ekranlarınızın kırık olmasına gerek yoktur. Televizyonların ekran formatlarının ve ekran kontrastlarının bozulması üzerine de yine ekran tamiri hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Ekrandaki renk değişimleri, ekranın kayması, siyah beyaz olması veya aşırı renkli ekran sorunları ile ilgili tüm sorunlarınızı yine burada yer alan tv ekran tamiri ustaları gerçekleştirebilmektedir. Televizyon ekran renk değişiminin birçok nedeni ayarlar kısmından ayarlanabildiği gibi onun dışındaki arızalar da darbe alan televziyonlar veya artık bazı aksamlarında arıza meydana gelmiş olan televizyonlar nedeniyle gerçekleşmektedir. Televizyon ekran formatı, televizyon ekran renk ayarı, canlı renk ayarı veya soluk renk ayarı gibi pek çok sistemsel sorunla buradaki tv ekran tamiri ustaları ilgilenerek, kaliteli bir şekilde hizmet vernektedirler. En uygun tamir hizmetini verebilmek için sizlere en uygun fiyatlı yedek parçalarla beraber hizmet vermektedirler. Yeni ekran takma, yeni ekran yerleştirme gibi işlemleri televizyonlarınızın bulunduğu yerlerde veya kendi atölyelerinde gerçekleştirebilen kişiler tarafından hızlı ve kaliteli hizmetler almaya başlayabilirsiniz.

Televizyonlarınızın ekran arızalarının giderilebileceği ve ekranların en kaliteli yeni ekranlar ile değiştirilebileceği zamanlar için burada bulunan kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Sizlere sunulabilecek olan tüm ekran değişim hizmetleri sayesinde en kaliteli şekilde yeni ekranlara sahip olabilirsiniz. Yeni ekranlara sahip olurken merak ettiğiniz en önemli ayrıntılardan bir tanesi de ekran değişim ücretleridir. Ekran değişim hizmetleri için ödeyebileceğiniz ücretleri buradaki kişileri arayarak öğrenebilir ve bu hizmetleri alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Elektronik ürünlerin tamiri ve gözden geçirilmesi açısından kaliteli işçilik yapan firmalar, bir elin beş parmağını geçemeyecek derecede azdır. Özellikle de söz konusu led ekran televizyon olduğunda pek çok ustanın mevcut tamir aşamalarını layığıyla gerçekleştiremediğini görüyoruz. Bu noktada ise tv ekran tamiri kapsamında kesintisiz hizmetler sunan, sizlerin mevcut cihazlarınızda var olan bütün aksaklıkları titiz bir şekilde gözden geçiriyor, sonrasında ise gerekli olan tüm işlemleri kesintisiz bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Bu aşamalarda tamamen müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini baz alarak ilerlemekte olan firma yetkililerimiz, sahip olduğunuz lcd, led, uhd, hd ekran televizyonunuzu ilk aldığınız gün kadar etkili bir dokuya ulaştırmayı başarmaktadır.  Ekranların şekillerinin aynısını gerçekleştirebilecek ve orijinalinden hiçbir farkı anlamayacağınız şekilde tamir hizmeti verebilecek kişiler tarafından hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Hem garantili hizmetler hem de kaliteli hizmetler sayesinde televizyonlarınızı çok daha uzun süreler kullanabilmeniz ve daha sonrasında da sıfır televizyon ücretleri yerine çok daha uygun fiyatlar ödeyerek, masraflardan da kurtulmuş olabilirsiniz. Televizyonlarınızın ekranının yapılmasının ardından bu farkın anlaşılacağından korkmanızı gerektirecek hiçbir şey olmayarak, kaliteli bir şekilde değişiklikler yapılmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir şekilde yapılmasını istediğiniz tv ekran tamiri için ustaların iletişim numaralarından ulaşarak, ne şekilde bir hizmet vereceklerini öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır. Gerekli olan tüm malzemeleri temin ederek, sizlere yerinde veya televizyonu atölyelere götürecek şekilde hizmet verebilmektedirler. Böyle kişilerden Arçelik, Vestel, Samsung, LG, Sony, Linux, Axon, Regal veya diğer tüm marka televizyonlarınızın ekranları için tamir hizmeti alabilirsiniz. Televizyonların marka ve modelleri farklı olduğu gibi ekran boyutları da farklı olmaktadır. 25’’, 18’’, 50’’ , 30’’ ve diğer boyutlardaki televizyonların ekran boyutlarını öğrenen ustalar ekran boyutunun aynı ekran boyutundaki yeni ürünleri getirerek, kaliteli bir şekilde hizmet vermektedirler. İnç olarak ölçülen ekran boyutları sayesinde inçini bildiğiniz tüm televizyonlarınız için hızlı bir şekilde tamir ve değişim hizmeti alabilirsiniz. TV ekran tamiri firmalarını veya ustalarını arayarak, televizyon ekran boyutlarınızı söylemeniz ve bu boyutlara uygun bir şekilde değişim gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz.