Müşteri Memnuniyeti İcon
Garantili Usta İcon
7/24 İcon

Televizyon Tamir Servisi

Servis süremiz 30 dakikadırOnaylı


Güvenli

Hızlı
2.4 KM yakınınızdayız.

0 537 522 68 21

USTAYI HEMEN ARA

0 850 840 13 85

MÜŞTERİ HİZMETLERİSon 6 ayda 3140 müşteriye hizmet verildi.

Televizyon Tamir Servisi

Müşterilerimize profesyonel televizyon tamircisi firmaları ile irtibata geçmelerine fırsat veriyoruz. Televizyonunuza dair bütün sorunları ustalarımız, kısa süre içerisinde tamir ederek sizlere teslim etmektedir. Haftanın 7 günü servis veren firmalar, kaliteden asla ödün vermeden sizlere hizmet veriyor. Kullanmış olduğunuz LCD televizyonlarınızın bakımını ilk günkü gibi ana haline geri dönmüş şekilde tamir ederek, sizlere teslim ediyorlar.

Sizin de kullanmış olduğunuz televizyonlarınız arıza yaptıysa veya görüntü ile ilgi problem yaşıyorsanız, televizyon tamircisi ile  iletişime geçerek firmalardan servis alabilirsiniz.

7/24 Acil En Yakın Televizyon Tamircisi

Televizyonlarınızı tamir edebilecek kişiler sizlere her tür marka için hizmet verebilmektedirler. Her marka televizyon ve bununla birlikte bilgisayar gibi diğer elektronik eşyalarınızın onarımını kısa sürede kaliteli bir şekilde yapan ustalarla iletişime geçebilirsiniz. Televizyon tamircisinin verdiği hizmetler şu şekildedir;

 • LCD televizyonların panelinde meydana gelmiş olan arızaların tamiri,
 • Televizyon ve bilgisayarlarınızın hoparlörlerinde meydana gelmiş arıza tamiri,
 • Kullandığınız TV'lerinizin bölüm değişimleri,
 • LCD, LED, UHD televizyon ekranlarının kırılması durumunda, orijinal ekran takma,

Bu hizmetler dışında televizyon tamircisi yeni aldığınız televizyonların kurulumu ve bu televizyonların uydulara bağlanması konusunda sizlere hizmet verebilmektedirler. Televizyon tamircilerinin tamir ettiği televizyon markalarından bazıları da şu şekildedir;

 • Seg
 • Arçelik
 • Samsung
 • Sony
 • Philips
 • Lg
 • Beko
 • Philips
 • Siemens
 • Vestel

Bu gibi markaların bakımı ve montajı yapılmaktadır. Beko, Vestel, Finlux gibi her tür marka televizyonlarınızın bakım, onarım, kurulum ve bölüm değişimleri yapılarak sizlere çalışır biçimde teslim edilmektedir. Televizyon servisleri veya tamircileri sundukları tüm tamir işlemlerini garantili bir şekilde sunarak, müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadırlar.

LG Televizyon Tamir Hizmeti

Televizyon tamircisi olarak, ister önceden almış olduğunuz isterseniz de sıfır almış olduğunuz ve kullanmak istediğiniz LG televizyonlarınızın tamir ve montajlarını nitelikli şekilde sizlere sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz LCD, LED, UHD, HD türündeki LG marka televizyonlarınızın arıza yapmış olduğu hoparlör kısımları, kumanda, uydu bağlantısı, girişler ve diğer tüm aksamların arızalarını gidermektedirler. Televizyonlarınızın tamirlerini kaliteli bir şekilde yapan tamirciler daha sonrasında sundukları tüm garanti hizmetleri kapsamında sizlere en az 1 yıl ücretsiz servis hizmeti sunmaktadırlar. Tamir edilen televizyonların tekrar arızası çıkması durumunda televizyon tamircisi bu arızaları gidermek için gelerek tamirlerini gerçekleştirmektedirler ve bu tamirlerden de hiçbir şekilde ücret almamaktadırlar.

Samsung Televizyon Tamir ve Kurulum Hizmeti

Televizyon tamircisi hizmet verdiği diğer model televizyonlardan bir tanesi ise Samsung'dur. Samsung her sene sıfır model LCD, LED ve UHD televizyonlar piyasaya çıkartan bir markadır ve yoğun sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Eğer sıfır çıkan Samsung model televizyon aldıysanız ve kurulum hizmetine ihtiyacınız varsa firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Televizyon montajı yapan ustalarımız, kısa zaman içerisinde Samsung televizyonlarınızın kurulumunu yaptıktan sonra, uydu kanallarınızı ayarlayarak sizlere teslim etmektedir.

Firmamız montaj hizmetini en uygun ve hesaplı fiyat seçenekleri ile sunarak, sizlere sunmaktadır. Siz de televizyon tamircilerinden hemen Samsung bakım ve kurulum hizmeti almak isterseniz burada yer alan kişileri aramaya başlayabilirsiniz.

Arçelik Televizyon Teknik Servisi Hizmeti

İnsanların en çok seçtiği ve kullandığı son derece nitelikli olan Arçelik marka televizyonlarınızın arıza yapması durumunda televizyon tamircisi sizlere teknik tamir hizmeti sunuyor. Televizyon tamircisi en çok servis verdiği markalardan olan Arçelik LCD televizyonlarının kurulumunu oldukça basit biçimde yapmaktalar. Eğer uydu ile alakalı servis almak isterseniz, televizyoncular yine sizlere uydu ve diğer ürünleri temin ederek hizmet verebilmektedirler.

Arçelik televizyonlarınızın panelinin bozukluk yapması veya camlarının çizilmesi ve çatlaması durumunda teknik hizmet ustaları, garantili biçimde sizlere uygulamalı tamir hizmetini vermektedir. Uygulama konusunda saat sınırı olmayan ustalar tarafından haftanın her günü ve her saat televizyon tamiri, bakımı ve onarımı hizmeti alabilirsiniz.

Vestel Televizyon Bakım ve Kırık Cam Tamir Hizmeti

Televizyon tamircisi, tüketici memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve bu doğrultuda hizmet veren firmalardır. Burada yer alan ustalar genellikle kendilerini kanıtlamış ve bu işlerde uzman olan kişilerdir. Kullanmış olduğunuz Vestel marka televizyonların camlarının kırılması durumunda, ilk günkü gibi duran cam ile televizyonunuzun ekranını değiştirerek, sizlere teslim etmekteler.

Tamir ve kırık cam bakımı tamircisi, Vestel marka televizyonlarınızın camlarını değiştirdikten sonra, daha düzgün verim sergilemesi için gereken analizleri yaptıktan sonra, televizyonunuzu size teslim etmektedir.  Oldukça tecrübeli olan ustalarımız, her zaman şeffaf servis anlayışı ile siz değerli müşterilerimize görev vermektedir.

Siz de kullandığınız Vestel televizyonlarınızın camlarının kırılma problemi ile karşılaştıysanız, firmamızı aramanız kâfi olacaktır. Hemen arama yaptığınızda bulunduğunuz konuma cihazınızın onarımını yapmak üzere ustalar gelecektir. Kısa zaman içerisinde ise, tamirini yaparak camını değiştirdikten sonra sizlere teslim edecektir.

Televizyon Panel Tamir Hizmeti

Televizyon tamircisinin en çok hizmet verdiği hizmetlerin başında televizyon panel onarım servisi gelmektedir. Kullanmış olduğunuz televizyonlarınız elektronik olduğu için, zamanla ister istemez bozukluk vermektedir.  Bu arızaların başında ise panel tamiri gelmektedir. Firmalarımız kullanmış olduğunuz televizyonlarınızın panellerinin onarım ve onarımını en ekonomik fiyatlarla ve kaliteli biçimde yaparak, sizlere teslim etmektedir. Televizyon panellerinizin arızalanmış bölümlerini tamir ederek, eski haline getirmektedirler. Kullanmış oldukları televizyon panel parçaları, orijinaldir ve hiçbir şekilde yan sanayi ürünü değildir.

Bu yüzden televizyonlarınızın panel parçası yüzünden arıza yapması olanaklı değildir. İlk günkü asıl haliyle televizyonunuzu kullanmış oluyorsunuz. Panel tamiri servis hizmetinde belirlenmiş ücretler ise kullanmış olduğunuz televizyon markasına göre değişkenlik göstermektedir. tüm televizyon markalarında orijinal panel parçası kullanıldığı için, fiyatlar markalara göre değişmektedir. Tamircilerin panel tamir hizmeti veren ekibi, televizyonlarınızı kişisel panel cihazlarından geçirerek test etmektedir ve bu işleme göre arızasını belirlemektedir.

İster LCD, isterseniz de LED televizyonlarınızın panellerinin onarımını ustalarımıza gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Televizyon Tamir Ücretleri

Türkiye'nin her yerine televizyon tamiri hizmeti veren ustalardan yardım alarak TV’lerinizi en iyi şekilde tamir ettirebilirsiniz. Her zaman en hesaplı fiyat politikasını uygulayan tamirciler, müşterilerinin keselerini düşünerek kendilerine ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Televizyonların markaları ve televizyonların arızalarına bağlı olarak yapılacak olan tamir hizmetinin ücreti değişiklik göstermektedir. LG TV, Samsung, Sony, Samsung veya diğer tüm marka televizyonlara hizmet veren tamircileri aradığınız zamanlarda bu hizmetleri en iyi alabileceğiniz tamircileri seçerek hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Televizyon ekran değişimi, televizyon bakım hizmeti, televizyon uydu bağlantısı, tv kumandası, kanal sıralaması, kanal bulma, tv kurulumu ve diğer birçok hizmeti buradaki tamircilerden hızlı bir şekilde alabilirsiniz. İstediğiniz tamir hizmeti, kurulum hizmeti ve diğer hizmetlerin ücretlerini de ustalara televizyon üzerinden sorarak, fiyatlarda sürpriz yaşamazsınız. Televizyonlarınızın ekran renklerinde değişimler meydana geldiyse ve televizyon renklerinizden memnun değilseniz o zamanlarda yine buradaki televizyon tamircisi tarafından hizmet almaya başlayarak kaliteli bir şekilde televizyonlarınızı yaptırmaya başlayabilirsiniz. Televizyonlarınızın çeşitli arızaları meydana gelebildiği için bu arızaların giderilmesi için ustalarla iletişime geçebilirsiniz. Böyle durumlarda da televizyonlarınızın arızalarını haftanın her günü 24 saat yapabilecek olan kişilerin sundukları tamir hizmetlerinin ücretlerini de alabilmeniz mümkün olmaktadır.