Uydu Servisi

Uydu Servisi Arayın, Hemen Geliriz! #1. Kalite Hizmet 1 Yıl Garanti En Yakın Servis %100 Güvenilir Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmet Hijyen Kurallarına Uygun Kesin Çözüm
0 (537) 367 60 82

Uydu Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin tüm uydu servisimiz, uydu çanak anten, uydu yön ayarı, uydu kurulumu, tv montajı, tv kurulumu, çanak anten sökme takma, uydu sinyali bulma, kanal yükleme, uydu frekans bulma, şifreli kanal açma, mini uydu alıcı ve HD uydu alıcısı satışı, çanak anten satış ve kurulumu, anten kablosu çekme ve bunun gibi birçok hizmeti avantajlı fiyatlarla uydu servisinden alabilirsiniz.

Uydu aslında anten kurulumu ile bağdaşmıştır. Dünyanın yörüngesinde bulunan uydu, uzayda bir nevi ayna görevi görmektedir. Yerden aldığı sinyalleri tekrardan dünyaya göndermektedir. İnsanlar ise anten kurulumu ile uyduların sunduğu TV yayınlarını kaliteli bir şekilde izlemektedir.

Uydu Servisinin Verdiği Hizmetler

Uydu günlük hayatımızda yeri olan bir alettir. Bu nedenden kaynaklı uydu servisi ustalarının verdiği hizmetleri sizler için sıraladık:

  • LND arızaları
  • Uydu alıcısı tamiri
  • Çanak anten kurulumu
  • Uydu yön bulma
  • Çanak anten ayarları
  • Televizyon montajı
  • Uydu anten servisi
  • Çanaksın uydu servisi
  • LNB servisi
  • Uydu alıcı servisi

Bu hizmetlerden faydalanmak için Uydu Servisi ile iletişime geçin.

Uydu Kurulumu 

Uzman ekibimizle birlikte yer tespiti yaptıktan sonra ihtiyacınız olan en uygun ve kaliteli çözümü sizlerle sunmaktayız.

Unutmayın malzeme ve ürünlerin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun kurulumu yapacak kişilerin kalitesi ve deneyimi de büyük önem taşımaktadır. Sizlerde uydu kurulumu işlemi yaptırmak istiyorsanız tek tıkla web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Uydu Servisi size uydu kurulumu hizmeti verecektir.

Uydu Montajı İçin Uydu Servisi

Televizyonlar bugünlerde evlerin vazgeçilmez parçalarından birisidir. Tüm aile bir araya geldiğinde dahi akşamları beraberce televizyon izlenir. Bütün boş vakitlerin kahramanıdır. Fakat öte yandan televizyon izlerken de hem çok daha fazla kanala sahip olmak hem de daha net bir görüntü almak için uydu teknolojisi kullanılır. Uydu televizyon kullanımı zaten bu günlerde kablolu televizyon dönemini silmek üzere. Bunun sebepleri arasında birçok farklı neden gösterilebilir. En önemlileri görüntü netliği ve kanal fazlalığı olarak gösterilebilir. Çünkü öte yandan kablolu televizyonlara bakıldığında çok sınırlı sayıda televizyon kanalı olur. Ve yine çok daha kötü bir görüntü kalitesi olduğu görülür. Bu yüzden uydu montajı çok yayılmıştır. Özellikle ilk defa taktırılacak uydular için montaj kısmı oldukça zahmetli bir süreçten oluşmaktadır. Bu süreçte birçok farklı işlem gerçekleştirilmektedir.

Birden fazla aşamadan biri olan çanak anten montajı ilk aşamalardan olabilir. Çanak anten için doğru açı ve doğru lokasyon çok önemlidir. Öncelikle anten direği için uygun bir yer tespit etmelisiniz. Aynı zamanda antenlerin koyulduğu mekânın önemi çok büyüktür. Bu nedenle anten yerleştirilmeden önce zemin etüdü yapmak faydalı olacaktır. Bunlar oldukça hassas hesaplamalar ve makineler ile yapılır. Yükseklik, yatay derecesi ve LNB derecesi gibi bütün ayarlamaların hassas ve düzgün bir şekilde yapılması ve çanağın LNB ile birlikte yerleştirilmesi gerekmektedir. Buraya kadar tamam fakat bu işlemden sonra direkt olarak yayın ilenebilir mi? Tabi ki hayır. Daha sonrasında uydu cihazı monte edin ve daha önemlisi uydu ayarlarını yapın.

Uydu Bakım İçin Uydu Servisi

Uydu Anten Bakımı hizmetimizle beraber sizler için her zaman en iyi seviyede çözüme odaklı olarak servis anlayışını benimsiyoruz. Çalışmalarımızın kusursuz olması adına gerçekleştirdiğimiz fark yaratan anlayış sayesinde tam anlamıyla profesyonel uydu hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Dijital uydu alıcılarının hemen her noktada kullanılıyor olduğundan dolayı, İstanbul’un her bölgesine hızlı ulaşım sağlıyoruz. Yeni nesil TV kanallarından daha çok özel olarak izlenen eski kanallara kadar geniş yelpazede TV kanallarını sunan uydular için gerçekleştirdiğimiz hizmet kalitesi sayesinde her zaman sizlere aradığınız kadar özel bir servis olanağını getiriyoruz. Uydu Anten Bakımı olarak neticesinde sorunlarınıza refakat ederek sorunlarınızın hepsini yakından takip edebilmekteyiz.

Uydu Anten Bakımı taleplerinizde en hızlı sorunlarınızı çözüme kavuşturan teknik34 olarak firmamızın sürelerindeki hızını artık bizler varız. Anten Bakımı konusunda zemin katlarda oturan genellikle müşterilerimiz yağmur veya kar yağışlarında eğer antenleri çatı katında değil de alt katlarda ise kesinlikle televizyonları bozuk olacaktır. Gelin işte an itibari ile hasar tespit çalışmaları neticesinde dükkanlarınızda, işyerlerinizde çok ciddi bu tip sorunlar kaynaklı tamamen kayıp yaşamadan uydu bakımı konusunda hemen firmamızın kalitesine başvuru yapınız. Bu tip değerlendirmelerimizle ve sahip olduğumuz sinyal yükseltme ve yön bulma cihazlarımızla da kısa sürede yayınlarınızın en maksimum derecede nasıl alırız bunları tespit ederek maddi olarak da uygun fiyatlara sizlerin sorunlarınızı çözümlemekteyiz.

Uydu Kablosu

Televizyon kullanımı eskiden çok daha kolaydı desek yeridir. Eskiden (dahili uydu alıcılı televizyonlar çıkmadan önce) televizyonun arkasında sadece bir tek giriş bulunurdu. Bu girişler analog ve s-kart giriş yeri bulunurdu. Karasal antenden kullanıldığı zaman analog giriş yerine kablonun takın ve kanal araması yapın. Artı olarak harici küçük uydu alıcısı kullanırsınız. Televizyonun skart girişine kablo bağlanıp anten kablosu da uydu alıcısına bağlanır. Herşeyden önce yeni televizyonlar da kendinden uydulu olan özellik bulunmakta. Konektörü hazır bir şekilde takılmış olan anten kablosunun televizyonun satellite giriş yerine anten kablosu bağlanır. Kanal arama kısmından da ilk kurulum yapın. Veya herhangi bir nedenden dolayı ayarları karıştırabilirsiniz. O zaman da televizyonun anten seçimi kısmından uydu yazan yere gelerek kurulum yapmalısınız.

Her şeyden önce çanak anten nedir sorusunu cevaplayalım; çanak anten en basit anlamda uydu sinyallerini almayı ve göndermeyi sağlayan sistemlerdir. Ayrıca ihtiyaçlara göre farklı boylarda üretilirler. Delikli, multifocus, ofset, fat ve parabol gibi birçok çanak anten çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca 45 cm’den 5 metre çapa kadar çanak antenler mevcuttur. Eğer siz de çanak anten kurulumu fiyatları, çanak anten kurulumu, çanak anten ayarlama, çanak anten ayarı, çanak anten kurulumu gibi aramalar yapıyor ve kaliteli hizmet veren Uydu Servisi arıyorsanız web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

LNB Değişimi

Çanak anten montajını yapma, ince ayarları ve çanak anten LNB değiştirme gibi işleri sizler yapın. O zaman hiçbir şekilde evinize uyducu çağırmak zorunda kalmayacaksınız demektir. Kısacası bu işlemleri hiçbir şekilde bir cihazdan destek almadan kullanmayın. O zaman sizlere bir uydu bulucu cihaz almanızı ve evinizdeki anten sorunları için daha iyi sonuçlar elde edeceğinizi söylemek isterim. LNB değiştirmek için çanak antenin bir mekân da olması çok önemli bir konudur. Bunu çok fazla ciddiye almalı ve göz ardı etmemelisiniz. Çanak anteni ayarlayım veya LNB değiştireyim derken Allah korusun sonuçları kötü olan işler yapmayın lütfen. Yapabiliyorsanız ve gerçekten de çanak anten size yakınsa LNB değiştirme işlemini yapın elbette.

Yeni bir LNB almadan önce fiyatların çok fazla değişkendir. Ve bu modeller arasında sadece fiyatların değil sistemsel olarak ta bazı şeylerin değiştiğini bilmelisiniz. Yeni bir LNB aldığınız da satıcıya hangisinin daha iyi olduğunu ve arasına ki farkı sorduğunuz DAS mutlaka biliyorsa söyleyecektir. Çanak anten LNB değiştirme işlemine başlamadan önce kontrollü olarak işe başlamanızı ve hiçbir şekilde acele etmemenizi önerilir.