Tır Kiralama için lütfen şehir seçin.

Tır Kiralama

Tır Kiralama Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm

Tır kiralama hizmeti almadan önce mutlaka bütçenize uygun olan firmaları seçmeniz gerekiyor. Son zamanlarda taşımacılık hizmeti veren şirketlerin sayısı artmaya başlamıştır. Bu nedenle sadece işine odaklanan ve ekonomik seçeneklerden yararlanmak isteyen herkes bizimle irtibat kurabilir. Finansal kaynaklarınızı ve öz sermayelerinizi rahatlıkla yönlendirmek, öngörülemeyen masraflarla uğraşmamak ve ekip gibi uygulamalara tabi tutulmamak için alacağınız tır kira hizmetlerinde sorunsuz olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle de aylık kiralama yaparak bütçenizi yönetebilir ve ek masraflardan kurtulabilirsiniz.

Türkiye’de operasyonel anlamda kamyon kiralama gibi hizmetlerin alt yapısı gelişmeye başlamıştır. Firmamız bu süreci başarılı bir şekilde yönetirken aynı zamanda sektördeki liderliğini korumaktadır. Firmaların etkinliğini ve kârlılığını artıran tır ve kamyon kira hizmetlerinde başarılı çözümlere ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Tır Kiralama Hizmeti

Günümüz dünyasında kazançlı ticaret yapmanın kuralları giderek zorlaşmakta ve her geçen gün rakiplerin gerisinde kalmamak adına yeni yollar geliştirmek gerekmektedir. Hemen her sektör için geçerli olan bu durum lojistik sektörü için de değişmemektedir. Artan araç maliyetleri, bakım giderleri ve benzeri sıkıntılar yüzünden bir çok nakliye firması ve sürekli taşıma işi olan ihracat firmaları Tır kiralama hizmeti almaktadır. Nakliyat, Tır kiralama  hizmetiyle Türkiye’de olan firmalara eğitimli sürücüleriyle birlikte çok özel bir hizmet sunmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışı nakliyeleriniz için ekonomik çözüm arayan müşteriler için en uygun çözüm olarak bir tercih sebebidir. İster uzman şoförlerle isterseniz de kendi personelinizle son model araçlarımızı istediğiniz kadar süreyle kiralayabilirsiniz. Sigortalı ve bakımları yapılmış araç filomuzdan dilediğiniz Tır veya kamyonu seçip taşımalarınızı ekonomik olarak yapabilirsiniz. Kiralama hizmetimizle ilgili bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçerek hizmetimizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Nakliye sektöründe kullanılan tırlar farklı iki nokta arasında yük taşıma hizmeti veriyor. Tırlar sahip olduğu özellikler sayesinde yük taşıma çalışmalarında büyük avantaj sağlıyor. Karayolu üzerinden yapılan nakliye çalışmalarında tır kullanmak, tır kiralamak isteyenler firmamızla iletişime geçebilir. Firmamız sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Tam donanımlı firmamızda kiralamak üzere yeterli sayıda tır bulunmaktadır. Tır kiralamak isteyenler için şoför hizmeti de vermekteyiz. Tırlar istediğiniz gün ve saatte adrese gelir. Dilerseniz nakliye için ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Taşınması gereken yükler tıra planlı bir şekilde yerleştirilir. Ardından gerekli güvenlik önlemleri alınır. Yükler taşınma için uygun olduğunda tır hareket etmeye başlar. Tır kiralama fiyatları alınan hizmete göre değişmektedir.

Tır Kiralama Avantajları

Kiralık Tır arayışınızda mutlaka web sitemiz göz atmanızı öneririz. Bunun yanı sıra Tır kiralama hizmetinin avantajlarını size şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Öz sermaye ve finansal kaynaklar araca değil işe yönlendirilir.
 • Kredi limiti boşa doldurulmaz.
 • Öngörülemeyen masraflarla uğraşmazsınız.
 • Kiralama faturasını masraf gösterir, vergi masrafını düşersiniz.
 • Bakım, kasko, muayene, 2. el, kaza, vergi gibi konularla uğraşmazsınız.
 • Ekip, kademe vb. ile uğraşmazsınız.
 • Sadece ve sadece işinize odaklanırsınız.

Aylık Kiralık Tır Çeşitleri

Taşıyacağınız yük zarar hassas ve zarar görmemesi gereken yük ise tenteli tır, tenteli mega tır, tenteli optima tır, tenteli maxima tır, tenteli Jumbo tır ve kamyon römork tır modelleri tercih etmelisiniz. Bu konudaki temel kriter taşınan yükün büyüklüğüdür. Gidilecek mesafe ve süre dikkate alınarak Tır seçimi yapılmalıdır. 

Ağır tonajlı yüklerde Tır araç teker sayısı dikkate alınmalıdır. Uluslararası taşımacılık ve Uluslararası lojistik faaliyet alanlarında taşınacak yük miktarı ve Tır ölçü kuralları gümrük şartları dikkate alınarak kira hizmeti alınmalıdır.

 • Tenteli Tır : 13.60m X 2.42m X 2.40m ölçülerinde 79 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Tenteli Mega Tır : 13.60m X 2.47m X 3.00m ölçülerinde 100 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Kamyon Römork Tır : (6.20m + 7.80m) X 2.42m X 2.50m ölçülerinde 110 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Tenteli Optima Tır : 13.60m X 2.72m X 2.45m ölçülerinde 90 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Tenteli Maxima Tır : 13.60m X 2.46m X 2.85m ölçülerinde 95 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Normal Açık Tır : +18 m X 2.44m ölçülerinde tır türüdür.
 • Tenteli Jumbo Tır : 13.10m X 2.42m X 2.55m ölçülerine sahip 79 m3 hacime sahip tır modelidir.

Tır Kiralama Sözleşmesi Örneği

Taşıma yapılacak iki nokta arasındaki mesafeye bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Hangi kategoride yük taşındığı, taşınan yükün miktarı da fiyatları etkiler. Tırlar farklı özelliklerde kullanıma sunulmaktadır. Hangi tırın kiralandığı da fiyatları etkiler. Firma olarak her yıl güncel fiyat aralığında hizmet vermekteyiz. Fiyatlar bütçe dostudur. Bizler doğru hizmeti doğru fiyata müşteriye sunuyoruz. Sizler de firmamızı tercih ederek tır kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Tır kiralamak isteyenler için doğru, güvenilir, kaliteli hizmet veriyoruz. Hizmeti sözleşmeli olarak veriliyor. Tır kiralama sözleşmesi örneği üzerinde araç sahibinin veya firmanın bilgileri, araç kiralayacak müşterinin bilgileri yer almaktadır. Sözleşme sonrasında taraflar Araç Sahibi ve Kiracı olarak adlandırılır. Sözleşme üzerinde;

 • Sözleşme bedeli,
 • Sözleşme süresi,
 • Diğer şartlar yer alır.
Aylık Tır Kiralama Fiyatları Listesi

Aylık tır kiralama fiyatları Kamyon, Kamyonet, Tır araçları ve araç özelliklerine göre değişmektedir. Damperli dampersiz, dorseli ve dorsesiz Tır kira ücretleri değişkenlik gösterir. Farklı araç kasa seçenekleri mevcuttur. 

İstediğiniz Marka, Model ve özelliklerde kiralanacak araç özelliklerini tarafımıza iletmeniz yeterlidir. En kısa sürede sizler için Tır araç parkımızda ve boşta olan Tır araçlarımızı sizlere tahsis ederiz.